Artykuł Dodaj artykuł

Kamera WiFi WIPC-301W - dodatkowa para oczu

Remont mieszkania uznawany jest za jedno z najbardziej stresujących doświadczeń. Nie tylko zaburza naszą codzienność, ale i wymusza konieczność stawiania czoła licznym wyzwaniom oraz radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Remont mieszkania uznawany jest za jedno z najbardziej stresujących doświadczeń. Nie tylko zaburza naszą codzienność, ale i wymusza konieczność stawiania czoła licznym wyzwaniom oraz radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Pochłonięci własną pracą nie zawsze jesteśmy w stanie nadzorować działania ekipy remontowej. W takich momentach jak zawsze z pomocą przychodzi technologia.

Mieszkanie na ekranie telefonu

Kamera WiFi WIPC-301W - dodatkowa para oczu
Kamera WIPC 301W 2,
fot. Yale

Trudo jest pracować, kiedy stale zastanawiamy się, jak przebiegają prace remontowe lub jak miewa się nasza pociecha pod opieką niani. Idealnym rozwiązaniem byłoby mieć wgląd w czasie rzeczywistym na to, co dzieje się w domu. Tutaj po raz kolejny z pomocą przychodzą nowoczesne, mobilne technologie. Marka Yale, lider branży zabezpieczeń domowych, wprowadza na rynek innowacyjną, miniaturową kamerę domową Wi-Fi WIPC-301W. To designerskie urządzenie pozwalające na zapis video i zdjęć bez konieczności podłączenia do komputera. Wszystkie dane są przechowywane w chmurze Dropbox lub na karcie pamięci. Co najważniejsze, za pośrednictwem aplikacji mobilnej Yale Home View dostępnej w Google Play i App Store, obraz jest dostępny online na ekranie smartfona w czasie rzeczywistym. Kamera zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu HD 720p. Nagrania w ciemności obejmują pole powierzchni aż do 8m, natomiast te wykonane przy świetle bez przeszkód rejestrują obraz całego pomieszczenia.

W urządzeniu zainstalowany jest również bardzo czuły detektor ruchu i dźwięku, który wychwyci najmniejszą reakcję dziecka. Kamerka działająca niezależnie od komputera i zapisująca dane w chmurze zapewnia pełne poczucie bezpieczeństwa. Nie musimy zatem martwić się, że ktoś pracując przy laptopie, przerwie transmisję danych lub usunie pliki z nagraniem. Innymi słowy kamera daje użytkownikom pełną swobodę i niezależność kontroli nad sytuacją w mieszkaniu.

W stałym kontakcie

Kamera WiFi WIPC-301W - dodatkowa para oczu
Kamera WIPC 301W 1,
fot. Yale

Niewielka, biało-czarna kamera Wi-Fi, którą możemy przymocować do każdej ściany lub ustawić na półce, to dyskretny oraz estetyczny sposób ochrony i kontroli domu. Doskonale wpasuje się w wystrój każdego wnętrza.

Nowy produkt marki Yale jest bardzo prosty w montażu i konfiguracji. To jedna z pierwszych kamer Wi-Fi łącząca w sobie tak wiele funkcji, w tak małych gabarytach. W zestawie znajduje się zasilacz, kabel USB oraz kabel LAN.  Bez względu na to, gdzie będziemy przebywać, w każdej chwili możemy „zajrzeć” naszego mieszkania czy pokoju naszej pociechy. Jeśli nie znajdziemy czasu na uruchomienie aplikacji śledzącej, mamy możliwość obejrzeć wszystkie nagrania później, pobierając je z chmury lub karty pamięci. 

Podobne artykuły