Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Innowacyjne rozwiązania Soudal na targach PSB

Piana montażowa z aplikatorem Genius Gun oraz wyjątkowo mocne i wielofunkcyjne kleje z linii Fix All – to produkty jakie cieszyły się największym zainteresowaniem odwiedzających tegoroczną edycję targów PSB.

Piana montażowa z aplikatorem Genius Gun oraz wyjątkowo mocne i wielofunkcyjne kleje z linii Fix All – to produkty jakie cieszyły się największym zainteresowaniem odwiedzających tegoroczną edycję targów PSB. Na stoisku Soudal można było znaleźć także szeroką gamę produktów dla odbiorców DIY. Produkty poza targami już wkrótce zobaczymy w programie „Bitwa o Dom”.

Fot. Soudal

Podczas tegorocznych targów PSB Soudal zaprezentował nowość w swojej ofercie – jednoskładnikową pianę montażowo-uszczelniającą z aplikatorem Genius Gun. Produkt cechuje wysoka wydajność i stabilność wymiarów, krótki czas utwardzania oraz doskonała przyczepności do drewna, PCV, aluminium, tynku, cegły, betonu, kamienia i.t.p. Piana wykazuje także dobrą izolacyjność termiczną oraz akustyczną. Na sukces innowacyjnego aplikatora Genius Gun wpłynęła nie tylko wygoda jego użytkowania, ale również… oszczędność. Jego konstrukcja oraz funkcjonalność decydują o tym, że po wykonaniu uszczelnienia nie wyrzucamy puszki, w której znajduje się jeszcze niewykorzystana pianka. Genius Gun pozwala przechowywać zabezpieczony produkt i używać go ponownie nawet po kilku miesiącach. Podczas pracy możliwe jest kontrolowanie strumienia pianki zależnie od szerokości szczelny lub wielkości pustej przestrzeni, jaką wypełniamy. Wystarczy docisnąć uchwyt by z puszki wychodziło więcej pianki lub zmniejszyć nacisk by ograniczyć jej wypływ. Dzięki temu nie powstają zbędne naddatki pianki,  które musimy obciąć i wyrzucić, żeby wygładzić obrabianą powierzchnię.

Zainteresowaniem odwiedzających targi cieszyły się także kleje z linii Fix All, w skład której wchodzą: Fix All Classic, Fix All Turbo (który łączy trwale wszystkie materiały na każdej powierzchni i to zaledwie po 20 minutach), Fix All High Tack (o ekstremalnej sile chwytu początkowego) oraz Fix All Crystal (o absolutnej przejrzystości).

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły