Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
YAWAL S.A.	Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. Test-Therm Sp. z o.o.
 
Fix All zamiast… wiertarki zdjęcie

Fix All zamiast… wiertarki

Wiertarka, śruby i wkręty… ich użycie nie jest już konieczne w pacach dekoratorskich i naprawach w domu. Wystarczy sięgnąć po kleje z linii Fix All by samodzielnie, szybko, czysto i bez wysiłku przymocować wszelkie elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz. Szczególnie przydatny okaże się tu uniwersalny Fix All Classic oraz Fix All High Tack o ekstremalnej sile chwytu początkowego.

Czytaj więcej

 
„Budujemy Dom” z klejami Fix All zdjęcie

„Budujemy Dom” z klejami Fix All

Remontowanie pomieszczeń jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Jak pokazały zmagania uczestników „Bitwy o Dom” podczas klejenia lustra kleje z linii Fix All pozwalają samodzielnie, szybko, czysto i bez wysiłku przymocować wszelkie elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz.

Czytaj więcej

 
Drobne naprawy z Fix All zdjęcie

Drobne naprawy z Fix All

W każdym domu od czasu do czasu pojawiają się niegroźne usterki, które mogą jednak mieć wpływ na estetykę danego pomieszczenia lub wygodę jego użytkowania. Kleje-uszczelniacze Fix All w tubkach o pojemności 125 ml to niezawodne i oszczędne rozwiązanie, dzięki któremu samodzielnie wykonamy wiele niezbędnych napraw.

Czytaj więcej

 
Triumf Fix All podczas targów Lubdom 2013 zdjęcie

Triumf Fix All podczas targów Lubdom 2013

Kleje Fix All otrzymały wyróżnienie podczas tegorocznych targów Lubdom – największej imprezy sektora budowlanego we wschodniej Polsce. W trakcie targów firma Soudal zaprezentowała także innowacyjny aplikator Genius Gun, umożliwiający uzyskiwanie profesjonalnych wyników prac bez użycia pistoletu.

Czytaj więcej

 
Wiosenne dekoracje domu z klejami Fix All zdjęcie

Wiosenne dekoracje domu z klejami Fix All

Wejście do domu powinno być wizualnie atrakcyjne i zapraszać do środka. W roli interesującej ozdoby doskonale odnajdą się donice z kwiatami lub ogrodowe kratki, które trwale i szybko przymocujemy do ściany budynku z pomocą klejów Fix All marki Soudal.

Czytaj więcej

 
Niezbędnik majsterkowicza. Poznaj uniwersalne kleje Fix All! zdjęcie

Niezbędnik majsterkowicza. Poznaj uniwersalne kleje Fix All!

Co powinno się znaleźć w niezbędniku każdego wprawnego majsterkowicza? Gwoździe, młotek i wiertarka? My mamy lepszą propozycję! Zamiast kolekcjonować narzędzia zaopatrzmy się w serię uniwersalnych produktów, które z powodzeniem zastąpią wyposażenie domowego warsztatu.

Czytaj więcej

 
Klej „pierwszej potrzeby” – Super Szybki Fix All Turbo zdjęcie

Klej „pierwszej potrzeby” – Super Szybki Fix All Turbo

Potrzebujesz szybko działającego, trwałego produktu, który pozwoli przykleić wszystkie niezbędne elementy w domu? Teraz to już nie problem. Na rynku pojawił się specjalny klej, który łączy trwale wszystkie materiały na każdej powierzchni i to zaledwie po 20 minutach – Soudal Super Szybki Fix All Turbo. To najszybciej działający na rynku produkt, który może być z powodzeniem stosowany nawet… pod wodą.

Czytaj więcej

 
Wygodna kuchnia z Fix All Classic zdjęcie

Wygodna kuchnia z Fix All Classic

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu, którego funkcjonalny rozkład ma dla nas szczególne znaczenie. Remont pozwala zaaranżować ją od nowa z myślą o naszej wygodzie. W jego trakcie szczególną uwagę zwrócić warto na miejsce oraz sposób montażu… zlewu. W trakcie prac remontowych z pomocą przyjdzie nam klej Fix All Classic firmy Soudal.

Czytaj więcej

 
NOWOŚĆ w ofercie firmy Soudal –  Fix All Presspack zdjęcie

NOWOŚĆ w ofercie firmy Soudal – Fix All Presspack

Z myślą o trudno dostępnych miejscach firma Soudal stworzyła wyjątkowy klej-uszczelniacz - Fix All Classic w wersji Presspack. To najnowszy produkt należący do opartych na bazie polimerów hybrydowych preparatów z rodziny Fix All.

Czytaj więcej

 
Fix All – niezastąpiony w domowych naprawach zdjęcie

Fix All – niezastąpiony w domowych naprawach

Seria klejów-uszczelniaczy Fix All firmy Soudal sprawdzi się zarówno w drobnych naprawach, jak i większych pracach remontowych. Dzięki wykorzystaniu technologii polimerów MS charakteryzują się one bardzo wysoką siłą spojenia oraz doskonałą przyczepnością

Czytaj więcej

 
TYTAN PROFESSIONAL FIX² GALLOP – SZYBKI KLEJ MONTAŻOWY NAJNOWSZEJ GENERACJI zdjęcie

TYTAN PROFESSIONAL FIX² GALLOP – SZYBKI KLEJ MONTAŻOWY NAJNOWSZEJ GENERACJI

Klej montażowy TYTAN Professional FIX² Gallop, bazujący na innowacyjnej generacji polimerów hybrydowych, właśnie pojawił się na sklepowych półkach. 

Czytaj więcej

 
Soudal na Targach Grupy PSB 2019 zdjęcie

Soudal na Targach Grupy PSB 2019

W dniach 5-6 marca odbędzie się XVII edycja Targów Grupy PSB, które co roku przyciągają do Kielc przedstawicieli branży budowlanej. Podczas imprezy firma Soudal – światowy lider rynku chemii budowlanej – zaprezentuje m.in. gamę wszechstronnych klejów-uszczelniaczy Fix All, która została wzbogacona o dwa nowe rozwiązania: Fix All X-Treme Power oraz Fix All High Tack Clear.  

Czytaj więcej

 
Soudal po drugiej stronie… lustra zdjęcie

Soudal po drugiej stronie… lustra

Lustro potrafi zdziałać cuda we wnętrzu sprawiając, że wyda się ono większe niż w rzeczywistości. Jak pokazały zmagania uczestników „Bitwy o Dom” istotny jest nie tylko jego wybór ale również sposób przymocowania. Tu z pomocą przychodzą nam kleje Soudal – Fix All High Tack oraz Fix All Classic.  

Czytaj więcej

 
Innowacyjne rozwiązania Soudal na targach PSB zdjęcie

Innowacyjne rozwiązania Soudal na targach PSB

Piana montażowa z aplikatorem Genius Gun oraz wyjątkowo mocne i wielofunkcyjne kleje z linii Fix All – to produkty jakie cieszyły się największym zainteresowaniem odwiedzających tegoroczną edycję targów PSB.

Czytaj więcej

 
Uniwersalny oryginał - Uni-Fix Original firmy Den Braven zdjęcie

Uniwersalny oryginał - Uni-Fix Original firmy Den Braven

Klejenie i uszczelnianie wymaga najczęściej użycia dwóch różnych produktów. Firma Den Braven, wprowadzając na rynek Uni-Fix Original diametralnie zmienia ten stan rzeczy. Dzięki unikalnej formule opartej na MS-polimerze Uni-Fix pomoże nam zarówno skutecznie skleić jak i uszczelnić, bez konieczności sięgania po inne środki.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 348