Artykuł Dodaj artykuł

Dom Ronalda McDonalda z dobrą akustyką Ecophon

Ecophon dostarczył wyciszające panele akustyczne do pierwszego w Polsce Domu Ronalda McDonalda. Dzięki temu rodzice małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu będą mogli w ciszy i spokoju regenerować siły, potrzebne w codziennej walce o zdrowie swoich pociech.

Ecophon dostarczył wyciszające panele akustyczne do pierwszego w Polsce Domu Ronalda McDonalda. Dzięki temu rodzice małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu będą mogli w ciszy i spokoju regenerować siły, potrzebne w codziennej walce o zdrowie swoich pociech.

Dom Ronalda McDonalda z dobrą akustyką EcophonW krakowskim Domu Ronalda McDonalda powstanie dwadzieścia pokoi przeznaczonych dla rodziców dzieci znajdujących się pod opieką Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Goście Domu zamieszkają w najbliższym sąsiedztwie szpitala i będą do swojej dyspozycji mieć wszystko, co typowe dla domu, czyli także kuchnię, jadalnię, pralnię, czy suszarnię. Każde pomieszczenie przygotowywane jest z myślą o zapewnieniu komfortu  w chwilach wymagających skupienia i odpoczynku.

Rozwiązania zaproponowane i realizowane przez Ecophon w Domu Ronalda McDonalda znacznie ograniczą rozprzestrzenianie się dźwięku, co pozwoli rodzicom odpocząć od szpitalnego stresu i w spokoju zregenerować siły. Dobra akustyka pomieszczeń, uzyskana dzięki panelom Ecophon ma ogromny wpływ na jakość snu i samopoczucie gości, zwiększając ich poczucie komfortu.

Dom Ronalda McDonalda z dobrą akustyką Ecophon

Do realizacji projektu wybrano sufity Ecophon Focus Ds oraz Ecophon Hygiene Labotec Ds, które mają najwyższą klasę pochłaniania dźwięków A.

Cieszymy się, że nasze produkty przyczynią się do pomocy rodzinom, w tak trudnym dla nich czasie, jak pobyt w szpitalu. Mamy nadzieję, że rozwiązania dostarczone przez Ecophon dla krakowskiego Domu pomogą Fundacji w realizacji misji tego miejsca, „domu poza domem w czasie choroby dziecka”. Mamy świadomość udziału w projekcie modelowym, który stanie się przykładem najlepszych rozwiązań w tego typu miejscach. – mówi Wojciech Jórga, Marketing Manager Ecophon.

Budowa Domu Ronalda MacDonalda ruszyła we wrześniu 2014 roku, a pierwszych gości Dom ma przyjąć jeszcze w tym roku.

Na świecie działa już 347 Domów, w tym 95 w Europie. Domy powstają przy największych szpitalach pediatrycznych.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.