Artykuł Dodaj artykuł

VII ŚLĄSKIE TARGI BUDOWLANE

Szanowni Państwo, zbliża się kolejna, VII edycja Śląskich Targów Budowlanych. Są to największe Targi Budownictwa w naszym regionie, które wpisały się na stałe w ogólnopolski kalendarz targowy.

domEXPO

VII ŚLĄSKIE TARGI BUDOWLANE

DATA: 20-22.10.2017

GODZINA:  10:00 - 18:00

MIEJSCE: domEXPO , ul. Kępska 8, Opole

WSTĘP: bezpłatny

Szanowni Państwo,

zbliża się kolejna, VII edycja Śląskich Targów Budowlanych. Są to największe Targi Budownictwa w naszym regionie, które wpisały się na stałe w ogólnopolski kalendarz targowy.

Zakres tematyczny

Podczas jesiennej edycji Śląskich Targów Budowlanych będzie można zasięgnąć bezpłatnych porad ekspertów z zakresu trendów na rynku branżowym, wyposażenia i wykończenia wnętrz. Swoją ofertę zaprezentują firmy specjalizujące się w nowoczesnych systemach instalacyjnych, technologiach energooszczędnych oraz innowacyjnych rozwiązań dla domu.

Dla zwiedzających tegoroczną, jesienną edycję targów przygotowaliśmy szeroką ofertę mebli skrzyniowych, tapicerowanych oraz mebli kuchennych. Swoją ofertę zaprezentują także producenci bram i ogrodzeń, stolarki drzwiowej, okiennej, rolet i żaluzji. Targi wzbogacone będą również o ofertę oświetleniową. Nie zabraknie ofert z zakresu wyposażenia ogrodów.  Ponadto przygotowaliśmy specjalną strefę wyprzedaży, w której będzie można nabyć meble i dodatki w bardzo niskich cenach!

Tereny zewnętrze to prawdziwy festiwal premier motoryzacyjnych. Tu ofertę pokażą czołowi opolscy dealerzy, którzy zadbają o prezentację nowości na rynku motoryzacyjnym.

Tworzymy targi, które nie tylko pozwolą na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z partnerami rynkowymi, ale również będą oferować liczne atrakcje dla całej Rodziny.

Nasze atuty:

Komfortowe i przyjazne warunki wystawiennicze w oszklonych lokalach wystawienniczych.
Dwupoziomowa powierzchnia wystawiennicza zaaranżowana została w taki sposób, aby każdy wystawca mógł w komfortowych warunkach przeprowadzić rozmowy handlowe z potencjalnymi klientami.

Lokalizacja

Centrum Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz domEXPO znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy A4 łączącej dwie najsilniej rozwijające się aglomeracje Górnego i Dolnego Śląska.

Bezpłatny wstęp dla zwiedzających

Jako jedyni w regionie wprowadziliśmy bezpłatny wstęp dla zwiedzających, dzięki czemu poprzednią edycję targów zwiedziło ponad 8000 klientów!

Niskie koszty wystawiennicze

Dla naszych wystawców oferujemy najniższe na rynku ceny wynajmu powierzchni wystawienniczej zaczynające się już od 60 zł/m2.

Aktywności Targowe

Podczas trwania targów odbywać się będą liczne pokazy i prezentacje. Zachęcamy wszyskich Wystawców do aktywności na swoich stoiskach targowych.

Opieka nad Wystawcami

W trosce o komfort naszych wystawców zapewniamy opiekuna podczas trwania targów.
Śląskie Targi Budowlane 20-22 października 2017, czynne w godzinach 10.00 - 18.00

Nasz profil na Facebooku: Śląskie Targi Budowlane

Artykuł sponsorowany