Artykuł Dodaj artykuł

W kameralnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego powstaje Słoneczne Osiedle

Firma Budowlana „Marek Antczak” (www.antczak.pl), kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i domów zakończył realizację pierwszego etapu inwestycji Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim. W kameralnej dzielnicy Zębców przy ul. Zębcowskiej powstały dwa nowoczesne budynki. Wartość rynkowa tego etapu osiedla wynosi 12 mln złotych.

Logo FB AntczakFirma Budowlana „Marek Antczak” (www.antczak.pl), kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i domów zakończył realizację pierwszego etapu inwestycji Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim. W kameralnej dzielnicy Zębców przy ul. Zębcowskiej powstały dwa nowoczesne budynki. Wartość rynkowa tego etapu osiedla wynosi 12 mln złotych.

Słoneczne Osiedle docelowo będzie składało się z ośmiu trzypiętrowych budynków. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych 200 mieszkań o powierzchni od 30 mkw do 82 mkw. Mieszkania będą wyposażone w balkon, a właściciele parterowych lokali będą mieli do dyspozycji przydomowe ogródki. Na poddaszu przewidziano komórki lokatorskie. Na terenie osiedla zaprojektowano także garaże i miejsca parkingowe.

Aktualnie zakończono realizację pierwszego z dwóch etapów Słonecznego Osiedla. Do użytku oddano dwa trzypiętrowe budynki, w ramach których powstało 60 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o pow. od 30 mkw do 82 mkw. Nieruchomość położona jest w spokojnej, dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, zlokalizowanej blisko centrum miasta. W okolicy występuje tylko niska, kameralna zabudowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się supermarket, przedszkole oraz restauracja. Osiedle jest także dobrze skomunikowane ze szkołą podstawową oraz boiskiem Orlik 2012. Sąsiedztwo Parku 3 Maja umożliwia mieszkańcom aktywny wypoczynek.

„Słoneczne Osiedle to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i otoczenie terenów zielonych, a jednocześnie chcących zamieszkać w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokalizacja oraz inne walory inwestycji sprawiają, że jest to jedna z atrakcyjniejszych ofert mieszkaniowych w Ostrowie Wielkopolskim - mówi Marcin Antczak, wiceprezes Firmy Budowlanej Marek Antczak.

Budynki wyróżnia nowoczesna i elegancka elewacja, w której jako elementy dekoracyjne wykorzystano drewno oraz szkło, stanowiące ciekawe uzupełnienie białego tła. Autorem projektu jest Pracownia Projektowa "Janusz Krajewski". Do sprzedaży pozostały 22 wolne mieszkania.

„Dotychczas sprzedaliśmy już ponad 60% z oferowanych mieszkań. Do dyspozycji klientów jest także mieszkanie pokazowe, przygotowane przez profesjonalnego dekoratora wnętrz. Dzięki temu zainteresowane osoby mogą sobie wyobrazić, jak będzie wyglądało ich wymarzone mieszkanie. Ta możliwość cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów” - dodaje Marcin Antczak.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.