Artykuł Dodaj artykuł

W magnackim stylu - FFiL Śnieżka wprowadza na rynek nowe systemy dekoracyjne w linii MAGNAT Style

Lato w pełni. To właśnie teraz najwięcej podróżujemy, zwiedzamy, wypoczywamy. Doznajemy niepowtarzalnych wrażeń, podziwiamy piękno natury oraz dzieła architektury.

Logo ŚnieżkaLato w pełni. To właśnie teraz najwięcej podróżujemy, zwiedzamy, wypoczywamy. Doznajemy niepowtarzalnych wrażeń, podziwiamy piękno natury oraz dzieła architektury.

Szukamy inspiracji, podpatrujemy ciekawe rozwiązania, planujemy, jak odświeżyć nasze wnętrza po powrocie z wakacji... W realizacji nowych pomysłów pomoże nam FFiL Śnieżka SA, która letnie inspiracje przekuła w nowe oryginalne produkty, wzbogacając swą ofertę systemów dekoracyjnych z linii MAGNAT Style.

BETON METALICCO - aranżacja Śnieżka
BETON METALICCO
- aranżacja

Samum, Intonaco, Metallico... to tylko niektóre z nowości w ofercie MAGANT Style.

Nowe produkty dekoracyjne przykuwają uwagę nie tylko fantazyjnymi nazwami, ale także nowoczesnymi opakowaniami.

Wakacyjne podróże w różne zakątki świata pozwoliły stworzyć, aż pięć nowych magicznych efktów, które dobrane zgodnie z naszym gustem, przemienią neutralne przestrzenie w oryginalne, charakterystyczne wnętrza. Oto nowi kreatorzy dekoracyjnych powierzchni: Samum, Stiuk Wapienny, Intonaco, Beton oraz  Metallico.

INTONACO METALLLICO - aranżacja Śnieżka
INTONACO METALLLICO
- aranżacja

Każdy z produktów wzbogaconej serii MAGNAT Style pomaga kreować niebanalne przestrzenie, uzyskiwać niepowtarzalne efekty estetyczne, przywołujące na myśl różnorodne krajobrazy.

Samum nie bez powodu kojarzy nam się z pustynnym krajobrazem, Wapienny Stiuk z subtelnym kolorem kamienia, Intonaco z delikatnym freskiem, Beton z surowym minimalizmem, a Metallico z połyskującym blaskiem...

Stiuk Wapienny MAGNAT Style to masa dekoracyjna, która pomaga odwzorować szlifowany kamień w pastelowych kolorach. Stiuk znajdzie zastosowanie zarówno we wnętrzach w stylu retro, jak i w nowoczesnych - z dodatkiem szkła i metalu. Produkt ten odporny jest na działanie bakterii i grzybów, dlatego szczególnie polecany jest do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności.

MAGNAT - metaliczna farba dekor
MAGNAT -
metaliczna
farba dekor

Intonaco MAGNAT Style to dekoracyjna farba akrylowa, nadająca powierzchniom strukturę drobnoziarnistego, szlachetnego tynku z drobnymi granulkami. Oryginalny i bardzo stylowy efekt uzyskuje się malując, nałożoną już na ścianę strukturę, farbą Metallico MAGNAT Style dostępną w 4 bazowych kolorach: srebrnym, złotym, grafitowym lub miedziowym.

Metallico MAGNAT Style to powłoka dekoracyjna nadająca powierzchni opalizujący efekt. Występuje w 4 bazowych kolorach: srebrnym, złotym, grafitowym lub miedziowym. Dzięki doskonałemu kryciu pozwala w łatwy sposób uzyskać jednolitą strukturę metaliczną z charakterystyczną, satynową poświatą. Farbę można nakładać na gładkim podłożu oraz na detalach architektonicznych takich jak np.: cegły, tynki.

Beton MAGNAT Style nawiązuje do naturalnego „surowego” betonu. W zależności od techniki aplikacji, pozwala uzyskać różnorodne efekty: deskowania, stalowej formy, gładki czy lity z charakterystycznymi wgłębieniami.

MAGNAT - stiuk wapienny
MAGNAT - stiuk wapienny

Ten modny artystyczny tynk idealnie uzupełnia nowoczesne ascetyczne wnętrza, doskonale harmonizuje z metalem, szkłem i surowym drewnem.

Samum MAGNAT Style to system dekoracyjny odwzorowujący na ścianach wewnątrz pomieszczeń strukturę piasku naniesionego przez pustynny wiatr.

Dzięki temu produktowi uzyskać można przestrzenną dekorację o niejednorodnym połysku, w dwóch odcieniach tego samego koloru. Efekt końcowy zależy od techniki aplikacji i zastosowanego
narzędzia – pędzla lub rękawicy dekoracyjnej.

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.