Artykuł Dodaj artykuł

Magnat w letniej odsłonie

Wraz z latem wkraczamy w okres natury, harmonii i radości. To pora sprzyjająca poszukiwaniu nowych inspiracji oraz doświadczaniu chwil zarówno tych spokojnych, jak i energicznych oraz pełnych dynamizmu. To właśnie z tych doświadczeń czerpią nowe, letnie aranżacje palet barw Magnat. Wnętrza przepełnione miodowo-bursztynowymi barwami pozwolą nam na chwilę relaksu i harmonii, natomiast żywe, soczyste kolory wypełnią nas pokładami pozytywnej energii. Proponujemy trzy odsłony inspirujących aranżacji, które przeniosą nas w świat natury, harmonii i natchnienia.

Logo MagnatWraz z latem wkraczamy w okres natury, harmonii i radości. To pora sprzyjająca poszukiwaniu nowych inspiracji oraz doświadczaniu chwil zarówno tych spokojnych, jak i energicznych oraz pełnych dynamizmu. To właśnie z tych doświadczeń czerpią nowe, letnie aranżacje palet barw Magnat. Wnętrza przepełnione miodowo-bursztynowymi barwami pozwolą nam na chwilę relaksu i harmonii, natomiast żywe, soczyste kolory wypełnią nas pokładami pozytywnej energii. Proponujemy trzy odsłony inspirujących aranżacji, które przeniosą nas w świat natury, harmonii i natchnienia.

W męskiej duszy gra rythm&blues

Od posągowych szarości, przez cierpki smak oliwinu, po słodki miodowy bursztyn. Jak wiele tonów jest w tej gamie. W tym męskim wnętrzu ton nadaje czarno-biały jazzowy plakat, ale równie ważna jest jego oprawa: chłodna szarość, oliwkowa zieleń i radosna żółta nuta tworzą perfekcyjne trio. W tle może pobrzękiwać błyszcząca blacha niczym z saksofonu albo matowy trzask czarnej płyty nadający oldschool’owy look.

Kolory:

  • S50 Miodowy Amber
  • S46 Wysmakowany Oliwin
  • S48 Grafitowy Marmur
Aranżacja wnętrz Magnat

Emocje i uniesienia

Chłodna kryształowa szarość tuli do snu, a słoneczny topaz jaśnieje radośnie o poranku. Ognisty karnelian budzi zmysły o każdej porze. Daj mu się oczarować. Bo ten odcień czerwieni sprawia, że optymistyczna, młodzieńcza sypialnia zyskuje romantyczny wątek. Wystarczy odrobina takiego koloru – na jednej ścianie, fragmencie lub meblu.  Kolory nadają wnętrzu łagodności, ale i charakteru. Sprawią, że pomieszczenie będzie przytulne i zachęcające do odpoczynku.

Kolory:

  • S26 Górski Kryształ
  • S40 Ognisty Karnelian
  • S4 Złocisty Topaz
Aranżacja wnętrz Magnat

Soczyste kontrasty

Świeżość zielonego aleksandrytu i rude tygrysie oko codziennie inspirują do egzotycznych podróży. To kolory dla ludzi odważnych i dynamicznych, dla których dom to miejsce, gdzie szukają energii do kolejnych wyzwań. W takim zestawieniu barw zarówno meble kolonialne, jak i nowoczesne będą wyglądały egzotycznie. Biel jest tu nieodzownym elementem, jeśli zależy nam na modnym, nieco ascetycznym charakterze. Na jej tle najbardziej wyraziście prezentują się dodatki z ciemnego drewna.

Kolory:

  • S29 Zwycięski Aleksandryt
  • S20 Tygrysie Oko
  • S17 Biały

Aranżacja wnętrz Magnat

 

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.