Artykuł Dodaj artykuł

W miejskim stylu – kostka brukowa Polbruk URBANIKA

Nowoczesne metropolie, skąpane w chłodnych odcieniach szarości, pełne są smukłych, geometrycznych wieżowców i regularnie zagospodarowanego otoczenia. Industrialny charakter przenoszony jest coraz częściej również do ogrodów i na prywatne posesje. Sposobem na perfekcyjną nawierzchnię w wielkomiejskim stylu jest betonowa kostka brukowa Polbruk URBANIKA.

 

polbruk.logo.3235.051110.webp

Nowoczesne metropolie, skąpane w chłodnych odcieniach szarości, pełne są smukłych, geometrycznych wieżowców i regularnie zagospodarowanego otoczenia.

Industrialny charakter przenoszony jest coraz częściej również do ogrodów i na prywatne posesje. Sposobem na perfekcyjną nawierzchnię w wielkomiejskim stylu jest betonowa kostka brukowa Polbruk URBANIKA.

Współcześni projektanci coraz częściej stawiają na prostą formę, stonowane barwy i funkcjonalne rozwiązania. Przesyt elementów dekoracyjnych odchodzi do lamusa zarówno w aranżacji wnętrz, jak i zagospodarowywaniu przestrzeni wokół budynków. Górę bierze minimalizm i nowoczesny styl, a geometryczne kształty od lat nie wychodzą z mody. Kostka brukowa Polbruk URBANIKA doskonale wkomponuje się w designerskie aranżacje, podkreślając ich postindustrialny charakter.

Nowoczesna klasyka

polbruk_urbanika_2.3727.291110.webp
Minimalizm w wersji miejskiej
– Polbruk URBANIKA
fot. POLBRUK S.A.
polbruk.urbanika_przy_stadionie_lecha_poznan.3728.291110.webp
Polbruk URBANIKA  - odporna
i równa nawierzchnia
fot. POLBRUK S.A.

Proste, jednobarwne aranżacje otoczenia wpisują się w każdą stylistykę. Dlatego też, wybierając nawierzchnię wokół domu, dobrze jest postawić na uniwersalne i klasyczne rozwiązania, które będą sprawdzać się przez wiele lat. Polbruk URBANIKA to doskonała propozycja dla miłośników minimalizmu i ponadczasowych trendów. Kostka brukowa z tej linii dzięki geometrycznym kształtom i szarej kolorystyce świetnie wkomponuje się zarówno w nowoczesną, jak i klasyczną aranżację.

Jej naturalne barwy pasować będą do różnego koloru stolarki, dachu, czy elewacji domu, harmonizując przy tym z charakterem nowoczesnych budynków. Kostka Polbruk URBANIKA dostępna jest w trzech różnych wymiarach – 15 x 30 cm, 20 x 30 cm oraz 25 x 30 cm, dzięki czemu z łatwością dopasujemy ją do naszych potrzeb i wielkości wykładanej powierzchni. Za sprawą prostokątnej linia i różnej wielkości kostek stworzymy symetryczną kompozycję w nowoczesnym stylu.

Funkcjonalność ponad wszystko

O zaletach betonowej kostki brukowej Polbruk URBANIKA świadczy także jej praktyczny charakter. Prostokątne kształty to nie tylko doskonały sposób na nowoczesną aranżację, ale również wygoda użytkowania. Prosta forma kostki Polbruk URBANIKA umożliwia łatwy montaż i pomaga sprawnie wyłożyć nawet duże przestrzenie. Polbruk URBANIKA cechuje się również gładką strukturą powierzchni i prostymi brzegami, co sprawia, że nawierzchnia jest pozbawiona zbędnych nierówności.

Spacer po takim chodniku jest przyjemnością, prowadzenie dziecięcego wózka bezproblemowe, a jazda na rowerze bezpieczna i komfortowa. Kostki z tej linii dostępne są również w wersji z mikrofazą. Dodatkowo, dzięki ośmiocentymetrowej grubości, są one bardzo trwałe, stabilne i wytrzymałe na obciążenia. Dlatego też, bez obaw stosować je można na chodnikach, parkingach, czy podjazdach do garażu. Sprawdzają się również w tak tłumnie odwiedzanych miejscach jak obiekty sportowe. Dzięki swoim walorom użytkowym i nowoczesnej stylistyce Polbruk URBANIKA został wykorzystany m.in. do wyłożenia nawierzchni przy nowym stadionie Lecha Poznań.

Przy projektowaniu miejskich chodników, czy przydomowych alejek pod uwagę bierze się nie tylko estetykę, ale i funkcjonalność nawierzchni. Kolekcja Polbruk URBANIKA to idealne rozwiązanie na praktyczną, a jednocześnie nowoczesną aranżację przestrzeni.

Kostka Polbruk URBANIKA:
Grubość : 8 cm
Wymiary: 30 x 25 cm, 30 x20 cm, 30 x 15 cm
Ilość na palecie :
Cena brutto: ok.90 zł/m2