Artykuł Dodaj artykuł

Vetrex dla Quattro Towers

Firma Vetrex, jeden z czołowych producentów okien z PVC i aluminium w Polsce, podpisała umowę z firmą Erbud S.A. na realizację stolarki budowlanej w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Quattro Towers w Gdańsku.

logo Vetrex

Firma Vetrex, jeden z czołowych producentów okien z PVC i aluminium w Polsce, podpisała umowę z firmą Erbud S.A. na realizację stolarki budowlanej w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Quattro Towers w Gdańsku.

Quattro Towers

Quattro Towers

Umowa podpisana pomiędzy firmą Vetrex a Erbud S.A., generalnym wykonawcą inwestycji, obejmuje dostarczenie i montaż stolarki budowlanej do Quattro Towers, inwestycji realizowanej przez Hines w Gdańsku Wrzeszcz. Quattro Towers to nowoczesny kompleks czterech 16-piętrowych wież oferujących 280 apartamentów o podwyższonym standardzie o metrażu od 50 do 140 m2 i łącznej powierzchni użytkowej blisko 25 ooo m2. W ramach umowy, firma Vetrex zamontuje w Quattro Towers najwyższej jakości okna Vetrex Premium VP70 wykonane z profili PVC w systemie Veka Perfectline w okleinie drewnopodobnej Winchester. Łącznie do wszystkich budynków Quattro Towers, Vetrex dostarczy ponad 1780 zestawów okiennych, o łącznej powierzchni przekraczającej 4600 m². Termin zakończenia inwestycji planowany jest na IV kwartał 2011 r.

Quattro Towers

Quattro Towers

„Quattro Towers to prestiżowy kompleks nowoczesnych budynków charakteryzujący się licznymi dużymi przeszkleniami,  przestronnymi balkonami i loggiami oraz przeszklonymi ogrodami zimowymi. Jest więc dla nas bardzo ważnym projektem a możliwość uczestniczenia w jego realizacji, nobilitująca. Jestem przekonany, że spełnimy nasze zadanie w 100% i nie zawiedziemy zaufania, jakim obdarzył nas inwestor, a okna Vetrex będą służyć przyszłym mieszkańcom przez dziesiątki lat.” – mówi Daniel Malinowski, Wiceprezes Vetrex Sp. z o.o.

„Poszukując dostawcy stolarki budowlanej do Quattro Towers skupiliśmy się na znalezieniu producenta oferującego nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Quattro Towers to nowoczesna inwestycja dla osób poszukujących bezpiecznego domu, w którym jakość ma szczególne znaczenie. Dlatego było to dla nas szczególnie ważnym kryterium wyboru.” – dodał Krzysztof Tuszyński, Kierownik Projektu Erbud S.A.

Firma Vetrex dostarcza stolarkę okienną i drzwiową dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

W efekcie współpracy z deweloperami i firmami budowlanymi, powstało wiele inwestycji, w których wykorzystano produkty Vetrex. Do ważniejszych należą: wieża kontroli lotów – lotnisko Gdynia Kosakowo, salony Citroena w Gdańsku, Skoda Auto Postek w Elblągu, osiedla w Trójmieście: Redłowska Kaskada, Królewskie Wzgórze, Nad Wodą.

Erbud S.A. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich grup budowlanych, świadcząca usługi w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, energetycznym, mieszkaniowym oraz inżynieryjno – drogowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich.

Artykuł został dodany przez firmę

VETREX Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem. Słyniemy z bogatej oferty okien i drzwi zewnętrznych dystrybuowanych na terenie całej Europy. Tworzymy energooszczędne rozwiązania i śmiałe konstrukcje architektoniczne. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły