Artykuł Dodaj artykuł

Sokółka najbardziej rozpoznawalną marką w branży stolarki budowlanej

Kolejne badanie potwierdza, że Sokółka Okna i Drzwi S.A. jest najlepiej rozpoznawalnym przez Polaków krajowym producentem stolarki okiennej i drzwiowej.

 

sokolka.211008.webp

Kolejne badanie potwierdza, że Sokółka Okna i Drzwi S.A. jest najlepiej rozpoznawalnym przez Polaków krajowym producentem stolarki okiennej i drzwiowej.

Według badania przeprowadzonego przez TNS OBOP w lipcu 2008 roku Polacy wskazują Sokółkę Okna i Drzwi S.A jako najbardziej znanego krajowego producenta tego segmentu rynku. Jednocześnie spółka została pod względem zaufania sklasyfikowana przez respondentów na 7. miejscu wśród firm z całej branży budowlanej.

Cieszymy się, że marka Sokółka jest rozpoznawalna i darzona zaufaniem przez opinię publiczną. Badanie TNS OBOP potwierdziło naszą silną pozycję w branży. Chcemy ją dalej wzmacniać zarówno na rynku krajowym, jak i rynkach zagranicznych – powiedział Marcin Szymanowski, Kierownik Działu Marketingu Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Wyniki poprzedniego badania, przeprowadzonego w maju 2008 roku przez pracownię PBS DGA, były zbliżone. Sokółka Okna i Drzwi została sklasyfikowana na pierwszym miejscu wśród innych producentów stolarki drewnianej pod względem spontanicznej i wspomaganej rozpoznawalności marki. Ostatnie badanie przeprowadzone przez TNS OBOP potwierdziło pozycję Spółki jako lidera branży.

Badanie rozpoznawalności producentów stolarki okiennej zostało przeprowadzone przez pracownię PBS DGA na zlecenie firmy Sokółka Okna i Drzwi w maju 2008 roku na reprezentatywnej grupie 1081 respondentów. Badanie zaufania do marek zostało przeprowadzone w lipcu 2008 roku przez TNS OBOP na zlecenie Demo Effective Launching na reprezentatywnej grupie 1005 ankietowanych.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.