Artykuł Dodaj artykuł

„Przebarwione metamorfozy”, czyli jak wygrać swoje wymarzone wnętrze

Magazyn Dekoratorium organizuje konkurs na najciekawszą metamorfozę wnętrza. Nagrodą główną jest realizacja najlepszego pomysłu we własnym mieszkaniu.

Logo ŚnieżkaMagazyn Dekoratorium organizuje konkurs na najciekawszą metamorfozę wnętrza. Nagrodą główną jest realizacja najlepszego pomysłu we własnym mieszkaniu.

Każdy, kto marzył o kreatywnym odświeżeniu swoich czterech kątów ma teraz okazję zrealizować swój pomysł przy pomocy specjalistów. Magazyn Dekoratorium ogłosił konkurs na najciekawszy pomysł metamorfozy wnętrza.

Zdobywca pierwszego miejsca wygra kompletną metamorfozę wnętrza swojego domu, sponsorowaną przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka. Zwycięzca może liczyć na poradę stylisty lub architekta w zakresie doboru kolorów i dodatków, konsultację specjalisty dotyczącą wyboru odpowiednich produktów, zapewnionych przez Śnieżkę oraz wykonanie metamorfozy przez ekipę remontową.

Laureat drugiego miejsca otrzyma konsultacje ze specjalistami oraz produkty Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka, a zdobywca trzeciego miejsca bony na produkty Śnieżki niezbędne do wykonania metamorfozy.

Forma przedstawienia pomysłu jest dowolna – najistotniejszy jest pomysł. Wyniki konkursu poznamy 15 grudnia 2011 roku. Oficjalna lista zwycięzców zostanie opublikowana  na stronie www.dekoratorium.com.


Przebarwione metamorfozy - nowy konkurs Dekoratorium Śnieżka
Przebarwione metamorfozy - nowy
konkurs Dekoratorium

 

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.