Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Niezbędnik majsterkowicza. Poznaj uniwersalne kleje Fix All!

Co powinno się znaleźć w niezbędniku każdego wprawnego majsterkowicza? Gwoździe, młotek i wiertarka? My mamy lepszą propozycję! Zamiast kolekcjonować narzędzia zaopatrzmy się w serię uniwersalnych produktów, które z powodzeniem zastąpią wyposażenie domowego warsztatu.

Co powinno się znaleźć w niezbędniku każdego wprawnego majsterkowicza? Gwoździe, młotek i wiertarka? My mamy lepszą propozycję! Zamiast kolekcjonować narzędzia zaopatrzmy się w serię uniwersalnych produktów, które z powodzeniem zastąpią wyposażenie domowego warsztatu. Dzięki klejom montażowym SOUDAL Fix All szybko i sprawnie skleimy drewniane meble, zamocujemy dekoracje i elementy wykończenia wnętrz.
 
Z rumieńcami na polikach planujemy wnętrzarskie zmiany. Kupujemy designerskie ozdoby do domu i materiały Do It Yourself, ale na myśl o wierceniu, hałasie i bałaganie… tracimy rezon i rezygnujemy ze swoich planów? Najwyższy czas na zmianę! Spójrz na krótką listę „must have” i do dzieła! 
 
Uniwersalny klej-uszczelniacz Fix All Classic SOUDAL Klej o podwójnej sile spajania  Fix All High Tack SOUDAL Klej bezbarwny Fix All Crystal SOUDAL
Lista zakupów – to nam się przyda!
  • Uniwersalny klej-uszczelniacz Fix All Classic
  • Klej Fix All High Tack o podwójnej sile spajania 
  • Bezbarwny klej Fix All Crystal 
Złota rączka w potrzebie
 
Zakupy zrobione? Czas na majsterkowanie! Jeśli w planach mamy prace stricte dekoratorskie, takie jak klejenie ozdobnych paneli, ściennych dekorów lub mocowanie skrzynki na listy na zewnątrz domu, pomocny okaże się uniwersalny klej Fix All Classic marki SOUDAL. Ten sprawdzony produkt cechuje się bardzo dużą wytrzymałością, krótkim czasem utwardzania i dobrą odpornością na warunki atmosferyczne. Z kolei w pracach montażowych, które wymagają błyskawicznego spajania o maksymalnej sile, doskonale sprawdzi się Fix All High Tack. Wzmocniona wersja klasycznej wersji kleju umożliwi mocowanie ciężkich elementów np. dużych luster bez konieczności dodatkowego wzmocnienia… i bez wiertarki, ma się rozumieć!
 
Transparentny pomocnik
 
Bezbarwny klej Fix All Crystal sprawdzi się natomiast w przypadku, gdy zależy nam przede wszystkim na  sklejeniu uchwytów, zawiasów i szklanych elementów w widocznych miejscach bez obawy o powstanie nieestetycznych zabrudzeń. Dobra wiadomość dla zwolenników prac w stylu Do It Yourself - spoiny kleju po utwardzeniu możemy dodatkowo malować farbami, nadając mocowanym elementom oryginalnego charakteru. Fix All Crystal równie dobrze klei wilgotne materiały, dzięki czemu świetnie poradzi sobie z uszczelnieniem umywalki, zlewu oraz wanny. Taki pomocnik jest zawsze w cenie! 
 
Skrzynka pełna ciężkich narzędzi to spory, i nie zawsze konieczny, wydatek. Poszukując alternatyw warto zainwestować w uniwersalne produkty, które wybawią nas z niejednej domowej opresji, a na dodatek… zmieszczą się w najmniejszym domowym schowku!
 
Informacje o produktach:
  • Opakowanie: kartusz 290 ml
  • Sugerowana cena: około 30  PLN/szt.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły