Artykuł Dodaj artykuł

Krispol w strefie inwestycyjnej

O tym, że Września to znakomite miejsce na inwestycje przekonuje decyzja koncernu Volkswagen o umiejscowieniu w tym mieście nowej fabryki. 

Siedziba firmy KrispolO tym, że Września to znakomite miejsce na inwestycje przekonuje decyzja koncernu Volkswagen o umiejscowieniu w tym mieście nowej fabryki. Nic więc dziwnego, że w konkursie „Grunt na Medal” 2014 teren położony we Wrześni otrzymał tytuł laureata, pokonując inne atrakcyjne lokalizacje w Wielkopolsce. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 29 października w siedzibie firmy Krispol, czołowego producenta bram, okien i rolet.

Wybór Krispolu nie był przypadkowy. Osiągnięcia firmy są przykładem, że warto inwestować we Wrześni. W 2008 roku Krispol kupił tu grunty należące do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ,,Invest-Park”. Rok później rozpoczęto budowę Zakładu 2, by w 2010 roku przenieść do niego produkcję bram segmentowych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Rozwój firmy pociąga za sobą zwiększenie liczby pracowników, których w 2002 roku było 60, a obecnie jest ponad 200.

Uroczystość wręczenia nagród Grunt na Medal Krispol Uroczystość wręczenia nagród Grunt na Medal Krispol

Sukces rynkowy bram segmentowych wywołał plany dalszej rozbudowy tego Zakładu. Pierwszym krokiem w tym kierunku było otrzymanie w 2014 roku kolejnego pozwolenia na działalność w WSSE ,,Invest-Park”.

Konkurs ,,Grunt na Medal” prowadzony jest w całej Polsce przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz regionalne Centra Obsługi Inwestora. Jego celem jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnego pod wieloma względami gruntu inwestycyjnego, który spełnia najbardziej restrykcyjne wymagania, stawiane przez inwestorów.

Artykuł został dodany przez firmę

Krispol Sp. z o.o.

KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od ponad 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.