Artykuł Dodaj artykuł

KRISPOL PONOWNIE W ELITARNYM GRONIE GAZEL BIZNESU

KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, już po raz dziesiąty znalazł się w elitarnym gronie Gazel Biznesu.

KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, już po raz dziesiąty znalazł się w elitarnym gronie Gazel Biznesu.

Zakład KrispolGazele Biznesu to prestiżowy, prowadzony od lat ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Organizatorem programu jest wydawca dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”, a autorem zestawienia - wywiadownia gospodarcza Coface Poland. Współpraca z wywiadownią zapewnia całkowitą bezstronność i obiektywność rankingu opartego na wynikach finansowych.

Kryteria przyznania nagród są ściśle określone i obejmują między innymi systematyczny wzrost przychodów ze sprzedaży. Wszystko to sprawia, że tytuł Gazeli Biznesu jest powodem do dumy oraz potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej i systematycznego rozwoju firmy.

W środę 11 lutego w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród przedstawicielom Gazel Biznesu z województwa wielkopolskiego i lubuskiego.

Artykuł został dodany przez firmę

Krispol Sp. z o.o.

KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od ponad 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.