Artykuł Dodaj artykuł

Amwin w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw

XV edycja rankingu „Gazele Biznesu” 2014 - Amwin w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce oraz wśród projektantów i generalnych wykonawców hal produkcyjnych magazynowych handlowych i biurowców.

Amwin w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstwXV edycja rankingu „Gazele Biznesu” 2014 - Amwin w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce oraz wśród projektantów i generalnych wykonawców hal produkcyjnych magazynowych handlowych i biurowców.

Firma Amwin – Projektant i kompleksowy wykonawca hal i biurowców, decyzją wywiadowni gospodarczej Coface Poland, została uhonorowana prestiżowym tytułem i certyfikatem „Gazele Biznesu” 2014. Jak co roku patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Gospodarki. Głównym celem programu, jest wspieranie rozwoju firm z sektora MSP. Oficjalna gala dla wyróżnionych przedsiębiorstw z województwa wielkopolskiego odbyła się 11 Lutego w Poznaniu.

Amwin w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw
 
Amwin w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw

„Gazele Biznesu” to prestiżowy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2000 roku rankingi przygotowywane są przez dzienniki ekonomiczne, należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz redakcji „Pulsu Biznesu” z Polski, zestawienia  opracowywane są przez dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii oraz Słowenii. Dane finansowe oraz uczciwość w prowadzeniu interesów, jak co roku, sprawdziła i potwierdziła firma Coface Poland – największa w Polsce wywiadownia gospodarcza. W każdej edycji konkursu wywiadownia analizuje wyniki finansowe za pełne trzy poprzedzające lata. W XV edycji konkursu pod uwagę były brane lata 2011, 2012 oraz 2013. By móc otrzymać to prestiżowe wyróżnienie prócz, wysokiego wskaźnika przyrostu obrotów osiąganych w ciągu trzech lat, firmy musiały spełnić również inne kryteria. Pierwszym parametrem było rozpoczęcie działalności  przed rokiem bazowym tj. 2011 i prowadzenie jej nieprzerwanie do dziś. Kolejnymi warunkami zakwalifikowania do rankingu było r osiąganie zysku w każdym z branych pod uwagę lat oraz wykazywanie stałego przyrostu obrotów. Nie bez znaczenia było również publikowanie wyników finansowych w „Monitorze Polskim B” lub udostępnienie danych firmie Coface Poland albo redakcji „Pulsu Biznesu”. Wszystkie z wymienionych wyżej kryteriów spełniła spółka Amwin –  jeden z liderów w branży budowlanej w segmencie projektantów i kompleksowych wykonawców hal i biurowców. Spółka w rankingu, obejmującym 4306 firm z całej Polski, zajęła 903 miejsce. Osiągnięcie tak wysokiej noty było możliwe z pewnością, dzięki konsekwentnemu rozwijaniu kompetencji jako ekspert w realizacji inwestycji poprzez zapewnienie najwyższej jakości usług, 100% satysfakcji oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Wyróżnienie to świadczy nie tylko o wysokiej pozycji rynkowej, ale przede wszystkim jest potwierdzeniem, że Amwin jest wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym. Nieustanny wzrost potencjału firmy daje nam możliwości  jeszcze lepszego zaspakajania potrzeb Inwestorów, a osiągnięte wyniki stanowią dla nas dużą motywację oraz wyzwanie do dalszego rozwoju. – mówi Maciej Winter - Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Działu. Rozwoju i Obsługi Inwestora.

Certyfikat „Gazele Biznesu”  to nie pierwsze wyróżnienie dla  firmy Amwin. Projektant i kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców z Wrześni posiada także certyfikat "Diamenty Forbesa 2010", „Przedsiębiorstwo Fair Play” za lata 2010-2014, a także „Przejrzysta firma” i „Gepardy Biznesu”.

Uroczysta gala XV edycji programu „Gazele Biznesu" odbyła się 11 lutego w Poznaniu. 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.