Artykuł Dodaj artykuł

Panele TUR w jesiennej promocji

Blachodachówka panelowa TUR – to produkt, który można obecnie kupić w promocyjnej cenie 19,90 zł netto za panel.

 
logo Blachy Pruszyński
 

Blachodachówka panelowa TUR – to produkt, który można obecnie kupić w promocyjnej cenie 19,90 zł netto za panel. Cóż to jednak za pokrycie i czy rzeczywiście warto skorzystać z okazji?

Blachodachówka TUR to produkt stosunkowo „świeży” – będący na polskim rynku zaledwie od niespełna roku. W tym stosunkowo niedługim czasie stał się jednym z popularniejszych pokryć w ofercie producenta – firmy Blachy Pruszyński. Blachodachówki TUR to pokrycie o wyrazistych, nieco surowszych kształtach niż pozostałe pokrycia – zdecydowaliśmy się na jego wprowadzenie, gdyż uznaliśmy, że będzie znakomitym dopełnieniem naszej oferty blachodachówek panelowych – mówi Rafał Kuczyński Dyrektor Handlowy Blachy Pruszyński. 

Sukces

Blachodachówka TUR Fot. Blachy Pruszyński
Blachodachówka TUR
Fot. Blachy Pruszyński

Oprócz popularności wśród klientów, nowe pokrycie zostało docenione przez kapitułę konkursu Medal Europejski Bussines Centre Club. Tegoroczna edycja była już kolejną w historii Konkursu, który od 15 lat nagradza produkty spełniające najwyższe europejskie standardy i wymagane prawem normy. Wśród zalet blachodachówki TUR doceniono nowoczesny kształt, bardzo dobre właściwości użytkowe, prostotę montażu i niewielką ilość odpadów, charakterystyczną dla pokryć modułowych. Ponadto panele TUR, pakowane w wygodne paczki na europaletach, świetnie sprawują się w transporcie i składowaniu na placu budowy. Dla tych klientów, którzy preferują jednak blachodachówki w arkuszach ciętych na wymiar, producent oferuje właśnie taką wersję pod  nazwą handlową Gryf. 

Powłoka Purex SSAB

Blachodachówka TUR Fot. Blachy Pruszyński
Blachodachówka TUR
Fot. Blachy Pruszyński

SSAB to znana na całym świecie huta ze Szwecji, która produkuje m.in. stal powlekaną powłoką PUREX. To właśnie ta powłoka ochronna zabezpiecza blachodachówkę panelową TUR, którą promuje obecnie firma Blachy Pruszyński. PUREX należy do powłok poliestrowych, o delikatnej fakturze i eleganckim półmatowym wykończeniu. Grubsza - 26 mikronowa warstwa lakieru zapewnia trwałość i dobrą odpornością na zarysowania i negatywne oddziaływanie promieni UV. PUREX oferowany jest w 4 najpopularniejszych kolorach: brązie, graficie, cegle i czerni.

Blachodachówka panelowa TUR w powłoce PUREX SSAB w sugerowanej cenie detalicznej, to obecnie najlepsza promocyjna oferta na polskim rynku. 

Artykuł został dodany przez firmę

PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły