Artykuł Dodaj artykuł

Tikkurila Color Now: nadaj swojemu wnętrzu wiosennych barw!

Wiosną do życia budzi się nie tylko natura, ale i my mamy w sobie więcej energii i optymizmu. Nie bez znaczenia dla samopoczucia jest otaczająca nas o tej porze roku mnogość energetycznych kolorów.

Logo firmy TikkurilaWiosną do życia budzi się nie tylko natura, ale i my mamy w sobie więcej energii i optymizmu. Nie bez znaczenia dla samopoczucia jest otaczająca nas o tej porze roku mnogość energetycznych kolorów. Dla wszystkich, którzy jak najdłużej chcieliby zachować te piękne barwy wokół siebie, marka Tikkurila przygotowała kolekcję Color Now pełną inspirujących zestawień kolorystycznych, pozwalających stworzyć niebanalne wnętrze przywołujące na myśl wiosenny czas.

Fizz - wnętrze skąpane w promieniach słońca

Jasne promienie wschodzącego słońca wielu z nas wystarczą, by poczuć się lepiej i dobrze nastroić się na cały nadchodzący dzień. Tę pozytywną energię doskonale oddaje we wnętrzach połączenie intensywnych żółcieni i klasycznej bieli. Zestawienie słonecznych barw z delikatnymi off-white'ami nam zapewni uśmiech na twarzy, a wnętrzom nada przestronności i wyraźnie je rozświetli.

Light – wiosenna lekkość

Barwa biała w wystroju wnętrz daje ogromne możliwości. Dzięki niej przestrzeń optycznie się powiększa oraz zyskuje niebywałą świeżość. Odcienie bieli, czyli tonacje off-white to także doskonałe tło dla innych kolorów – świetnie sprawdzą się zarówno w połączeniu z pastelami, jak i w zestawieniu z kontrastowymi, wyrazistymi barwami.

Serene – naturalna harmonia

Wyjątkowa paleta odcieni zieleni to prawdziwa gratka dla miłośników obcowania z przyrodą. Dzięki niej stworzymy wnętrza łączące w sobie delikatność i tajemniczość. Pomieszczenia z akcentami khaki, koloru mięty czy butelkowej zieleni ukoją zmysły, pozwalając na wyciszenie myśli jak na łonie natury.

Cała kolekcja Tikkurila Color Now to 42 wyjątkowe odcienie, pozwalające na wykreowanie wnętrz podkreślających subtelne piękno codziennych chwil, w zgodzie z najnowszymi światowymi trendami aranżacyjnymi.