Artykuł Dodaj artykuł

Hale systemowe dla rolnictwa, przemysłu i handlu- oferta firmy Borga

Nowoczesne konstrukcje stalowe szturmem zdobywają rynki w całej Europie. Klienci cenią je za możliwość zastosowania w wielu branżach, prosty proces budowlany oraz możliwość znacznie szybszej rozbudowy niż ma to miejsce w przypadku klasycznych budynków murowanych.

Hale systemowe dla rolnictwa, przemysłu i handlu firmy Borga

Nowoczesne konstrukcje stalowe szturmem zdobywają rynki w całej Europie. Klienci cenią je za możliwość zastosowania w wielu branżach, prosty proces budowlany oraz możliwość znacznie szybszej rozbudowy niż ma to miejsce w przypadku klasycznych budynków murowanych.

Szwedzka firma Borga od ponad 40 lat projektuje, produkuje oraz wykonuje hale stalowe na całym kontynencie europejskim. Z jej usług korzystają jednakowo gospodarstwa rolnicze, przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją, ale także firmy, których przedmiotem działania jest logistyka oraz handel.

Co takiego wyróżnia hale systemowe oferowane przez Borga?

Odpowiedź jest prosta – wyróżnia je to, że po pierwsze dzięki własnej produkcji niezbędnych komponentów Borga jest w stanie przygotować halę w pełni zindywidualizowaną, po drugie zaś zajmie się kompletem działań, począwszy od poznania naszych potrzeb, wykonanie projektu, produkcję wszystkich elementów na montażu skończywszy. Takie rozwiązanie to same plusy dla inwestora, który nie musi się martwić o cały łańcuch dostaw między producentami a wykonawcami, ponieważ tutaj wszystko dzieje się w obrębie jednej firmy. To pozwala na sprawne działanie bez obaw o terminy.

Hale systemowe dla rolnictwa firmy Borga

Hale stalowe w branży rolniczej

Borga wywodzi się ze szwedzkiej wsi, dlatego doskonale zna potrzeby przedsiębiorstw rolniczych, które coraz częściej doceniają walory, jakie posiadają nowoczesne konstrukcje stalowe. Hale rolnicze często spełniają wiele różnorodnych zadań, na które należy je przygotować. Wykorzystanie tego typu budownictwa pozwala zarówno na przystosowanie obiektu do indywidualnych wymagań np. dotyczących chowu zwierząt, jak i na ewentualną rozbudowę w przypadku kiedy firma się rozwinie i niezbędna będzie nowa przestrzeń. Budynki inwentarskie, magazyny, kurniki, wiaty oraz zadaszenia wykonywane są z powodzeniem w oparciu o hale stalowe na wsiach w całej Europie.

Hale systemowe dla rolnictwa, przemysłu i handlu firmy Borga

Konstrukcje stalowe w przedsiębiorstwach produkcyjnych

Firmy zajmujące się produkcją towarów różnego typu potrzebują przestrzeni, w której nie tylko ulokują samo wytwórstwo, ale także hale magazynowe z doskonale opracowanym ciągiem logistycznym, który ułatwi późniejszy transport. Nierzadko zdarza się także że firmy ewoluują czy zmieniają profil swojej działalności, co wymusza zmiany także w samym budynku. Jeśli wykorzystana została konstrukcja stalowa Borga to modyfikacje oraz rozbudowy są znacznie łatwiejsze do przeprowadzenia. Generują także dużo mniejsze koszty niż gdybyśmy mieli co czynienia z budynkiem murowanym. Dlatego też większość producentów stawia współcześnie na hale produkcyjne wykonane z komponentów stalowych.

Hale systemowe dla rolnictwa, przemysłu i handlu firmy Borga

Handel a konstrukcje stalowe

Sprzedaż to bardzo dynamiczna dziedzina gospodarki, w której praktycznie jedyną pewną jest zmiana. Odpowiednie dopasowanie przestrzeni, w której będziemy magazynować i wydawać duże ilości towarów jest podstawą skutecznego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Stalowe hale magazynowe sprawdzają się idealnie w każdym rodzaju sprzedaży od artykułów spożywczych, budowlanych poprzez meble na maszynach i samochodach kończąc. W każdym wypadku będą one skutecznie chroniły towary przed skutkami zmiennych warunków atmosferycznych. A zastosowanie unikalnych rozwiązań stosowanych przez Borga znacząco przyczyni się do stworzenia środowiska idealnie ergonomicznego, co docelowo wpłynie na wydajność całego systemu sprzedaży. Pełną ofertę hal stalowych firmy Borga znajdą Państwo na: https://www.borga.pl/hale-stalowe/.

Poszukując optymalnych rozwiązań dla Twojej działalności postaw na partnera z wieloletnim doświadczeniem, który zawsze jest o krok przed konkurencją i wyznacza standardy w branży. Wybierz dobrze. Wybierz Borga.

Artykuł został dodany przez firmę

Borga Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych. Oferujemy najbardziej elastyczne metody produkcji hal i jednocześnie najbardziej opłacalne systemy budowlane na rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.