Artykuł Dodaj artykuł

DOMY tanie w budowie trendy 2021 – nowy e-katalog od Pracowni ARCHIPELAG

Tanie w budowie domy w standardzie WT 2021, hity z kolekcji Mini, najważniejsze zmiany w przepisach, nowy podział projektu budowlanego, a także trendy wnętrzarskie od VOX, BoConcept oraz portalu Homebook – to wszystko czeka na czytelników w najnowszym e-katalogu od Pracowni ARCHIPELAG.

Tanie w budowie domy w standardzie WT 2021, hity z kolekcji Mini, najważniejsze zmiany w przepisach, nowy podział projektu budowlanego, a także trendy wnętrzarskie od VOX, BoConcept oraz portalu Homebook – to wszystko czeka na czytelników w najnowszym e-katalogu od Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już dostępny online.

DOMY tanie w budowie trendy 2021 – nowy e-katalog od Pracowni ARCHIPELAG

Domy i wnętrza - trendy 2021

Rok 2021 przyniósł wiele zmian dla inwestorów planujących budowę domu. Od 1 stycznia obowiązują nowe warunki techniczne jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, które zaostrzają wymagania dotyczące energooszczędności. Nowy jest również zakres i forma projektu budowlanego, który został podzielony na trzy odrębne części: projekt zagospodarowania działki, uproszczony projekt architektoniczno-budowlany oraz odrębny, szczegółowy projekt techniczny. W swoim najnowszym e-katalogu architekci z Pracowni ARCHIPELAG przygotowali zestaw informacji dotyczących nowelizacji przepisów, a także przegląd najpopularniejszych, tanich w budowie domów w standardzie WT 2021. W numerze na czytelników czekają m.in. hity projektowe z kolekcji Mini oraz domy w cenie mieszkania, które świetnie sprawdzą się na wąskiej działce. W numerze ponadto gorące trendy wnętrzarskie od firm VOX, BoConcept oraz portalu Homebook.

W najnowszym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG:

  • Warunki techniczne WT 2021
  • Projekt budowlany – nowe zasady
  • TANIE w budowie domy parterowe, z poddaszem, z poddaszem do adaptacji, piętrowe
  • Hity projektowe z kolekcji Mini
  • Trendy wnętrzarskie od VOX, BoConcept i portalu Homebook
  • Styl Japandi
  • Kolekcja Creative
  • Gotowe pomysły i aranżacje na piękny, nowoczesny dom

Darmowy e-katalog „ARCHIPELAG domy tanie w budowie trendy 2021” można przeglądać online pod adresem:
https://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_domy_tanie_w_budowie_f1b9ce71d9d7b1 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.