Artykuł Dodaj artykuł

Ostatni webinar #GoGreen with Panasonic już w najbliższy piątek

W najbliższy piątek, 5 listopada br. o godz. 10:00, Panasonic wraz z GLOBEnergia zorganizuje czwarty, ostatni już webinar w ramach kampanii #GoGreen.

Panasonic_Go_Green

W najbliższy piątek, 5 listopada br. o godz. 10:00, Panasonic wraz z GLOBEnergia zorganizuje czwarty, ostatni już webinar w ramach kampanii #GoGreen.

Mocno techniczne spotkanie dotyczące doboru pompy ciepła do obiektu nowego i modernizowanego poprowadzi doświadczony automatyk i absolwent Politechniki Śląskiej Stanisław Glodny, Area Sales Manager A2W Panasonic. Posiada on szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie urządzeń chłodniczych i grzewczych. Na co dzień zajmuje się szkoleniami i wsparciem dla instalatorów. Wierzy, że podstawą zbudowania zdrowego rynku pomp ciepła jest przede wszystkim właściwa edukacja.

Spotkanie skierowane jest głównie do osób zajmujących się lub chcących zajmować się profesjonalnie pompami ciepła, a zwłaszcza urządzeniami Panasonic Aquarea, które chcą wzbogacić swoję wiedzę o praktyczne aspekty związane z wymienionymi programami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a ilość miejsc – mocno ograniczona. Na spotkanie można zarejestrować się pod linkiem.

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Firma Panasonic liderem w branży ogrzewania i klimatyzacji. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.