Wynik wyszukiwania

 
Włącz się do akcji "Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic" zdjęcie

Włącz się do akcji "Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic"

Panasonic we współpracy z firmą EnMS Polska wystartowali z akcją "Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic". Jet to niezwykła okazja dla wszystkich inwestorów, zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, którzy planują modernizację swoich instalacji grzewczych poprzez wymianę starego źródła ciepła na efektywną pompę ciepła.

Czytaj więcej

 
Panasonic wystartował z konkursem “Klimatyzacja z Bonusem” zdjęcie

Panasonic wystartował z konkursem “Klimatyzacja z Bonusem”

Panasonic ogłasza nowy konkurs "Klimatyzacja z Bonusem", skierowany do Akredytowanych Instalatorów i Pro Partnerów, którzy dokonają zakupu klimatyzatorów typu RAC, MULTI lub PACi w okresie od 1 października 2023 r. do 31 styczna 2024 r. Konkurs oferuje szansę na zdobycie kart paliwowych o równowartości zebranych punktów.

Czytaj więcej

 
Panasonic rusza z limitowaną ofertą promocyjnych zestawów zdjęcie

Panasonic rusza z limitowaną ofertą promocyjnych zestawów

Panasonic Heating & Cooling Solutions, jeden z liderów w branży klimatyzacji i ogrzewnictwa z ponad 60-letnim doświadczeniem w sektorze, wystartował z promocją „Limitowana Oferta na Zestawy”.

Czytaj więcej

 
“Rodzaj odbiornika, a wpływ na dobór pompy ciepła”, czyli Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Webinarowa Środa” zdjęcie

“Rodzaj odbiornika, a wpływ na dobór pompy ciepła”, czyli Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Webinarowa Środa”

Już w najbliższą środę, 13 września br. o godz. 10:00, Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Webinarowa Środa” organizowane z redakcją GlobEnergia. Webinar, który poprowadzi ekspert Panasonic, Jacek Drozd, będzie poświęcony tematowi wyboru odpowiedniej pompy ciepła w kontekście rodzajów odbiorników ciepła.

Czytaj więcej

 
Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Webinarowa Środa” zdjęcie

Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Webinarowa Środa”

Już w najbliższą środę, 6 września br. o godz. 10:00, Panasonic Heatign & Cooling Solutions poprowadzi kolejne spotkanie w ramach cyklu “Webinarowa Środa” organizowane z redakcją GlobEnergia. Podczas spotkania ekspert Panasonic, Marek Skrzypek, opowie o tym, czym powinniśmy kierować się przy podejmowaniu decyzji podczas doboru pompy ciepła do dużego zużycia ciepłej wody użytkowej.

Czytaj więcej

 
Nowe rewersyjne pompy ciepła powietrze-woda R290 firmy Panasonic o mocy do 80 kW zdjęcie

Nowe rewersyjne pompy ciepła powietrze-woda R290 firmy Panasonic o mocy do 80 kW

Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadza na rynek nowe zrównoważone i wysoce wydajne rewersyjne pompy ciepła powietrze-woda ECOi-W AQUA-G BLUE, idealne do dużych zastosowań komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych. Dzięki wykorzystaniu R290, naturalnego czynnika chłodniczego o bardzo niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) wynoszącym 3, pompy te mają znacznie mniejszy wpływ na środowisko. Zapewniają wyjątkową wydajność, zgodnie z wizją społeczeństwa bez emisji dwutlenku węgla i planem GREEN IMPACT firmy Panasonic.

Czytaj więcej

 
Panasonic organizuje konkurs "Chłodna Przygoda Pana Sonik" w ramach kampanii ”Home Cool Home” zdjęcie

Panasonic organizuje konkurs "Chłodna Przygoda Pana Sonik" w ramach kampanii ”Home Cool Home”

Firma Panasonic zaprasza do udziału w ekscytującym konkursie "Chłodna Przygoda Pana Sonik", w którym uczestnicy mają szansę wygrać wygodny leżak ogrodowy, aby cieszyć się letnimi chwilami relaksu w pełnym komforcie.

Czytaj więcej

 
Technologia nanoe™ X firmy Panasonic z certyfikatem VDI 6022 w zakresie jakości powietrza w pomieszczeniach zdjęcie

Technologia nanoe™ X firmy Panasonic z certyfikatem VDI 6022 w zakresie jakości powietrza w pomieszczeniach

Innowacyjna technologia nanoe™ X Mark 2 i Mark 3 firmy Panasonic Heating & Cooling Solutions została przetestowana i certyfikowana zgodnie ze standardami VDI, czyli założonego w 1856 r. stowarzyszenia niemieckich inżynierów, definiującego wiele europejskich standardów branżowych.

Czytaj więcej

 
Nowa stylowa Etherea ZKE z nanoe™ X Mark 3 od Panasonic zdjęcie

Nowa stylowa Etherea ZKE z nanoe™ X Mark 3 od Panasonic

Japoński Panasonic wprowadza na rynek nowy model klimatyzatora domowego serii Etherea ZKE z wbudowaną w standardzie technologią nanoe™ X Mark 3.

Czytaj więcej

 
Panasonic wystartował z kampanią promocyjną „Home Cool Home” dla klimatyzacji domowej zdjęcie

Panasonic wystartował z kampanią promocyjną „Home Cool Home” dla klimatyzacji domowej

Panasonic Heating & Cooling Solutions, jeden z liderów w branży klimatyzacji z ponad 60-letnim doświadczeniem w sektorze, ruszył z nową kampanią promocyjną „Home Cool Home”. Ma ona na celu wsparcie instalatorów poprzez dotarcie do zwykłego Kowalskiego oraz zachęcenie ich do zaopatrzenia się w urządzenia klimatyzacyjne Panasonic, aby zapewnić klientom końcowym niespotykany dotąd komfort w domu podczas upalnych, letnich dni, jednocześnie gwarantując czystsze powietrze dzięki wbudowanej w urządzenia technologii nanoe™ X.

Czytaj więcej

 
Jak Panasonic zaadresował nadchodzące zmiany legislacyjne w kontekście urządzeń grzewczo-chłodniczych? zdjęcie

Jak Panasonic zaadresował nadchodzące zmiany legislacyjne w kontekście urządzeń grzewczo-chłodniczych?

Panasonic Heating & Cooling Solutions, w odpowiedzi na obawy i pytania dotyczące wprowadzonych przez Unię Europejską nowych regulacji określonych w Rozporządzeniu REACH, które dotyczą m.in. stosowania czynników chłodniczych w pompach ciepła, informuje na swoim blogu, że zmiany te nie wymagają wymiany już użytkowanych urządzeń.

Czytaj więcej

 
Panasonic zaprasza na ENEX zdjęcie

Panasonic zaprasza na ENEX

Podczas nadchodzących targów ENEX w Kielcach Panasonic zaprezentuje najnowszą generację pomp ciepła Aquarea serii K i L. Najbliższa edycja targów ENEX odbędzie się w dniach 8-9 marca 2023.

Czytaj więcej

 
Panasonic wyjaśnia, w jaki sposób otrzymać dofinansowanie na zakup pomp ciepła zdjęcie

Panasonic wyjaśnia, w jaki sposób otrzymać dofinansowanie na zakup pomp ciepła

W odpowiedzi na pojawiające się pytania dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na zakup nowej pompy ciepła, Panasonic Heating&Cooling Solutions przygotował darmowy, praktyczny przewodnik dla tych, którzy chcą skorzystać z programu “Czyste Powietrze”. Wyjaśnił w nim, jakie warunki należy spełniać oraz jakie kroki podjąć, aby otrzymać wsparcie finansowe.

Czytaj więcej

 
Przedstawiamy pompy ciepła Aquarea Generacji L Hydro Split All in One firmy Panasonic zdjęcie

Przedstawiamy pompy ciepła Aquarea Generacji L Hydro Split All in One firmy Panasonic

Panasonic Heating & Cooling Solutions rozszerza swoją ofertę pomp ciepła Aquarea o wysokowydajne urządzenia Hydro Split All in One. Seria L wykorzystuje naturalny czynnik chłodniczy R290, który ma niskie GWP wynoszące 3, dzięki czemu ma mniejszy wpływ na środowisko w przypadku uwolnienia do atmosfery w porównaniu z innymi czynnikami chłodniczymi, a dodatkowo pozwala na bardziej energooszczędne działanie systemu.

Czytaj więcej

 
Panasonic łączy chłodzenie i oczyszczanie powietrza dzięki nowemu TZ ZKE zdjęcie

Panasonic łączy chłodzenie i oczyszczanie powietrza dzięki nowemu TZ ZKE

Japoński Panasonic rozszerza swoją ofertę klimatyzatorów o nowy, naścienny model TZ ZKE, który został wyposażony w technologię oczyszczania powietrza nanoe™ X. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pasować do nawet najmniejszych przestrzeni w każdym domu. Nowa jednostka oferuje inteligentny komfort w kompaktowej obudowie, oferujac przy tym wysoką klasę efektywności energetycznej do A++ zarówno dla ogrzewania, jak i chłodzenia (dla jednostek o mocy 2 kW, 2,5 kW i 3,5 kW).

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 237