Artykuł Dodaj artykuł

Kolejne modele pomp ciepła Panasonic Aquarea z certyfikatem Keymark

Pompy ciepła powietrze-woda Panasonic Aquarea generacji H i J uzyskały certyfikat Keymark dzięki wysokiej jakości konstrukcji i imponującym wskaźnikom efektywności.

Pompy ciepła powietrze-woda Panasonic Aquarea generacji H i J uzyskały certyfikat Keymark dzięki wysokiej jakości konstrukcji i imponującym wskaźnikom efektywności.

Keymark jest niezależnym, dobrowolnym znakiem certyfikacyjnym wspierającym jakość pomp ciepła na rynku europejskim. Jest on oparty na bezstronnych testach przeprowadzanych przez niezależne organizacje i potwierdza zgodność z wymogami dotyczącymi produktu określonymi w zasadach programu Keymark oraz z wymogami dotyczącymi wydajności określonymi przez Ecodesign. Certyfikacja jest uznawana przez organizacje takie jak MCS, EHPA i NFPAC.

Urządzenia Aquarea generacji H i J High Performance oraz T-CAP to kolejne pompy ciepła Panasonic, którym został przyznany certyfikat Keymark. Aquarea generacji J to innowacyjna, wysokowydajna seria pomp ciepła wykorzystująca czynnik chłodniczy R32, który ma niskie GWP (potencjał tworzenia efektu cieplarnianego), co pomaga obniżyć emisję dwutlenku węgla budynku. Aquarea Generacji H Aquarea generacji H to pompy na dobrze znany czynnik R410a, zaprojektowane zarówno do budynków niskoenergetycznych jak i modernizacji (T-CAP), zapewniają wysoką wydajność i ekonomiczną pracę.

 

Pełną listę urządzeń Panasonic z certyfikatem Keymark można znaleźć tutaj. Więcej informacji na można znaleźć również na stronie internetowej Panasonic Heating & Cooling.

Panasonic Keymark

 

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Firma Panasonic liderem w branży ogrzewania i klimatyzacji. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.