Artykuł Dodaj artykuł

Na budynkach „Projekt Q5” w Berlinie zawisła wiecha

Doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura i wysoka efektywność energetyczna to kluczowe atuty inwestycji „Projekt Q5” realizowanej w Berlinie przez spółkę Antczak Germany GmbH z Grupy Antczak. Po osiągnięciu docelowej wysokości na obu budynkach zawisła tradycyjna wiecha.

Doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura i wysoka efektywność energetyczna to kluczowe atuty inwestycji „Projekt Q5” realizowanej w Berlinie przez spółkę Antczak Germany GmbH z Grupy Antczak. Po osiągnięciu docelowej wysokości na obu budynkach zawisła tradycyjna wiecha.

Projekt Q5 w Berlinie

W ramach inwestycji „Projekt Q5” powstają dwa kameralne budynki o łącznej powierzchni 1,2 tys. m kw. W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu, z balkonami lub przydomowymi ogródkami, a także dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi tarasami. Wszystkie lokale zostaną oddane w niemieckim standardzie deweloperskim, tj. m.in. z drzwiami wewnętrznymi, okładzinami ścian oraz wykończonymi podłogami i łazienkami. Izolacja cieplna konstrukcji budynków będzie o 30 proc. bardziej efektywna niż w obiektach referencyjnych, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli w znacznym stopniu optymalizować koszty zużycia energii.

– Projekt Q5 to nasza flagowa inwestycja na niemieckim rynku. W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Berlina, w sercu prestiżowej dzielnicy Spandau, budujemy mieszkania i apartamenty klasy premium skierowane do najbardziej wymagających klientów. Doskonała jakość wykonania i wysoka efektywność energetyczna, pozwalająca istotnie ograniczyć zużycie energii, są realną odpowiedzią na współczesne wyzwania klimatyczne i makroekonomiczne. Mimo niełatwej sytuacji rynkowej cały proces inwestycyjny realizujemy zgodnie z założonym harmonogramem, dzięki czemu z optymizmem patrzymy na kolejne projekty deweloperskie w Niemczech – podkreśla Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

„Projekt Q5” powstaje w zachodniej części Berlina przy ulicy An der Kappe 82. Inwestycję cechuje doskonała lokalizacja – idealna dla osób ceniących miejskie życie oraz bliskość terenów zielonych. Wygodny dojazd do centrum metropolii zapewnia m.in. szybka kolej miejska (S-Bahn). Przyszli mieszkańcy będą mogli delektować się wspaniałymi widokami na sąsiedni park (Spectepark) oraz korzystać z rozwijanej przez lata infrastruktury handlowej i rekreacyjnej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nie tylko liczne sklepy, kawiarnie i restauracje, ale też urokliwe wybrzeża rzeki Haweli, a nawet rezerwaty dzikiej przyrody (Spandauer Forst).

Pierwszy budynek realizowany w ramach inwestycji „Projekt Q5” zostanie przekazany klientom na początku stycznia 2023 roku, a kolejny – na przełomie marca i kwietnia 2023 roku. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie: www.projekt-q5.de

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.