Artykuł Dodaj artykuł

Fabryka styropianu to nie wszystko

Termo Organika rozwija skrzydła w kujawsko- pomorskim

Fabryka styropianu to nie wszystko

Termo Organika buduje w Grudziądzu nowoczesną fabrykę styropianu do izolacji termicznej budynków i tradycyjnie angażuje się w życie oraz rozwój lokalnej społeczności. W miniony weekend w nadwiślańskim mieście „spichrzy i ułanów" odbył się spektakularny pokaz laserów i dźwięków, którego sponsorem został największy producent styropianu.

Efektowne widowisko na najwyższym światowym poziome zmieniło urokliwe miasto w niezwykły, bajkowy świat iluminacji. Atrakcje rozproszone zostały w centrum miasta, a świetlista Góra Zamkowa zmieniła się w magiczne miejsce pobudzające zmysły i wyobraźnię.

- Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Wszędzie tam, gdzie mamy nasze zakłady produkcyjne, aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnej społeczności, w miarę możliwości wspieramy najciekawsze przedsięwzięcia, a także pomagamy najbardziej potrzebującym. W Grudziądzu nie będzie inaczej, przepiękna, wakacyjna iluminacja to nie jest nasze ostanie słowo – mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki.

Świetlne widowisko GrudziądzŚwietlne widowisko Grudziądz

Termo Organika jest w trakcie budowy na terenie strefy ekonomicznej w Grudziądzu nowoczesnej fabryki styropianu, która zostanie wyposażona w nowoczesny park maszynowy, gwarantujący produkcję najwyższej jakości styropianów. Nowy zakład, tak jak wszystkie dotychczasowe fabryki lidera rynku, będzie posiadać specjalne laboratorium kontrolujące jakość styropianu.

- Nowa fabryka zapewni dalszy rozwój firmy i zwiększy jej rynkowy potencjał. Na terenie zakładu planujemy rozwijać również prace nad nowymi, innowacyjnymi produktami do izolacji termicznej w budownictwie – dodaje Krzysztof Krzemień z Termo Organiki.

Termo Organika jest największym producentem styropianu w Polsce oraz jedną z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. To również lider jakości wśród producentów termo izolatorów. Największy producent styropianu przeszedł pozytywnie wszystkie 22 kontrole parametrów (100%!) swoich produktów przeprowadzone przez Główny Urzędu Nadzoru Budowlanego (GUNB). Termo Organika została założona w 1997 roku w Mielcu, od ponad 25 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Zatrudnia 250 pracowników w 5 zakładach produkcyjnych w Mielcu, Siedlcach, Rypinie, Pyrzycach i Głogowie. We wszystkich miejscach, w których posiada swoje zakłady, zawsze wspiera lokalną społeczność.

Artykuł reklamowy

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.