Serdecznie zapraszamy Państwa na największe w Europie Północnej targi specjalistyczne dla podwykonawców z branży maszynowej i elektromaszynowej - Elmia Subcontractor 2015, które odbędą się w dniach w dniach 10-13. listopada 2014 r. w Jonköping.
Serdecznie zapraszamy Państwa na największe w Europie Północnej targi specjalistyczne dla podwykonawców z branży maszynowej i elektromaszynowej - Elmia Subcontractor 2014, które odbędą się w dniach w dniach 11. -14. listopada 2014 r. w Jonköping.
Serdecznie zapraszamy Państwa na największe w Europie Północnej targi specjalistyczne dla podwykonawców z branży maszynowej i elektromaszynowej - Elmia Subcontractor 2013, które odbędą się w dniach w dniach 12-15 listopada 2013 r. w Jonköping.
W strefie przemysłowej Bogumiłów, na terenie gminy Kleszczów, wystartowała kolejna inwestycja magazynowa. Nowoczesną halę dla EPICOM Sp. z o.o. – wiodącego producenta wyrobów higienicznych, buduje Commercecon, generalny wykonawca obiektów przemysłowych. Obiekt o łącznej powierzchni 3,5 tys. mkw. stanowić będzie zaplecze logistyczne dla zakładu produkcyjnego działającego w tej lokalizacji od 2015 roku.
36°C na zewnątrz i około 25°C wewnątrz bez klimatyzacji? To możliwe, ale tylko w budynkach, które łączą dobrą izolację oraz skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Pomiary prowadzone w parku badawczym Baumit Viva pokazują, że to właśnie ona w dużej mierze decyduje o tym, czy dom latem stanie się komfortowym schronieniem, czy szybko zamieni się w nagrzaną pułapkę. To ważna informacja, ponieważ według IMGW lata 2015–2024 przyniosły w Polsce największą liczbę dni upalnych (powyżej 30°C) w historii pomiarów.
Za nami już czwarta edycja targów Dom Inteligentny DI EXPO 2015. Od 2 do 4 października 2015 r. na Stadionie Narodowym prezentowane były najnowsze innowacyjne rozwiązania automatyki domowej i kontroli dostępu.
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji BIM: polska perspektywa – Autodesk Day 2015, która odbędzie się 17 listopada, we wtorek w Warszawie. Formularz rejestracji dostępny jest na stronie www.autodesk.pl/BIMday2015.
1 grudnia 2015 roku dziennik „Rzeczpospolita” opublikował Ranking Najsilniejszych oraz Najcenniejszych Marek 2015.
Znamy już najpiękniejsze kolekcje płytek 2015 roku. 11 lutego br. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2015, zorganizowanego przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” wspólnie z firmą CAD Projekt K&A.
W dniach 16-18 września 2015 r. odbywać się będą Międzynarodowe Targi Budowlano-Wnętrzarskie Warsaw Build 2015.
Autodesk® wprowadził na rynek nowe wersje programów Autodesk® Advance Steel 2015 i Autodesk® Advance Concrete 2015 przeznaczonych do modelowania i detalowania konstrukcji stalowych i żelbetowych.
Premiera lata! Nowy katalog Pracowni Projektowej ARCHIPELAG „Domy Rodzinne TRENDY 2015” jest już w sprzedaży. W numerze m.in. gorące nowości projektowe, zachwycające aranżacje wnętrz, najciekawsze kolekcje domów oraz najmodniejsze połączenia. Ponad 80 pomysłów na piękny, nowoczesny i energooszczędny dom!
Do 31 sierpnia 2015 r. producenci stolarki budowlanej mogą zgłaszać swoje wyroby do drugiej edycji konkursu „Diamenty Stolarki”. Najciekawsze produkty zostaną z zaprezentowane podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015, odbywających 16-18 września 2015 w Warszawie. Dla montażystów stolarki uruchomiony zostanie specjalny punkt konsultacyjny.
Maszt Wolności – niezwykła konstrukcja upamiętniająca Powstanie Warszawskie, zlokalizowana na Rondzie Radosława w Warszawie, została wyróżniona tytułem „Budowa Roku 2015”
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA opublikowała wyniki finansowe po czterech kwartałach 2015 roku.