Wynik wyszukiwania

 
"Cedrowy Dom" z IFTM Internorm zdjęcie

"Cedrowy Dom" z IFTM Internorm

Najlepsza realizacja 2015 roku, w której wykorzystano okna i drzwi firmy IFTM Internorm to zdecydowanie „Cedrowy dom”. Wyjątkowy budynek zaprojektowany przez Pracownię Projektową Mariusza Wrzeszcza przykuwa uwagę dużymi przeszkleniami i elewacją w całości wykonaną z cedrowego drewna.

Czytaj więcej

 
W sąsiedztwie dębów zdjęcie

W sąsiedztwie dębów

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej po 190 m2  każdy wkomponowane w panoramę Podkowy Leśnej – to jedna z najnowszych realizacji z wykorzystaniem stolarki otworowej firmy Internorm. Wyjątkowe bryły zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Jerzego Jaroszewicza przykuwają uwagę ponadprzeciętną liczbą przeszkleń i ciekawym sąsiedztwem. Nie bez przyczyny inwestycja nosi nazwę „Między Dębami”.

Czytaj więcej

 
Designerski showroom okien i drzwi otwarty w Rzeszowie zdjęcie

Designerski showroom okien i drzwi otwarty w Rzeszowie

W środę, 15 marca, przy ul. Krakowskiej 12B w Rzeszowie, nastąpiło oficjalne otwarcie showroomu marki Internorm, austriackiego producenta okien i drzwi. Na stumetrowej ekspozycji można zobaczyć flagowe produkty europejskiego giganta. To pierwszy salon tego producenta na Podkarpaciu.

Czytaj więcej

 
Internorm na targach BUDMA 2014 zdjęcie

Internorm na targach BUDMA 2014

Były to już piąte targi BUDMA, na których swoje produkty prezentowała marka okienna nr 1 w Europie firma Internorm. 

Czytaj więcej

 
Pierwszy ciepły HS na rynku zdjęcie

Pierwszy ciepły HS na rynku

Dodają budynkowi lekkości i elegancji, pomagają doświetlić wnętrze. Takie są drzwi podnoszono-przesuwne – coraz częściej wybierane przez inwestorów. Austriacka firma Internorm opracowała rozwiązanie, dzięki któremu nie ma już mowy o stratach ciepła w chłodniejszych częściach roku. 

Czytaj więcej

 
Okna Internorm w inwestycji ABline zdjęcie

Okna Internorm w inwestycji ABline

Internorm zdobył prestiżowy kontrakt na dostawę okien w jednej z najnowocześniejszych inwestycji deweloperskich – łódzkim osiedlu Pod Lasem, realizowanej przez firmę ABline Development. Producent dostarczy 540 drewniano- aluminiowych okien Edition.

Czytaj więcej

 
Internorm z nową koncepcją katalogów zdjęcie

Internorm z nową koncepcją katalogów

Internorm wprowadza nowe katalogi produktów.

Czytaj więcej

 
Internorm partnerem BUILDgreenDESIGN zdjęcie

Internorm partnerem BUILDgreenDESIGN

IFTM Internorm, wyłączny polski przedstawiciel Internorm - największego producenta okien w Europie, nawiązał współpracę z firmą developerską BUILDgreenDESIGN specjalizującą się w realizowaniu energooszczędnych budynków.

Czytaj więcej

 
HT410 – najnowsze drzwi drewniano-aluminiowe Internorm zdjęcie

HT410 – najnowsze drzwi drewniano-aluminiowe Internorm

Internorm wprowadził na rynek najnowsze pasywne drzwi drewniano-aluminiowe HT 410, które, poza parametrami użytkowymi wyróżniają się najnowocześniejszym designem.

Czytaj więcej

 
Internorm z rozmachem na targach Budma 2012 zdjęcie

Internorm z rozmachem na targach Budma 2012

Internorm, największy producent okien w Europie, po raz kolejny będzie wystawiał się na Międzynarodowych Targach Budownictwa Budma 2012. Tegoroczne hasło imprezy „Budownictwo przyszłości” świetnie pasuje do produktów austriackiego producenta, które zaliczane są do najnowocześniejszych na świecie. Co więcej w Poznaniu po raz pierwszy zostaną zaprezentowane nowe okna Internorm.

Czytaj więcej

 
Internorm z kanałem TV zdjęcie

Internorm z kanałem TV

IFTM Internorm, wyłączny polski przedstawiciel największego producenta okien w Europie, uruchomił własny internetowy kanał telewizyjny.

Czytaj więcej

 
Budma 2012 – Internorm po targach zdjęcie

Budma 2012 – Internorm po targach

Polski rynek staje się coraz ważniejszy dla największego producenta okien w Europie- firmy Internorm. Dowodzi tego wyraźna obecność na Międzynarodowych Targach Poznańskich Budma 2012, imponujące stoisko oraz światowa premiera nowego modelu okna.

Czytaj więcej

 
Poczuj przestrzeń zdjęcie

Poczuj przestrzeń

Szkło w architekturze oddziela, ale i łączy. Przeszklenia poszerzają optycznie pomieszczenie. Za ich sprawą znikają granice i rodzi się nowe, niczym nieskrępowane, poczucie przestrzeni. 

Czytaj więcej

 
Internorm obniża koszty ogrzewania zdjęcie

Internorm obniża koszty ogrzewania

Trzy szyby w cenie dwóch – od początku kwietnia rusza akcja promocyjna w ramach której w oknach Internorm montowane jest potrójne oszklenie Solar+ w cenie standardowej podwójnej szyby. W efekcie okna zmniejszają koszty ogrzewania nawet o 40%.

Czytaj więcej

 
Thermo Portal – pierwsze pasywne drzwi aluminiowe od Internorm zdjęcie

Thermo Portal – pierwsze pasywne drzwi aluminiowe od Internorm

Internorm wprowadza na rynek nową linię drzwi zewnętrznych. Thermo Portal to aluminiowe drzwi zewnętrzne o nowoczesnym i surowym stylu, wyróżniające się parametrami energooszczędności i systemem zabezpieczeń gwarantującym bezpieczeństwo. To kolejne dzieło inżynierskiej sztuki austriackiej firmy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 83