Wynik wyszukiwania

 
Keller EMEA Safety Week 2018 zdjęcie

Keller EMEA Safety Week 2018

Ubiegły tydzień w Keller Polska upłynął pod hasłem Tygodnia Bezpieczeństwa/Safety Week, więc słowo bezpieczeństwo będziemy powtarzać celowo. Bezpieczeństwo pracy, ochrona środowiska oraz zrównoważony rozwój są wpisane w strategię firmy Keller i odgrywają kluczową rolę w globalnej wizji bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

 
Akademia Keller Polska 2018 zdjęcie

Akademia Keller Polska 2018

Po kilku latach przerwy ponownie zorganizowaliśmy Akademię dla „młodych” inżynierów Keller Polska. Przez ostatnie lata niektórzy „młodzi” zdążyli już nabyć trochę doświadczenia … ale zasada była jedna: uczestniczą wszyscy, którzy nie brali udziału w ostatniej edycji AKP. Zajęcia odbywały się w formie wykładów w hotelu Arkadia Royal w Warszawie w dniach od 12 do 16 marca 2018.

Czytaj więcej

 
Trzy nagrody na Konferencji w Dallas zdjęcie

Trzy nagrody na Konferencji w Dallas

Jest nam niezwykle miło poinformować, że na globalnej konferencji Kellera odbywającej się w dniach 16-18.10.2017 w Dallas (USA) otrzymaliśmy jako Keller North East Europe nagrodę dla najlepszego regionu Kellera na świecie!!!

Czytaj więcej

 
Ciepłomierze – poznaj nowość w marki Keller zdjęcie

Ciepłomierze – poznaj nowość w marki Keller

W marce Keller właśnie pojawiły się nowe produkty – kompaktowe ciepłomierze z mechanicznym, jednostrumieniowym przetwornikiem przepływu, pracujące w zakresie temperatur 15-90oC.  

Czytaj więcej

 
Dyplom od Inżynierii i Budownictwa zdjęcie

Dyplom od Inżynierii i Budownictwa

Kolegium Redakcyjne Inżynierii i Budownictwo, miesięcznika Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przyznało Dyplom naszym dwóm kolegom w konkursie dotyczącym wyróżniającej się współpracy z redakcją w 2017 roku.  

Czytaj więcej

 
Nowoczesny system instalacyjny Keller PEX zdjęcie

Nowoczesny system instalacyjny Keller PEX

System Keller PEX – coraz częściej stosowany w instalacjach zimnej/ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania, ogrzewania płaszczyznowego, sprężonego powietrza, wody lodowej, czy niektórych technologicznych w przemyśle.

Czytaj więcej

 
Seminarium z okazji 20-tej Rocznicy i dwóch Jubileuszy zdjęcie

Seminarium z okazji 20-tej Rocznicy i dwóch Jubileuszy

3 października 2014 w Hotelu Hilton w Gdańsku odbyło się Seminarium z okazji 20-tej Rocznicy podpisania pierwszego kontraktu Keller Polska oraz Jubileuszu 90-tych urodzin Pana inż. Kazimierza Topolnickiego i 65-tych urodzin Pana prof. Michała Topolnickiego.

Czytaj więcej

 
Nowości SBS zdjęcie

Nowości SBS

W dniu dzisiejszym do sprzedaży trafił nowoczesny zasilany grzejnik KELLER TX6.

Czytaj więcej

 
Seminarium Hochtief Polska S.A. zdjęcie

Seminarium Hochtief Polska S.A.

28 października 2014 roku w Warszawie odbyła się kolejna edycja Seminarium Technicznego „Budownictwo Wysokie i Wysokościowe” dla kierowników budów i inżynierów z firmy Hochtief Polska S.A. obejmującego swoim zakresem pełny proces projektowania i wykonawstwa obiektów wysokościowych, w którym jednymi z prelegentów byli przedstawiciele firmy Keller Polska Sp. z o.o.

Czytaj więcej

 
Posadowienie żurawia na terenie Elektrowni Turów zdjęcie

Posadowienie żurawia na terenie Elektrowni Turów

W kwietniu 2014r. wykonaliśmy prace związane z posadowieniem żurawia na terenie Elektrowni Turów w Bogatyni na podstawie autorskiego projektu Keller Polska. Inwestycja zrealizowana została dla konsorcjum Babcock Noell GmbH i Bilfinger Infrastructure S.A.

Czytaj więcej

 
Seminarium Hochtief Polska S.A. zdjęcie

Seminarium Hochtief Polska S.A.

16-17 września 2014 roku w Warszawie odbyło się Seminarium Techniczne „Budownictwo Wysokie i Wysokościowe” dla kierowników budów i inżynierów z firmy Hochtief Polska S.A. obejmujące swoim zakresem pełny proces projektowania i wykonawstwa obiektów wysokościowych, w którym jednymi z prelegentów byli przedstawiciele firmy Keller Polska Sp. z o.o..

Czytaj więcej

 
Kontrakt w Pruszkowie zdjęcie

Kontrakt w Pruszkowie

W lutym 2014r. rozpoczęliśmy kompleksowe prace związane z realizacją podziemnej części wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Powstańców w Pruszkowie według koncepcji Keller Polska.

Czytaj więcej

 
Grzejnik TX6 – wysokiej klasy nowość od SBS zdjęcie

Grzejnik TX6 – wysokiej klasy nowość od SBS

Popularność grzejników płytowych wynika z wielu względów. Odbiorcy doceniają m. in. ich wysoką estetykę wykonania oraz dużą sprawność cieplną. Są jednak i takie modele omawianych produktów, które mają także dodatkowe zalety. Dobrym tego przykładem jest grzejnik Keller TX6, który jeszcze we wrześniu trafi do sprzedaży w ponad 170 punktach handlowych Grupy SBS zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Czytaj więcej

 
Trasa tramwajowa w Olsztynie zdjęcie

Trasa tramwajowa w Olsztynie

W połowie września rozpoczęliśmy prace przy budowie linii tramwajowej w ramach projektu „Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie”.

Czytaj więcej

 
Rewitalizacja Gmachu Audytoryjnego na Uniwersytecie Warszawskim zdjęcie

Rewitalizacja Gmachu Audytoryjnego na Uniwersytecie Warszawskim

Z początkiem października rozpoczęliśmy prace związane z rewitalizacją Gmachu Audytoryjnego na terenie Kampusu Centralnego Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 45