Wynik wyszukiwania

 
Saint-Gobain Glass partnerem Konkursu Twój Model Biznesowy w Dąbrowie Górniczej zdjęcie

Saint-Gobain Glass partnerem Konkursu Twój Model Biznesowy w Dąbrowie Górniczej

Saint-Gobain Glass, światowy lider w dziedzinie produkcji szkła, dołącza do jury IV edycji Konkursu Twój Model Biznesowy. To niezwykłe wydarzenie organizowane przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości promuje najbardziej innowacyjne i konkurencyjne pomysły na biznes na terenie Dąbrowy Górniczej. Zaangażowanie Saint-Gobain Glass w ten projekt nie jest przypadkowe. Firma, zaliczana do 100 najbardziej innowacyjnych na świecie, zdecydowała się wesprzeć lokalną przedsiębiorczość, dzieląc się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Czytaj więcej

 
Mierzą wysoko, by świat był lepszym domem dla nas wszystkich - o działaniach grupy Saint-Gobain w 2023 roku i planach na następne lata zdjęcie

Mierzą wysoko, by świat był lepszym domem dla nas wszystkich - o działaniach grupy Saint-Gobain w 2023 roku i planach na następne lata

Podczas COP28 UAE w Dubaju CEO Grupy Saint-Gobain, Benoit Bazin, stwierdził, że celem zrównoważonego budownictwa powinna być nie tylko troska o planetę, ale również satysfakcja mieszkańców w perspektywie długoterminowej. Wdrażanie bardziej neutralnych dla klimatu rozwiązań jest równoznaczne z zapewnianiem komfortu (wizualnego, termicznego, akustycznego) użytkownikom przestrzeni, pozytywnym wpływem na ich zdrowie i dobre samopoczucie, a także z efektywnością energetyczną. B. Bazin dodał również, że należy dążyć do tego, by zrównoważone budownictwo było dostępne dla wszystkich. O tym, jakie działania na rzecz branży budowlanej i w trosce o planetę podejmuje jeden z najważniejszych graczy tego sektora, opowiada Joanna Czynsz-Piechowiak, Prezes Grupy Saint-Gobain w Polsce i Ukrainie.

Czytaj więcej

 
Saint-Gobain Glassolutions liderem w kategorii szyb i szkła w plebiscycie „Złota 15” Stolarki VIP zdjęcie

Saint-Gobain Glassolutions liderem w kategorii szyb i szkła w plebiscycie „Złota 15” Stolarki VIP

W gronie „Złotej 15”, wyłonionej w niezależnym plebiscycie przez przedstawicieli rodzimej branży, znalazły się najlepsze zdaniem respondentów zagraniczne firmy, które przyczyniają się do umacniania pozycji polskiej stolarki otworowej jako lidera europejskiego eksportu. Saint-Gobain Glassolutions zwyciężyło w kategorii „Szkło i szyby” ilością ponad 60% oddanych głosów, wyprzedzając tym samym innych wielkich graczy nominowanych w tej kategorii.

Czytaj więcej

 
Srebro dla zakładu Saint-Gobain Glass w Dąbrowie Górniczej! zdjęcie

Srebro dla zakładu Saint-Gobain Glass w Dąbrowie Górniczej!

Zakład Saint-Gobain Glass w Dąbrowie Górniczej przeszedł pomyślnie audyt Saint-Gobain WCM SILVER Award. Tym samym polski oddział globalnej marki stał się drugim zakładem Glass ze statusem SILVER w Europie i siódmym na świecie.

Czytaj więcej

 
Saint-Gobain Architecture Student Contest 2023: wiemy, kto będzie reprezentował Polskę podczas światowych finałów w Lizbonie! zdjęcie

Saint-Gobain Architecture Student Contest 2023: wiemy, kto będzie reprezentował Polskę podczas światowych finałów w Lizbonie!

Krajowy etap Saint-Gobain Architecture Student Contest 2023, międzynarodowego konkursu dla studentów architektury, już za nami. W globalnym finale w Lizbonie Polskę reprezentować będzie duet studentek z Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj więcej

 
Wyniki konkursu Saint-Gobain Glass Design Award. Przedstawiamy laureatów i nagrodzone prace zdjęcie

Wyniki konkursu Saint-Gobain Glass Design Award. Przedstawiamy laureatów i nagrodzone prace

23 maja 2023 roku podczas uroczystej gali w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego w Warszawie ogłoszono wyniki konkursu, a także wręczono nagrody laureatom konkursu Saint-Gobain Glass Design Award. Wydarzenie było także okazją do wartościowej dyskusji na temat roli szkła we współczesnej architekturze, w której udział wzięli przedstawiciele organizatora konkursu oraz jurorzy.

Czytaj więcej

 
ESG tematem przewodnim debaty Saint-Gobain z udziałem międzynarodowych gości zdjęcie

ESG tematem przewodnim debaty Saint-Gobain z udziałem międzynarodowych gości

Polityka ESG i CSR wyznaczają dziś kierunek w biznesie. Kryzys gospodarczy, energetyczny i klimatyczny wystarczyły, by w ciągu kilkunastu miesięcy stały się one jednymi z ważniejszych tematów publicznej debaty. Grupa Saint-Gobain w Polsce 4 lipca podjęła merytoryczną dyskusję na temat roli międzynarodowego biznesu w zielonej i inkluzywnej transformacji.

Czytaj więcej

 
Saint-Gobain w gronie partnerów Politechniki Krakowskiej zdjęcie

Saint-Gobain w gronie partnerów Politechniki Krakowskiej

Firma Saint-Gobain w Polsce 26 czerwca podpisała porozumienie z Wydziałem Mechanicznym Politechniki Krakowskiej na rzecz współpracy z zakresu kształcenia i rozwoju kariery zawodowej studentów, a także podejmowania wspólnych przedsięwzięć badawczych. To kolejny krok na drodze do realizacji strategii Grupy, ujętej w celu nadrzędnym „Making the World a Better Home”, której jednym z filarów jest misja edukacyjna z zakresu zrównoważonego budownictwa oraz stosowania proekologicznych i zaawansowanych technologicznie materiałów konstrukcyjnych.

Czytaj więcej

 
Top Employer Global 2023: Saint-Gobain 8. rok z rzędu wśród najlepszych pracodawców na świecie i po raz 10. z tytułem Top Employer Polska! zdjęcie

Top Employer Global 2023: Saint-Gobain 8. rok z rzędu wśród najlepszych pracodawców na świecie i po raz 10. z tytułem Top Employer Polska!

Już ósmy rok z rzędu nagroda „Top Employer Global” została przyznana Grupie Saint-Gobain. To tym większe wyróżnienie z uwagi na fakt, że certyfikat powędrował jedynie do 15 firm na całym świecie. Z kolei Saint-Gobain w Polsce otrzymało po raz dziesiąty tytuł „Top Employer Polska”.

Czytaj więcej

 
Współpraca Saint-Gobain z Politechniką Łódzką zdjęcie

Współpraca Saint-Gobain z Politechniką Łódzką

Grupa Saint-Gobain w Polsce i Politechnika Łódzka podpisały list intencyjny dotyczący współpracy na rzecz rozwoju i edukacji studentów, a także wspólnych przedsięwzięć badawczych.

Czytaj więcej

 
Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego w Warszawie już otwarta. Saint-Gobain w Polsce zaprasza do swojej przestrzeni w budynku PPK zdjęcie

Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego w Warszawie już otwarta. Saint-Gobain w Polsce zaprasza do swojej przestrzeni w budynku PPK

Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego, stanowiąca część Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, została otwarta. Jednym z najemców tego prestiżowego obiektu jest Grupa Saint-Gobain w Polsce, partner inwestycyjny, który w przestrzeni PPK stworzył własne miejsce spotkań i dyskusji na temat innowacji i zrównoważonego budownictwa, dokąd zaprasza wszystkich zainteresowanych zrównoważonym rozwojem oraz działaniami z zakresu ESG.

Czytaj więcej

 
„Era szkła we współczesnej architekturze trwa i będzie trwać w najlepsze” – wywiad z Benedyktem Kordułą, dyrektorem marketingu Saint-Gobain Glass zdjęcie

„Era szkła we współczesnej architekturze trwa i będzie trwać w najlepsze” – wywiad z Benedyktem Kordułą, dyrektorem marketingu Saint-Gobain Glass

„Era szkła we współczesnej architekturze trwa i będzie trwać w najlepsze” – wywiad z Benedyktem Kordułą, dyrektorem marketingu Saint-Gobain Glass

Czytaj więcej

 
Saint-Gobain Architecture Student Contest 2024 – znamy temat 19. edycji konkursu! zdjęcie

Saint-Gobain Architecture Student Contest 2024 – znamy temat 19. edycji konkursu!

Nadchodzi kolejna odsłona Architecture Student Contest – międzynarodowego konkursu kierowanego do studentów architektury, których zadaniem jest projektowanie i ożywianie zdegradowanej przestrzeni miejskiej z uwzględnieniem komfortu użytkowników i wymagań środowiskowych. Po słonecznej Lizbonie przyszedł czas na przeciwną destynację. Gdzie odbędzie się najbliższa edycja konkursu? Jakie wyzwanie zostanie postawione przed uczestnikami?

Czytaj więcej

 

Saint-Gobain i Tion Renewables podpisały długoterminową umowę zakupu energii elektrycznej

Grupa Saint-Gobain w Polsce i Tion Renewables AG (obecnie w trakcie zmiany nazwy z Pacifico Renewables Yield AG) podpisały długoterminową umowę PPA.

Czytaj więcej

 
Gala Kreator Budownictwa Roku 2022 za nami - Saint-Gobain Construction Products Polska z dwoma wyróżnieniami! zdjęcie

Gala Kreator Budownictwa Roku 2022 za nami - Saint-Gobain Construction Products Polska z dwoma wyróżnieniami!

Za nami finał 12. edycji projektu Kreator Budownictwa Roku 2022. Podczas uroczystej gali dwa wyróżnienia trafiły do Grupy Saint-Gobain, która zrzesza marki ISOVER, RIGIPS i WEBER. Zaszczytne tytuły zostały przydzielone spółce w kategoriach firma oraz produkt i inwestycja.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 330