Wynik wyszukiwania

 
Nude in Nizza Kolorem Roku Tikkurila 2024 zdjęcie

Nude in Nizza Kolorem Roku Tikkurila 2024

PPG Tikkurila przedstawiła kolekcję Color Now 2024 i Nude in Nizza jako Kolor Roku 2024 dla należącej do PPG marki Tikkurila. Nude in Nizza to brzoskwiniowy, emanujący ciepłem odcień. Tegoroczna kolekcja Color Now 2024 marki Tikkurila została zaprojektowana przez znaną szwedzką projektantkę wnętrz - Marie Olsson Nylander.

Czytaj więcej

 
W rytmie kolorów Tikkurila zdjęcie

W rytmie kolorów Tikkurila

Kolor wywołujący skojarzenia z dźwiękiem? Muzyka doświadczana w inny sposób niż zmysłem słuchu? To właśnie jest synestezja – zjawisko przenikania się zmysłów. Tikkurila przekształca dźwięki w barwne inspiracje wnętrz. Paleta Tikkurila Feel the Colour, którą tworzy 216 starannie wyselekcjonowanych odcieni, daje możliwość odczuwania barw domu wszystkimi zmysłami.

Czytaj więcej

 
Graj w zielone z Tikkurila zdjęcie

Graj w zielone z Tikkurila

Wywodząca się z natury zieleń to uniwersalny odcień, który perfekcyjnie odnajdzie się w niejednej aranżacji. Z klasą prezentuje się solo, ale harmonijnie łączy się też z innymi barwami. Bez trudu wpasowuje się w różne style, a jej otulająca moc pozwala w każdym pomieszczeniu stworzyć zaciszny zakątek, w którym zapanuje kojący zmysły, błogi spokój. Zatem bez oporów graj w zielone!

Czytaj więcej

 
Tikkurila przedstawia V413 Rosy Moment - Kolor Roku 2023 zdjęcie

Tikkurila przedstawia V413 Rosy Moment - Kolor Roku 2023

Mglisty róż - V413 Rosy Moment - to kolor roku 2023 marki Tikkurila. Choć nieco przygaszony, emanuje ciepłem i empatią, podkreślając znaczenie bycia razem. Rosy Moment V413 symbolizuje niezwykłe momenty, gdy ścieżki życia dwóch osób się przenikają.

Czytaj więcej

 
Tikkurila inaktywująca wirusy i bakterie zdjęcie

Tikkurila inaktywująca wirusy i bakterie

Specjalistyczna farba  Tikkurila Argentum Plus 20 inaktywująca wirusy i bakterie to rozwiązanie odpowiadające na specyficzne potrzeby m.in. służby zdrowia. Jest ona przeznaczona do malowania ścian i sufitów w pomieszczeniach wymagających utrzymania wysokiego poziomu higieny.

Czytaj więcej

 
Metal pod silną ochroną z antykorozyjną nowością Tikkurila zdjęcie

Metal pod silną ochroną z antykorozyjną nowością Tikkurila

Tikkurila Metallista Extra to nowa przyjazna naturze emalia antykorozyjna o wysokim połysku, która skutecznie zabezpiecza metal nawet do 12 lat. Doskonale chroni malowane powierzchnie przed korozją, niekorzystnymi warunkami pogodowymi i promieniowaniem UV.

Czytaj więcej

 
Ekonomiczny sposób na renowację dachu z Tikkurila Master Solution zdjęcie

Ekonomiczny sposób na renowację dachu z Tikkurila Master Solution

Wymiana dachu to niezwykle kosztowna i czasochłonna inwestycja. Dlatego trudno się dziwić, że właściciele nieruchomości oczekują od wykonawców alternatywnych i skutecznych rozwiązań, które pozwolą uniknąć tego wymagającego i skomplikowanego procesu. Dzięki wyspecjalizowanym produktom z serii Tikkurila Master Solution fachowcy są w stanie kompleksowo, za rozsądną cenę i w krótkim czasie zabezpieczyć oraz odświeżyć pokrycia dachowe i zadbać o nienaganny wygląd budynku.

Czytaj więcej

 
Sprawna i efektowna renowacja płytek ceramicznych z nowością Tikkurila zdjęcie

Sprawna i efektowna renowacja płytek ceramicznych z nowością Tikkurila

Tikkurila wprowadza do oferty nową wodorozcieńczalną farbę do malowania płytek ceramicznych – Tikkurila Luja Ceramic Tiles. Jest to produkt 2w1, który ze względu na doskonałą przyczepność do podłoża nie wymaga stosowania żadnego podkładu. Dzięki temu, nawet w tak wymagających pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka, prace remontowe można przeprowadzić bardzo sprawnie. Farba tworzy wyjątkowo odporną powierzchnię na wielokrotny kontakt z zimną i gorącą wodą, a także środki do mycia, środki czyszczące i różnego rodzaju plamy. Nowość Tikkurila jest dostępna jako baza do barwienia w szerokiej gamie kolorystycznej.

Czytaj więcej

 
Nowy impregnat Tikkurila przedłuży żywotność drewna zdjęcie

Nowy impregnat Tikkurila przedłuży żywotność drewna

Tikkurila rozszerza asortyment produktów do drewna o nowy, trwały impregnat Tikkurila Valtti Plus Color. Zapewnia on wyjątkowo naturalny, matowy efekt i doskonałą ochronę powierzchni przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Ponadto, ten innowacyjny produkt jest przyjazny dla środowiska - część składników nieodnawialnych została zastąpiona składnikami roślinnymi (bio).  Występuje w 6 gotowych, najpopularniejszych kolorach, w tym w modnej bieli, szarości i 4 odcieniach drewna, a także w wersji do barwienia.

Czytaj więcej

 
Tikkurila ze Złotym Laurem Konsumenta 2022 zdjęcie

Tikkurila ze Złotym Laurem Konsumenta 2022

Marka farb Tikkurila została uhonorowana najwyższym odznaczeniem w ogólnopolskim  plebiscycie Laur Konsumenta 2022 oceniającym popularność marek, produktów i firm. Głosami konsumentów otrzymała złote godło w kategorii „jakość farb ściennych”.

Czytaj więcej

 
Zadbana elewacja z Tikkurila zdjęcie

Zadbana elewacja z Tikkurila

Zadbana elewacja budynku nie tylko cieszy oko, ale także podnosi wartość nieruchomości. Co jednak szczególnie istotne, stanowi warstwę ochronną budynku zabezpieczającą przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Renowacja fasady jest jednak procesem wymagającym wysiłku i generującym koszty. Decydując się na te prace warto więc postawić na zaawansowane produkty, które pozwalają cieszyć się trwałym i estetycznym efektem przez wiele lat.

Czytaj więcej

 
Tikkurila Color Now 2022 ze świeżym spojrzeniem na dom zdjęcie

Tikkurila Color Now 2022 ze świeżym spojrzeniem na dom

Niebiesko-zielone barwy morza, jasne odcienie, które dodają świeżości, aksamitna czerń czy emanujący ciepłem pomarańcz - to kolory z najnowszej kolekcji Tikkurila Color Now 2022. Przywołując emocje i przeżycia, mają zachęcać do odkrywania, jak wspomnienia mogą łączyć się z kolorami i inspirować do przenoszenia ich do domowych wnętrz.

Czytaj więcej

 
Pokój dziecka pobudzający wyobraźnię zdjęcie

Pokój dziecka pobudzający wyobraźnię

Kreatywność dzieci nie zna granic. Z niepojętą dla dorosłych fantazją potrafią bawić się, śmiechem i energią wypełniając dzień. Marka Tikkurila podpowiada, jak urządzić pociechom pobudzający wyobraźnię pokój, aby dodatkowo wspierać ich pomysłowość i zapewnić kolorową przestrzeń do twórczej zabawy.

Czytaj więcej

 
Tikkurila: wnętrza w pełnej harmonii z naturą  zdjęcie

Tikkurila: wnętrza w pełnej harmonii z naturą

Wnętrza, w których rządzi natura, ujmują zwiewną delikatnością i dobrym smakiem. Nie brakuje w nich naturalnych tkanin czy drewna, wypełniających dom ciepłem oraz kojącą równowagą. By nie zaburzyć tej harmonii, w aranżacji warto postawić na przyjazne środowisku materiały. W ten sposób można wykreować zachwycające i funkcjonalne wnętrza w duchu eko.

Czytaj więcej

 
Otulający brąz L478 Kestrel kolorem roku 2022 marki Tikkurila  zdjęcie

Otulający brąz L478 Kestrel kolorem roku 2022 marki Tikkurila

Spokojny, aksamitny brąz z nutą chłodnej czerwieni - L478 Kestrel - został wybrany przez Tikkurila kolorem roku 2022. Swoją nazwę zapożycza on od pustułki (ang. kestrel), gatunku sokoła, który odlatując na zimę, jest rozdarty między dwoma domami. Zainspirowany pustułką ciepły brąz L478 Kestrel zapewnia przyjemne wrażenie spotkania z tym, co znane i dające poczucie bezpieczeństwa, jednocześnie z tym, co nowe, a zarazem fascynujące.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 216