Wynik wyszukiwania

 
Nowość! Vario® DoubleFit+ - uszczelniacz do zadań specjalnych od ISOVER zdjęcie

Nowość! Vario® DoubleFit+ - uszczelniacz do zadań specjalnych od ISOVER

Asortyment rozwiązań paroizolacyjnych ISOVER wzbogacił uszczelniacz Vario® DoubleFit+, który zastąpił dwa dobrze znane produkty tego typu w portfolio marki – uszczelniacze Vario® DoubleFit i Vario® XtraFit.

Czytaj więcej

 
Bezpieczne poddasze: niepalna wełna ISOVER i ogniochronne płyty Rigips zdjęcie

Bezpieczne poddasze: niepalna wełna ISOVER i ogniochronne płyty Rigips

Izolacja poddasza to istotna kwestia nie tylko pod kątem ograniczeniem strat ciepła: drewniana konstrukcja wymaga skutecznego odseparowania od reszty budynku, aby ograniczyć potencjalne straty w przypadku pożaru.

Czytaj więcej

 
Jeden produkt, wiele zastosowań, niezliczone korzyści zdjęcie

Jeden produkt, wiele zastosowań, niezliczone korzyści

Czy płytki mogą być ciepłe w dotyku, lekkie i łatwe w montażu? Eksperci Classen odpowiadają „tak”, uzupełniając listę atutów o ekologiczny charakter. Te cechy wyróżniają Ceramin Vario – innowacyjny produkt, stworzony jako kusząca alternatywa dla kamienia naturalnego i kafli ceramicznych.

Czytaj więcej

 
System okienny Alu Inside z ukrytymi okuciami Variotec Inside zdjęcie

System okienny Alu Inside z ukrytymi okuciami Variotec Inside

Okna Alu Inside z ukrytymi okuciami Variotec Inside dostępne w ofercie Awilux, to nie tylko gwarancja najwyższej jakości, ale także spełnienie oczekiwań i parametrów stawianych przez współczesne budownictwo. Minimalistyczne oraz estetyczne wykonanie sprawia,  że okno idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. 

Czytaj więcej

 
Odpływ ścienny Advantix Vario: głębokość montażowa zaledwie 2,5 cm zdjęcie

Odpływ ścienny Advantix Vario: głębokość montażowa zaledwie 2,5 cm

Niezwykle wąski, nagrodzony licznymi nagrodami w dziedzinie designu, z możliwością przycięcia na dowolną długość — to właśnie te cechy zapewniły odpływowi niekwestionowany sukces rynkowy.

Czytaj więcej

 
ISOVER Vario XtraSafe – nowość od ISOVER zdjęcie

ISOVER Vario XtraSafe – nowość od ISOVER

SOVER Vario XtraSafe to innowacyjny system zapewniający szczelność przegrody budowlanej stworzony przez markę ISOVER, który jako jedyny na polskim rynku razem z odpowiednią termoizolacją ISOVER zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach.

Czytaj więcej

 
Legi Vario S zdjęcie

Legi Vario S

Wygodna, uniwersalna skrzydłowa brama ogrodzeniowa. Legi Vario S skonstruowano w ten sposób, by wybór kierunku otwierania – do środka lub na zewnątrz, możliwy był również w trakcie montażu.

Czytaj więcej

 
THERMATEX Varioline – elegancko i ekonomicznie zdjęcie

THERMATEX Varioline – elegancko i ekonomicznie

Elegancki sufit o fakturze drewna lub metalu, a może z innym, dowolnym wzorem?  Wszystko w jednym systemie i najwyższej jakości? Prezentujemy płyty THERMATEX Varioline i  THERMATEX Varioline Motiv firmy Knauf AMF.  

Czytaj więcej

 
VARIO – nowa era ogrodzeń zdjęcie

VARIO – nowa era ogrodzeń

Od listopada w ofercie firmy WIŚNIOWSKI dostępny będzie nowy system ogrodzeń VARIO. To niepowtarzalna propozycja stworzona z myślą o szerokim spektrum klientów, którzy chcą sami skomponować swoje indywidualne ogrodzenie – unikatową i nieszablonową wizytówkę każdej posesji.

Czytaj więcej

 
Advantix Vario: pierwszy odpływ liniowy o regulowanej długości zdjęcie

Advantix Vario: pierwszy odpływ liniowy o regulowanej długości

Advantix Vario jest pierwszym na rynku odpływem liniowym, który można przyciąć z dokładnością co do milimetra.  Pozwala to na precyzyjny montaż w przewidzianym miejscu – cecha przydatna szczególnie przy remontach.

Czytaj więcej

 
Czas na różnorodność z bramą sekcyjną EURO VARIO firmy Normstahl zdjęcie

Czas na różnorodność z bramą sekcyjną EURO VARIO firmy Normstahl

Bramy Euro Vario – nowość w ofercie Normstahl - łamią stereotypy jednolitych bram garażowych. Dzięki możliwości dowolnego wyboru jednego z paneli, możemy w niepowtarzalny sposób kształtować wygląd garażowych wrót - zgodnie z naszą wyobraźnią i gustem.

Czytaj więcej

 
Brama Vario idealnym dopełnieniem ogrodzeń systemowych zdjęcie

Brama Vario idealnym dopełnieniem ogrodzeń systemowych

Ogrodzenia panelowe zyskują coraz to większą popularność. Szybko stały się głównym konkurentem w stosunku do drewnianych płotów czy kutych, żeliwnych przęseł.

Czytaj więcej

 
Nowość! Świeże powietrze i bezpieczeństwo w jednym – Schüco VarioTec Air zdjęcie

Nowość! Świeże powietrze i bezpieczeństwo w jednym – Schüco VarioTec Air

Prawidłowa wymiana powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych to warunek zdrowego snu, jednak rozszczelnienie okna często wiąże się ze spadkiem jego właściwości antywłamaniowych.

Czytaj więcej

 
Schüco VarioTec - mechanizm doskonały zdjęcie

Schüco VarioTec - mechanizm doskonały

Okucia z serii Schüco VarioTec zapewniają łatwą oraz bezpieczną obsługę okien z PCV. Sprawdzone w milionach testów, dają maksymalną pewność bezawaryjnego działania i nie zaburzają efektu estetycznego.

Czytaj więcej

 
Chłodno latem, ciepło zimą – zadanie dobrej izolacji zdjęcie

Chłodno latem, ciepło zimą – zadanie dobrej izolacji

Komfortowy dom to miejsce, w którym znajdziemy przyjemny odpoczynek od letnich upałów, a jesienią i zimą skuteczną ochronę przed chłodem. Jest to możliwe między innymi za sprawą odpowiedniej izolacji cieplno-wilgotnościowej, która ma niezwykle istotne znaczenie dla użytkowania budynku oraz... zawartości portfela właściciela.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 60