Wynik wyszukiwania

 
Viessmann - kolektory słoneczne zdjęcie

Viessmann - kolektory słoneczne

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmiku o kolektorach słonecznych firmy Viessmann

Czytaj więcej

 
Vitocrossal 300 - gazowa technika kondensacyjna Viessmann o najwyższej mocy zdjęcie

Vitocrossal 300 - gazowa technika kondensacyjna Viessmann o najwyższej mocy

Vitocrossal 300 (typ CR3B) jest czołowym produktem wśród stojących, gazowych kotłów kondensacyjnych, dostępnym w zakresie mocy od 787 do 1400 kW. Jego zaawansowana technologia sprawia, że nadaje się on do różnych zastosowań.

Czytaj więcej

 
Viessmann przejmuje HKB Ketelbouw zdjęcie

Viessmann przejmuje HKB Ketelbouw

Koncern Viessmann rozbudowuje sektor instalacji grzewczych dla przemysłu.

Czytaj więcej

 
Viessmann, Majowy Kongres Akademii Viessmann, zdjęcie

Viessmann, Majowy Kongres Akademii Viessmann,

W dniach 27-28 maja w Piasecznie pod Warszawą odbył się Kongres, w którym udział wzięli uczniowie oraz absolwenci Szkoły Policealnej Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann. 

Czytaj więcej

 
Viessmann zdobywcą „Złotego Instalatora” zdjęcie

Viessmann zdobywcą „Złotego Instalatora”

10 października firma Viessmann po raz kolejny została uhonorowana nagrodą „Złotego Instalatora”. Tym razem statuetkę przyznano za kompaktową centralę grzewczą Vitosolar 300-F.

Czytaj więcej

 
ISH na bis - majowa odsłona nowości Viessmann zdjęcie

ISH na bis - majowa odsłona nowości Viessmann

W dniach od 9 do 17 maja w przedstawicielstwie firmy Viessmann w Piasecznie pod Warszawą odbywała się prezentacja nowości produktowych marki Viessmann. Wzięli w niej udział instalatorzy, właściciele Salonów Firmowych Viessmann oraz zaproszone media. Urządzenia miały swoją premierę podczas tegorocznych targów branży instalacyjnej ISH.

Czytaj więcej

 
Nowy pakiet pogodowy firmy Viessmann zdjęcie

Nowy pakiet pogodowy firmy Viessmann

Firma Viessmann wprowadziła do swojej oferty sterowanie pogodowe dla kotła Vitodens 100-W. Dzięki temu kocioł pracuje na podstawie temperatury zewnętrznej dostarczając tyle ciepła, ile w danej chwili potrzebuje dom lub mieszkanie. Takie rozwiązanie jest gwarancją komfortu i oszczędności kosztów ogrzewania.

Czytaj więcej

 
Kompletny. Efektywny. Trwały. Nowości firmy Viessmann na targach ISH Energy 2011 zdjęcie

Kompletny. Efektywny. Trwały. Nowości firmy Viessmann na targach ISH Energy 2011

Motto firmy Viessmann na światowych targach branży grzewczo-klimatyzacyjnej „ISH 2011” jest krótkie i zwięzłe: „Kompletny. Efektywny. Trwały.”. Zawiera ono w sobie istotę oferty firmy Viessmann. Jest ona kompleksowa, gdyż oferuje indywidualne rozwiązania systemowe jednego producenta dla wszystkich nośników energii i obszarów zastosowań. Jest efektywna, gdyż produkty Viessmann wykazują nie tylko wysoką efektywność energetyczną, lecz maksimum wydajności, komfortu i jakości. Jest ona również przyszłościowa i trwała, gdyż chroni zasoby naturalne i środowisko oraz przyczynia się do ochrony klimatu.

Czytaj więcej

 
Viessmann po raz 11.  „Partnerem Rzemiosła nr 1” zdjęcie

Viessmann po raz 11. „Partnerem Rzemiosła nr 1”

Co dwa lata przedstawiciele branży grzewczej spotykają się na światowych targach ISH we Frankfurcie. Z niecierpliwością oczekuje się na nowości w ofercie poszczególnych wystawców. Jednak w tygodniach poprzedzających targi jeszcze jedno pytanie w równym stopniu nurtuje zarówno producentów, jak i przedstawicieli przemysłu: Kto zostanie zwycięzcą ankiety branży grzewczej organizowanej przez „Markt intern” i przez następne dwa lata będzie mógł nosić tytuł Partnera Rzemiosła Nr.1? Dziś już oficjalnie wiadomo: po raz 11. z rzędu to cenne wyróżnienie otrzymała firma Viessmann Group.

Czytaj więcej

 
Viessmann oblegany na POLEKO zdjęcie

Viessmann oblegany na POLEKO

Od 23 do 26 listopada w Poznaniu trwały największe w Polsce targi POLEKO poświęcone rozwiązaniom proekologicznym, a w szczególności odnawialnym źródłom energii. Stoisko firmy Viessmann przez cały czas było licznie odwiedzane przez inwestorów zainteresowan

Czytaj więcej

 
Akademia Liderów Viessmann zdjęcie

Akademia Liderów Viessmann

W ramach Akademii Liderów Viessmann w Opolu w dniach 11- 12 maja odbyło się nietypowe szkolenie instalatorów branży grzewczej. Jego celem było podniesienie kwalifikacji z zakresu nowoczesnych technik grzewczych, a także zwiększenie bezpieczeństwa pracy po

Czytaj więcej

 
Domy energooszczędne spełniające normy WT 2021 – darmowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG  zdjęcie

Domy energooszczędne spełniające normy WT 2021 – darmowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG

Od 2021 czekają nas zmiany w Warunkach Technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, zgodnie z którymi wszystkie nowo budowane domy będą musiały spełniać zaostrzone wymagania dotyczące niskiego zużycia energii. Co w praktyce oznacza standard WT 2021? Jaki projekt wybrać, aby spełnić wymogi? Czym powinien charakteryzować się dom energooszczędny? Odpowiedzi na te pytania w najnowszym e-booku Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już dostępny online.

Czytaj więcej

 
ROCKWOOL i VIESSMANN pomagają oszczędzać energię w budynkach zdjęcie

ROCKWOOL i VIESSMANN pomagają oszczędzać energię w budynkach

Ponad 70% energii, zużywanej przez polskie domy i mieszkania, pochłania ogrzewanie – wynika z najnowszego raportu ROCKWOOL Polska – „Termolokata – inwestycja w ciepły dom”. Mimo to wiele nieruchomości jest niedogrzanych.

Czytaj więcej

 
Miał być rekord… i jest rekord! zdjęcie

Miał być rekord… i jest rekord!

Sukcesem zakończyły się największe targi odnawialnych źródeł energii. Na tegorocznej edycji ENEX/ENEX Nowa Energia pojawili się wystawcy ze 176 firm z 14 krajów oraz 8 tysięcy zwiedzających.

Czytaj więcej

 
Stacja uzdatniania wody zdjęcie

Stacja uzdatniania wody

Coraz większa dbałość inwestorów o komfort życia, a także ograniczanie niekorzystnego wpływu na środowisko owocuje wyposażaniem domu w instalacje i urządzenia energooszczędne wykorzystujące odnawialne źródła energii.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 97