Wynik wyszukiwania

 
Pawilon edukacyjny „Kamień” niestandardowa realizacja na systemach Yawal zdjęcie

Pawilon edukacyjny „Kamień” niestandardowa realizacja na systemach Yawal

W swoim portfolio Yawal posiada dość niestandardowe realizacje, które zaskakują swoją nietuzinkowością. Jedną z nich jest Pawilon edukacyjny „Kamień” – jak wskazuje jego nazwa, jest to budynek w kształcie… kamienia. Yawal podjął się wyzwania dostarczenia odpowiednich systemów okienno – drzwiowych z przyjemnością nie tylko ze względu na to, że firma nie boi się sprostać żadnemu wyzwaniu, ale również dlatego, że mnogość oferty Yawal pozwala na nadawanie realnego kształtu nawet najoryginalniejszym marzeniom.

Czytaj więcej

 
Drugi dzień targów BUDMA 2023 - tłumy w pawilonach i siła spotkań na żywo! zdjęcie

Drugi dzień targów BUDMA 2023 - tłumy w pawilonach i siła spotkań na żywo!

Targi BUDMA - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to  prestiżowa przestrzeń do prezentacji najnowszych propozycji producentów i dystrybutorów branży budowlanej oraz jedno z najważniejszych miejsc spotkań z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami.

Czytaj więcej

 
Wirtualna wycieczka po nowoczesnym showroomie Yawal S.A.   zdjęcie

Wirtualna wycieczka po nowoczesnym showroomie Yawal S.A.

Zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej salon ekspozycyjny Yawal stworzony został z myślą o producentach, architektach i inwestorach jako miejsce spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń oraz centrum szkoleniowe pozwalające na prezentację sposobu funkcjonowania i budowy umieszczonych w showroomie konstrukcji.

Czytaj więcej

 
Pawilon ogrodowy – praktyczna alternatywa do tradycyjnej altany zdjęcie

Pawilon ogrodowy – praktyczna alternatywa do tradycyjnej altany

Pawilon ogrodowy to doskonała alternatywa do znacznie od niego droższej altany. Jego zaletą jest przede wszystkim lekka konstrukcja, która pozwala na przenoszenie pawilonu oraz szybki i prosty jego montaż. Pawilon ogrodowy daje nam możliwość urządzenia w ogrodzie kącika wypoczynkowego oraz miejsca do spożywania posiłków. Sprawdźmy, w jaki sposób wybrać pawilon ogrodowy.

Czytaj więcej

 
Pawilon nr 15 – nowe serce Międzynarodowych Targów Poznańskich zdjęcie

Pawilon nr 15 – nowe serce Międzynarodowych Targów Poznańskich

Obiekty, w których organizowane są targi czy konferencje, zazwyczaj kojarzą się z wielkopowierzchniowymi halami. Godny uwagi wyjątek stanowi jednak zmodernizowany Pawilon nr 15, który mieści się na terenie MTP. Transformacja obiektu sprawiła, że stał się on prawdziwą perłą architektoniczną.  

Czytaj więcej

 
DREMA 2018 – dzień drugi i tłumy w pawilonach! zdjęcie

DREMA 2018 – dzień drugi i tłumy w pawilonach!

Dobiegł końca drugi dzień bloku targów DREMA, Furnica i Sofab. Profesjonalnie przygotowana ekspozycja nowoczesnych technologii, maszyn i narzędzi dla branży drzewnej i meblarskiej, jak również szereg wydarzeń towarzyszących przyciągnęły do Poznania ogromną liczbę specjalistów z sektora obróbki drewna. 

Czytaj więcej

 
Mobilne Pawilony Saint-Gobain już w Europie zdjęcie

Mobilne Pawilony Saint-Gobain już w Europie

Już od października mieszkańcy Paryża mogą podziwiać na placu de la Concorde Mobilne Pawilony Saint-Gobain, czyli cztery ogromne sześciany zbudowane z użyciem materiałów wyprodukowanych przez Saint-Gobain.

Czytaj więcej

 

HOCHTIEF Polska przebuduje pawilon na terenie MTP

HOCHTIEF Polska podpisał umowę na przebudowę skrzydła północnego pawilonu nr 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej

 
Lafarge współorganizatorem konkursu architektonicznego na zagospodarowanie placu przy Warszawskim Pawilonie Architektury Zodiak zdjęcie

Lafarge współorganizatorem konkursu architektonicznego na zagospodarowanie placu przy Warszawskim Pawilonie Architektury Zodiak

Centrum informacji, dokumentacji i ekspozycji architektury oraz urbanistyki Warszawy – taką funkcję wkrótce przyjmie Warszawski Pawilon Architektury Zodiak, zlokalizowany przy Pasażu Wiecha. Pawilon będzie pełnił również funkcję forum debaty publicznej na temat zagospodarowania przestrzeni i jej rozwoju.  

Czytaj więcej

 
FB Antczak buduje w Kamiennej koło Namysłowa zdjęcie

FB Antczak buduje w Kamiennej koło Namysłowa

FB Antczak generalnym wykonawcą budynku handlowo-ekspozycyjno-magazynowego „Majster” w Kamiennej koło Namysłowa. Projekt obejmuje całość prac budowlanych oraz stworzenie infrastruktury komunikacyjnej i wystawienniczej na terenie obiektu.

Czytaj więcej

 
Biurowy pawilon czy ogrodowa rzeźba? zdjęcie

Biurowy pawilon czy ogrodowa rzeźba?

Shoffice to pawilon ogrodowy zaaranżowany na niewielkie biuro. Mieści się on na tyłach domku szeregowego z lat 50. w dzielnicy St. John’s Wood w północno-zachodniej części Londynu.

Czytaj więcej

 

POLEKO 2012, Pawilon Szwajcarski, 20-23 listopada 2012

Już po raz siódmy z kolei wspólne stoisko firm szwajcarskich pojawiło się na targach POLEKO w Poznaniu. Analogicznie do lat poprzednich, Pawilon Szwajcarski został zorganizowany przez Swiss Business Hub Polska na zlecenie Energie-Cluster – stowarzyszenia wspierającego szwajcarskie przedsiębiorstwa w dziedzinie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii.

Czytaj więcej

 

ZOL WIELICKA: WYREMONTOWANY PAWILON

Dziś (20 grudnia, wtorek) został przekazany do użytkowania nowo wyremontowany Pawilon II w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym przy ul. Wielickiej 267.

Czytaj więcej

 
Klinika Betonu zdjęcie

Klinika Betonu

Beton jest elementarnym tworzywem współczesnej architektury. Uniwersalny, plastyczny, bezpieczny, trwały i przyjazny dla środowiska, uchodzi również za banalny i zwyczajny materiał konstrukcyjny o nieskompilowanej technologii produkcji. 

Czytaj więcej

 
Przewodnik po targach KOMPOZYT-EXPO®. Już 4-5 października w Krakowie! zdjęcie

Przewodnik po targach KOMPOZYT-EXPO®. Już 4-5 października w Krakowie!

Bogata oferta wystawców, znakomici eksperci z Polski i z zagranicy, nowości produktowe i ważne tematy omawiane podczas warsztatów. To wszystko podczas targów KOMPOZYT-EXPO®, które odbędą się już w tym tygodniu – 4 i 5 października w EXPO Kraków! To jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie i jedyne targi w Polsce dla branży materiałów kompozytowych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 175