budowa

Szanowny Użytkowniku,

Zanim zaakceptujesz pliki "cookies" lub zamkniesz to okno, prosimy Cię o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz udostępniamy informacje dotyczące plików "cookies" oraz przetwarzania Twoich danych osobowych. Poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję wszystkie" wyrażasz zgodę na przedstawione poniżej warunki. Masz również możliwość odmówienia zgody lub ograniczenia jej zakresu.

1. Wyrażenie Zgody.

Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych Zaufanych Partnerów, które udostępniasz w historii przeglądania stron internetowych i aplikacji w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i aplikacjach w celu określenia Twoich potencjalnych zainteresowań w celu dostosowania reklamy i oferty), w tym umieszczanie znaczników internetowych (plików "cookies" itp.) na Twoich urządzeniach oraz odczytywanie takich znaczników, proszę kliknij przycisk „Akceptuję wszystkie”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub chcesz ograniczyć jej zakres, proszę kliknij „Zarządzaj zgodami”.

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Możesz zmieniać zakres zgody, w tym również wycofać ją w pełni, poprzez kliknięcie przycisku „Zarządzaj zgodami”.




Wynik wyszukiwania

 

Powstaną żłobki i przedszkola z drewna. PDD zaprasza samorządy do współpracy

Strategicznym celem PDD na 2022 rok jest podjęcie współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego w Polsce. Współpraca rozpocznie się od programu pilotażowego, który zakłada budowę 10 przedszkoli i żłobków w technologii drewnianej prefabrykowanej. Nowe energooszczędne budynki zostaną przekazane gminom na zasadach najmu długoterminowego z prawem dojścia do własności.

Czytaj więcej

 
Kolorowa zmiana w samorządach dzięki akcji FFiL Śnieżka zdjęcie

Kolorowa zmiana w samorządach dzięki akcji FFiL Śnieżka

Dobiegła końca największa w historii Śnieżki akcja wyprzedażowa dedykowana jednostkom samorządowym.

Czytaj więcej

 

Unijne dotacje dla firm na bieżącą działalność, pomoc samorządom oraz nowe regulacje prawne w budowlance. Trwa cykl wideokonferencji „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

Podczas webinarów, które odbędą się 9 i 10 czerwca, będzie można uzyskać informacje na temat tego kto i jak może wykorzystać środki z tarczy antykryzysowej. Jakie nowe działania dla średnich przedsiębiorstw zaproponuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości? Jakie zmiany są planowane w procesie inwestycyjno-budowlanym? A na jakie wsparcie mogą liczyć samorządy? Na pytania odpowiedzą eksperci m.in. z PARP, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwa Rozwoju.

Czytaj więcej

 
Odwiedź EKOTECH 2026 w Kielcach i odkryj technologie dla gospodarki odpadami i ochrony środowiska zdjęcie

Odwiedź EKOTECH 2026 w Kielcach i odkryj technologie dla gospodarki odpadami i ochrony środowiska

Od 8 do 10 kwietnia 2026 roku Targi Kielce znów staną się miejscem, gdzie branża gospodarki odpadami spotyka się, testuje i wybiera technologie jutra.

Czytaj więcej

 
EKOTECH 2026: strategie i technologie dla branży komunalnej. Bądź tu, gdzie zapadają ważne decyzje zdjęcie

EKOTECH 2026: strategie i technologie dla branży komunalnej. Bądź tu, gdzie zapadają ważne decyzje

Targi EKOTECH 2026 w Targach Kielce to miejsce skutecznych rozmów biznesowych dla firm działających w obszarze ekologii, recyklingu i gospodarki komunalnej. Wydarzenie odbędzie się równolegle z targami AUTOSTRADA – Nowa Infrastruktura.

Czytaj więcej

 
POLECO 2026 - zaprezentuj swoje rozwiązania liderom branży zdjęcie

POLECO 2026 - zaprezentuj swoje rozwiązania liderom branży

W obliczu rosnących wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi, transformacją gospodarki w kierunku obiegu zamkniętego oraz dynamicznymi zmianami legislacyjnymi, branża ochrony środowiska i gospodarki komunalnej potrzebuje miejsca do prezentacji innowacji, wymiany doświadczeń i budowania relacji biznesowych. Taką przestrzenią są Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO, które odbędą się 6-8 października 2026 roku w Poznaniu.

Czytaj więcej

 
Kluczowe wydarzenia na Targach Elektrotechnika 2025 – wiodący wystawcy, konkurs Liga Specjalistów 5.0, panele dyskusyjne, warsztaty i szkolenia zdjęcie

Kluczowe wydarzenia na Targach Elektrotechnika 2025 – wiodący wystawcy, konkurs Liga Specjalistów 5.0, panele dyskusyjne, warsztaty i szkolenia

W dniach 12-14 marca 2025 roku w warszawskim EXPO XXI odbędą się Targi Elektrotechnika 2025, jedno z kluczowych wydarzeń branży elektrotechnicznej, automatyki i energetyki. Uczestnicy będą mieli okazję poznać nowoczesne technologie, wziąć udział w inspirujących dyskusjach oraz nawiązać wartościowe kontakty biznesowe.

Czytaj więcej

 
Od systemu kaucyjnego po cyberbezpieczeństwo - POLECO 2026 odpowie na najważniejsze wyzwania branży zdjęcie

Od systemu kaucyjnego po cyberbezpieczeństwo - POLECO 2026 odpowie na najważniejsze wyzwania branży

Cyberbezpieczeństwo zakładów komunalnych, system kaucyjny, gospodarka odpadami, biogazownie, recykling i zielona transformacja – to kluczowe tematy POLECO 2026. Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska odbędą się 6-8 października 2026 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej

 
Innowacje i ekologia w praktyce – podsumowanie targów POLECO 2025 zdjęcie

Innowacje i ekologia w praktyce – podsumowanie targów POLECO 2025

Nowoczesne technologie środowiskowe, debaty o trendach i najbardziej aktualnych dla branży tematach – tak wyglądały targi POLECO 2025, które zgromadziły w Poznaniu przedstawicieli biznesu, samorządów i instytucji publicznych. Ofertę wystawców z siedmiu krajów obejrzało ponad 5 500 uczestników.

Czytaj więcej

 
Inspirujące Transformacje Miejskie – nowy rozdział w przyciąganiu inwestycji. QEMETICA partnerem wydarzenia zdjęcie

Inspirujące Transformacje Miejskie – nowy rozdział w przyciąganiu inwestycji. QEMETICA partnerem wydarzenia

Podkarpacie dynamicznie zmienia swoje oblicze: dawne hale fabryczne ustępują miejsca nowej gospodarce, a poprzemysłowe miasta regionu zyskują nową tożsamość. Już 2 grudnia 2025 r. w Rzeszowie w hotelu Bristol odbędzie się III edycja konferencji „Inspirujące Transformacje Miejskie”, poświęcona właśnie tym ważnym przemianom. Partnerem strategicznym wydarzenia jest QEMETICA.

Czytaj więcej

 
Czy samorządy lokalne uporządkują reklamowy chaos? zdjęcie

Czy samorządy lokalne uporządkują reklamowy chaos?

Ustawa krajobrazowa budzi wiele emocji. Z jednej strony miała zagwarantować pomoc w okiełznaniu chaosu reklamowego jaki panuje w wielu miejscach, w tym także w ścisłych centrach metropolii, a z drugiej jednak zmiany te wiążą się z dużymi kosztami. 

Czytaj więcej

 
Ruszył Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiego Samorządu zdjęcie

Ruszył Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiego Samorządu

Już po raz kolejny samorządy będą mogły ubiegać się o nagrodę Orła Polskiego Samorządu, przyznawaną przez Radę Programową Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.  

Czytaj więcej

 

Samorządy dostaną wsparcie na energooszczędne budynki

Na energooszczędne budynki użyteczności publicznej Narodowy Fundusz przeznacza 290 mln zł z programu Lemur. Dziś rusza druga edycja programu.

Czytaj więcej

 
Targi Elektrotechnika 2026: wiedza, innowacje i praktyka w jednym miejscu zdjęcie

Targi Elektrotechnika 2026: wiedza, innowacje i praktyka w jednym miejscu

W dniach 28–30 stycznia 2026 roku w warszawskim centrum EXPO XXI odbędzie się 23. edycja Międzynarodowych Targów Elektrotechnika. To wydarzenie, które od lat pełni rolę największego w Polsce forum wymiany wiedzy technicznej i biznesowej, integrując potrzeby techników, przedsiębiorców, samorządów, świata nauki, użytkowników końcowych, a także studentów i uczniów. Organizatorzy podkreślają, że tegoroczny program został skonstruowany tak, by zaoferować uczestnikom pełne doświadczenie edukacyjne, biznesowe i technologiczne.

Czytaj więcej

 
Najnowsze technologie i sprzęt dla efektywnego gospodarowania odpadami i ochrony środowiska – Targi EKOTECH startują jutro! zdjęcie

Najnowsze technologie i sprzęt dla efektywnego gospodarowania odpadami i ochrony środowiska – Targi EKOTECH startują jutro!

Targi Ekotech, to wydarzenie dedykowane branży komunalnej, które już od ćwierć wieku odgrywa kluczową rolę w rozwoju całego sektora, a także polskich miast i samorządów. Swoje najnowsze rozwiązania i maszyny prezentują dziesiątki czołowych firm, oferując innowacyjne systemy zarządzania odpadami, które znacząco poprawiają efektywność gospodarowania zasobami. Dopełnieniem są liczne fora, konferencje i spotkania, stanowiące doskonałą okazję do inspiracji.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 125