Artykuł Dodaj artykuł

II etap Osiedla Panorama Park w Kaliszu ukończony

Firma Budowlana „Marek Antczak” (www.antczak.pl), kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i domów, zakończył realizację II etapu Osiedla Panorama Park w Kaliszu. W ramach tego etapu powstał trzypiętrowy budynek, w którym znajduje się 38 mieszkań. Od 4 lipca nabywcy mogą już odbierać swoje mieszkania. Do dyspozycji zainteresowanych pozostało już tylko 9 lokali.

FB Antczak logoFirma Budowlana „Marek Antczak” (www.antczak.pl), kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i domów, zakończył realizację II etapu Osiedla Panorama Park w Kaliszu. W ramach tego etapu powstał trzypiętrowy budynek, w którym znajduje się 38 mieszkań. Od 4 lipca nabywcy mogą już odbierać swoje mieszkania. Do dyspozycji zainteresowanych pozostało już tylko 9 lokali.


Osiedle Panorama Park FB Antczak„Osiedle Panorama Park jest jedną z trzech naszych inwestycji w tej lokalizacji.Osiedle Panorama Park to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na obrzeżach Kalisza przy ul. Osiedle Złote Łąki. W ramach całego kompleksu do dyspozycji klientów oddane będzie 238 mieszkań o funkcjonalnym układzie przestrzennym. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli korzystać z 58 garaży oraz 225 miejsc parkingowych. Docelowo w sześciu etapach projektu powstanie 10 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Z myślą o bezpieczeństwie przyszłych użytkowników całe osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w system oświetleniowy.

W sąsiedztwie istnieją już kameralne Osiedle Złote Łąki i wciąż rozwijający się kompleks domów jednorodzinnych Panorama. Mieszkania na nowym osiedlu są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które wybierają mieszkanie w bloku, a zarazem zależy im na bliskości przyrody” - mówi Marcin Antczak, wiceprezes Firmy Budowlanej Marek Antczak.

W aktualnie zakończonym drugim etapie Osiedla Panorama Park zrealizowano 38 mieszkań o powierzchni od 27 do 96,7 mkw. Ilość pokoi (od 1 do 4) i układ pomieszczeń w lokalach są dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Wszystkie mieszkania są wyposażone w tarasy, a właściciele parterowych lokali mają do dyspozycji przydomowe ogródki. Przygotowano również 42 miejsca postojowe.

Osiedle Panorama Park FB AntczakW realizacji budynku zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały wykończeniowe, tj. drewno egzotyczne, użyte jako element dekoracyjny elewacji oraz granit na klatkach schodowych. Kolorystyka budynku została utrzymana w eleganckiej bieli, stanowiącej doskonałe tło dla zielonych i drewnianych fragmentów elewacji. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań całość idealnie komponuje się z zielenią otaczającej przyrody.„Najnowszy budynek Osiedla Panorama Park powstał z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Wyróżnia go niepowtarzalny i urozmaicony układ pomieszczeń. Poprzez szeroki wybór lokali o różnorodnej aranżacji przestrzeni chcieliśmy umożliwić Klientom zakup najlepiej dostosowanego do ich potrzeb mieszkania - dodaje Marcin Antczak.

Inwestycję wyróżnia bardzo dobra lokalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych pozwoli na komfortowy wypoczynek w domowym zaciszu. Atutem inwestycji jest również dobra komunikacja z centrum miasta. Bliskość ulicy Poznańskiej, przy której znajduje się linia autobusowa gwarantuje szybki dojazd do śródmieścia. Ponadto osiedle położone jest w odległości 1 km od Centrum Handlowego „Galeria Kaliska” oraz 400 m od studenckiego campusu z salą gimnastyczną, siłownią oraz salami do tenisa stołowego.

Sprzedaż nieruchomości w ramach II etapu inwestycji Panorama Park nadal trwa. Dodatkowych informacji udziela biuro sprzedaży Firmy Budowlanej Marek Antczak przy ulicy H. Sawickiej 2b w Kaliszu, tel. (62) 764 05 69. Osoby zainteresowane protokolarnym odbiorem mieszkania mogą od dnia 04.07.2011 r. zgłaszać się do biura kierownika budowy, znajdującego się na terenie osiedla.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.