Artykuł Dodaj artykuł

Na osiedlu Panorama w Kaliszu powstał dom pokazowy

FB Antczak kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań przygotował dla swoich klientów dom pokazowy na osiedlu Panorama w Kaliszu.

FB Antczak logoFB Antczak kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań (www.antczak.pl) przygotował dla swoich klientów dom pokazowy na osiedlu Panorama w Kaliszu. Projekt 130-metrowego wnętrza został przygotowany przez Sylwię Antczak. Partnerem projektu jest Leroy Merlin, który dostarczył materiały wykończeniowe do jego realizacji.

Dom pokazowy  Archon FB Antczak
 
Dom pokazowy  Archon FB Antczak
 
Dom pokazowy  Archon FB Antczak

Dom pokazowy został przygotowany w jednym z dostępnym w ofercie dewelopera, realizowanych na osiedlu projektów firmy Archon „Dom w Rukoli”.  Trzy pokoje oraz salon zaaranżowano w klimacie stylowej podmiejskiej rezydencji. Jasne i przestronne wnętrza łączą w sobie klasyczną elegancję z prostotą nowoczesnych rozwiązań.

Znajdujący się na parterze salon został utrzymany w ciepłej beżowo – kremowej kolorystyce, uzupełnionej przez biel mebli i brązowe akcenty ram oraz krzeseł.  Po przeciwnej stronie holu, znajduje się otwarta kuchnia. W pozostałych pomieszczeniach zaaranżowano sypialnię, pokój dziecięcy, pokój do pracy oraz dwie łazienki.

Dom pokazowy ma być dla klientów firmy inspiracją do realizacji własnych pomysłów dekoratorskich:

Wiele osób szukających nowego lokum ma trudności by na podstawie projektu, czy już nawet surowego wnętrza wyobrazić sobie, jak można zagospodarować konkretną przestrzeń. Za pomocą tego projektu chcieliśmy pokazać klientom pomysł na spożytkowanie tej powierzchni. Mam nadzieję, że nasze propozycje będą dla nich inspiracją w urządzaniu własnego domu czy mieszkania – podkreśla Marcin Antczak, Wiceprezes FB Antczak.

Osiedle domków jednorodzinnych Panorama usytuowane jest na obrzeżach, Kalisza w Kościelnej Wsi. Docelowo będzie się składało z 95-100 wolnostojących domków jednorodzinnych. Dotychczas oddano do użytku ponad 65 projektów. Aktualnie realizowany jest IV etap inwestycji. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie nie chcą wyprowadzać się zbyt daleko od centrum miasta.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.