Artykuł Dodaj artykuł

Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2016

Ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”, prestiżowego przedsięwzięcia, które jak co roku promuje podmioty podejmujące działania na rzecz rozwoju i innowacyjności, podchodzące z rzetelnością do swoich klientów, kontrahentów i pracowników.  W ramach Programu realizowane są dwa projekty: Rzetelni i Liderzy Polskiej Gospodarki.

Logo Sylwetki i Marki Polskiej GospodarkiRuszyła kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”, prestiżowego przedsięwzięcia, które jak co roku promuje podmioty podejmujące działania na rzecz rozwoju i innowacyjności, podchodzące z rzetelnością do swoich klientów, kontrahentów i pracowników.  W ramach Programu realizowane są dwa projekty: Rzetelni i Liderzy Polskiej Gospodarki.

Celem inicjatywy od lat jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów w obszarach: przedsiębiorczości, instytucji oraz w ochronie zdrowia.

Organizatorami Programu są Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i  Usług, a sama inicjatywa dotychczas spotkała się z poparciem Urzędów Marszałkowskich oraz Wojewódzkich.

W tym roku Rada Programowa nagrodzi Rzetelnych po raz szósty, zaś Liderów po raz drugi, wyróżni te podmioty i osoby, które w swoich działaniach kierują się etyką, profesjonalizmem oraz rzetelnością. Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikaty przyznawane  w zależności od obszaru prowadzonej działalności:

  • Rzetelni w Biznesie – wyróżnienie dla firm działających na polskim rynku,  które spełniają kryteria wysokiej jakości organizacji pracy i zarządzania,
  • Rzetelni w Ochronie Zdrowia – Certyfikat przyznawany placówkom medycznym i firmom branży medycznej, kierujących się etyką, profesjonalizmem i efektywnością zarządzania,
  • Rzetelna Instytucja – wyróżnienie przyznawane instytucjom i jednostkom, które poprzez  swoją działalność istotnie wpływają na rozwój społeczny, gospodarczy i kulturalny swojego otoczenia,
  • Rzetelny Menedżer - nagroda dla osób zarządzających, właścicieli firm, którzy dbają o poszanowanie norm etycznych, a prowadzone przez nich podmioty  rozwijają się na ponad przeciętnym poziomie,
  • Złoty Certyfikat – specjalny tytuł przyznawany podmiotom, które we wcześniejszych latach uzyskały już tytuł w projekcie Rzetelni.

Liderzy Polskiej Gospodarki  to nagroda specjalna wskazująca i budująca rozpoznawalność polskich marek oraz osób, które swoją działalnością inspirują innych, przyznawana jest w dziedzinach: Gospodarki, Innowacji, Budownictwa, Spółdzielczości, Przemysłu, Motoryzacji, Transportu oraz Lecznictwa.

Nagrodzonych poznamy podczas Wielkiej Gali  1 października br., oprócz Laureatów swoją obecnością Galę uświetnią przedstawiciele świata polityki, biznesu oraz środowisk branżowych.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Programie zapraszamy na stronę  www.polskagospodarka.org.pl 

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.