Artykuł Dodaj artykuł

Osiedle Panorama Budową Roku 2017

Flagowa inwestycja FB ANTCZAK - osiedle domów jednorodzinnych Panorama w Kościelnej Wsi pod Kaliszem - otrzymała tytuł Budowa Roku 2017. Nagrodę przyznaje Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

logo FB Antczak

Flagowa inwestycja FB ANTCZAK - osiedle domów jednorodzinnych Panorama w Kościelnej Wsi pod Kaliszem- otrzymała tytuł Budowa Roku 2017. Nagrodę przyznaje Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Osiedle Panorama, FB Antczak
Osiedle Panorama, FB Antczak


Osiedle domków jednorodzinnych "Panorama" zlokalizowane jest na obrzeżach Kalisza, w Kościelnej Wsi, między ulicami Horyzontową i Poligonową. Jego budowa została podzielona na pięć etapów, których realizację rozpoczęto w 2005, a zakończono w listopadzie 2017 roku.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie nie chcą wyprowadzać się zbyt daleko od centrum miasta. Ideą była realizacja domów "szytych na miarę" - idealnie dopasowanych do oczekiwań i wyobrażeń klientów, wkomponowanych w piękną leśną okolicę tak, by stworzyć przyjazne miejsce do życia w otoczeniu przyrody.

Wyróżnikiem inwestycji jest fakt, że klienci dewelopera mieli możliwość realizacji własnych projektów lub skorzystania z projektów zaproponowanych przez dewelopera.

Dyplom Budowa Roku 2017
Dyplom Budowa Roku 2017

Nagroda "Budowa Roku 2017" dla osiedla Panorama to dla nas wyjątkowe wyróżnienie. W ubiegłym roku zakończyliśmy tę wieloletnią inwestycję, która stanowi nasz wyróżnik i jest niejako kwintesencją podejścia firmy do budowy domów i mieszkań.

Działając na rynku od 37 lat zawsze pilnujemy, aby nasze inwestycje były realizowane w najwyższym rynkowym standardzie, z poszanowaniem potrzeb ich przyszłych użytkowników. Muszą być funkcjonalne, zbudowane z najwyższą starannością i z dobrej jakości materiałów, a także estetyczne.

Przyznana przez PZIiTB nagroda to potwierdzenie, że taka strategia działania jest przez branżę doceniana i wyróżniana. To wiele dla nas znaczy - PODKREŚLA MAREK ANTCZAK, PREZES FB ANTCZAK

Artykuł został dodany przez firmę

FB Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły