Artykuł Dodaj artykuł

Sokółka VIP-em Stolarki Budowlanej

Sokółka Okna i Drzwi S.A. została laureatem pierwszej edycji konkursu VIP Stolarki Budowlanej – najlepsi producenci najlepszych okien, zorganizowanego przez magazyn „Forum Branżowe”, Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów „

 

logo.sokolka.061108.webp

Sokółka Okna i Drzwi S.A. została laureatem pierwszej edycji konkursu VIP Stolarki Budowlanej – najlepsi producenci najlepszych okien, zorganizowanego przez magazyn „Forum Branżowe”, Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów „Polskie Okna i Drzwi” oraz portal internetowy polskieokno.pl.

Sokółka Okna i Drzwi S.A. znalazła się wśród 5 czołowych polskich producentów stolarki okiennej. W konkursie oceniano jakość produkowanych okien oraz pozycję firm na rynku.

Przyznane wyróżnienie jest dla nas powodem do dumy. Cieszymy się, że doceniono jakość naszych produktów – powiedział Marcin Szymanowski, Kierownik Działu Marketingu Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Plebiscyt zorganizowany został w tym roku po raz pierwszy. Ocena produktów wystawiana była na podstawie różnorodnych parametrów, m. in. najlepszych wyrobów, uzyskanych przez firmę certyfikatów jakości, czasu dostawy i serwisu konsumenckiego. W przypadku analizy pozycji firm na rynku, uwzględniano m. in. rozmiar produkcji oraz zasięg sieci sprzedaży.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.