Artykuł Dodaj artykuł

NOWOŚCI KRISPOL NA TARGACH BUDMA 2014

KRISPOL powraca na targi BUDMA po wielu latach nieobecności z dużym rozmachem. Producent zaprezentuje na targach nie tylko aktualną, wyjątkowo szeroką ofertę produktów dla domu i przemysłu, lecz także kilka ciekawych nowości. Wśród nich znajdzie się brama garażowa z segmentów o grubości 60 mm.

Krispol LOGOKRISPOL powraca na targi BUDMA po wielu latach nieobecności z dużym rozmachem. Producent zaprezentuje na targach nie tylko aktualną, wyjątkowo szeroką ofertę produktów dla domu i przemysłu, lecz także kilka ciekawych nowości. Wśród nich znajdzie się brama garażowa z segmentów o grubości 60 mm.
 
Bramy z sekcji o grubości 60 mm pozwolą spełnić rosnące wymagania inwestorów w zakresie izolacyjności cieplnej bram. Współczynnik przenikalności cieplnej zastosowanych w niej paneli kształtuje się na poziomie 0,39 W/m²K. Oznacza to wynik o ok. 30% lepszy w stosunku do często stosowanych paneli o grubości 40 mm. Panel o grubości 60 mm będzie dostępny w ofercie bram garażowych i przemysłowych marki KRISPOL.
 
Krispol na targach BUDMA
 
Sosna krispol
Wyjątkowy design
 
Na stoisku KRISPOL będzie można zobaczyć nowość w zakresie desingu produktów dla domu – bramę, okno, roletę i drzwi wejściowe wykończone niepowtarzalną okleiną o nazwie „sosna antyczna”.  Nowy dekor ma charakterystyczny wzór z wyraźnie ukształtowanymi słojami drewna. Znakomicie oddaje ciepło, urok  i szlachetny charakter desek sosnowych, jednego z najstarszych  i najbardziej tradycyjnych materiałów budowlanych. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu unikalnej receptury pigmentów, okleina zapewnia najwyższą trwałość wykończenia powierzchni, odporność produktów na promieniowanie UV i nagrzewanie się  w promieniach słonecznych. Okleina „sosna antyczna” pozwoli inwestorowi wyróżnić swój dom  i nadać mu ekskluzywny charakter. Będzie ją można znaleźć wyłącznie w ofercie KRISPOL.
 
Nowy sposób wietrzenia
 
KRISPOL przedstawi także interesujące rozwiązania okienne. Jednym z nich jest okno FEN 76 5S wyposażone w okucie rozwierno-odstawne activPilot Comfort PADM z napędem BDT, wyposażonym w intuicyjny panel dotykowy oraz nadajnik zdalny. 
 
Zastosowane okucie i automatyka umożliwiają nie tylko otwieranie i zamykanie okna za pomocą jednego przycisku lub pilota, lecz także programowanie wietrzenia okresowego. Wietrzenie to odbywa się poprzez równoległe odstawienie skrzydła okiennego od ramy - o 6 mm na całym obwodzie. W takiej pozycji wentylacja jest wyjątkowo energooszczędna, a okno przez cały czas jest odporne na włamanie. 
 
Wietrzenie rownolegle Krispol
 
Dzięki możliwości programowania indywidualnych scenariuszy wentylacji domownicy mogą sobie zapewnić stały dopływ świeżego powietrza z zewnątrz. Wygodny pilot na fale radiowe to idealne rozwiązanie dla okien trudno dostępnych, a także dla domów osób starszych lub niepełnosprawnych. 
 
Ofertę KRISPOL będzie można zobaczyć w Pawilonie 5, na stoisku nr 19.

Artykuł został dodany przez firmę

Krispol Sp. z o.o.

KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od ponad 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.