Artykuł Dodaj artykuł

Panasonic wprowadza CONEX, nową generację sterowania IoT dla komercyjnych systemów klimatyzacyjnych

Firma Panasonic opracowała nowy panel sterowania IoT o nazwie CONEX.

Panasonic wprowadza CONEX, nową generację sterowania IoT dla komercyjnych systemów klimatyzacyjnych

  • Nowa odsłona kontroli komercyjnych systemów klimatyzacyjnych
  • Panel sterowania o stylowym wzornictwie
  • Możliwość podłączania różnych aplikacji dla rozwiązań IoT nowej generacji
  • Dostosowane aplikacje dla instalatorów, inżynierów serwisu i użytkowników końcowych
  • Może kontrolować funkcję nanoe™ X

Firma Panasonic opracowała nowy panel sterowania IoT o nazwie CONEX. Ten zaawansowany system to zupełnie nowa odsłona komercyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych Panasonic. Dzięki możliwości jego obsługi z poziomu smartfona lub tabletu przynosi jeszcze więcej korzyści. 

CONEX jest dostępny, elastyczny i skalowalny wraz z towarzyszącymi mu aplikacjami dostosowanymi do wymagań instalatorów, inżynierów serwisowych i użytkowników końcowych. Dzięki prostej obsłudze za pomocą łatwego w użyciu interfejsu CONEX oferuje szereg aplikacji do codziennej zdalnej obsługi i konserwacji:

  • Panasonic H&C Diagnosis – aplikacja zaprojektowana do diagnozowania i rozwiązywania problemów, podająca dane w czasie rzeczywistym dla jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Przechowuje również dane historyczne, idealna dla instalatorów i inżynierów serwisowych.  Umożliwia zdalną komunikację i diagnostykę, skracając czas poświęcany na konserwację. Korzystając z systemu CONEX, użytkownicy mogą wizualizować stan pracy i diagnozować awarie w pomieszczeniach. 
  • Panasonic H&C Control – pomocny dodatek dla instalatorów, inżynierów i użytkowników końcowych. Aplikacja ta zapewnia łatwy dostęp przez Bluetooth, umożliwiając szczegółowe ustawienie obsługi i konserwacji, a także inne przydatne funkcje, takie jak auto-adres, testy, monitorowanie wewnętrznych czujników i wiele innych. Wstępna konfiguracja zaawansowanego kontrolera jest niezwykle prosta, pozwalając instalatorom oraz inżynierom szybko reagować na żądania klientów.
  • Panasonic Comfort Cloud – działa podobnie do powyższego H&C Control, ale jest to aplikacja zaprojektowana z myślą o użytkownikach końcowych do zdalnej obsługi urządzeń przez WiFi z dodatkowymi korzyściami, takimi jak monitorowanie energii. W rezultacie nawet gdy użytkownicy nie są w danym pomieszczeniu, dzięki chmurze Comfort Cloud mogą regulować ustawienia jakości powietrza wewnętrznego, ogrzewania i chłodzenia z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Intuicyjna kontrola w połączeniu z eleganckim wyglądem

Nowy CONEX wykorzystuje dotykowe sterowniki z płaską, w pełni zintegrowaną powierzchnią.  Panel sterowania jest wyposażony w Bluetooth i opcje łączności bezprzewodowej, co pozwala na szybką i prostą obsługę. 

Wyposażony w sterowanie technologią nanoe™ X 

CONEX może być również używany do obsługi nanoe™ X. Panasonic wykorzystuje technologię nanoe™ w wielu swoich urządzeniach do zastosowań mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Nie wymaga ona stosowania filtrów ani konserwacji i może pracować niezależnie od ogrzewania lub chłodzenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.aircon.panasonic.eu  oraz filmie promocyjnym: https://www.youtube.com/watch?v=lNdMA_oP9ZI&t=4s .

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Firma Panasonic liderem w branży ogrzewania i klimatyzacji. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.