Artykuł Dodaj artykuł

Holland 4 – szlachetna kostka brukowa

Klasyczna kostka brukowa – na przykład typu Holland - odnosiła się do projektów nawierzchni przemysłowych. Klienci indywidualni korzystali z niej raczej jako „opcja ekonomiczna” zagospodarowania nawierzchni przydomowej.

Klasyczna kostka brukowa – na przykład typu Holland - odnosiła się do projektów nawierzchni przemysłowych. Klienci indywidualni korzystali z niej raczej jako „opcja ekonomiczna” zagospodarowania nawierzchni przydomowej. Na drugim biegunie znajdowały się szlachetne kostki brukowe z bogatą kolorystyką i różnymi formami wykończenia nawierzchni - dostosowane do indywidualnych gustów, łatwe w aranżacji nawet najbardziej oryginalnych projektów.

Czy można połączyć szlachetną kostkę brukową z jej wersją klasyczną? Można. Z korzyścią tak dla estetyki, jak dla budżetu. Szlachetna kostka brukowa „Holland 4” firmy Buszrem jest kostką płukaną.

Do jej górnej warstwy dodawane są naturalne, szlachetne kruszywa. To one nadają jej charakterystyczny efekt estetyczny, dopasowany tak do otaczającej natury, jak i różnorodnych rozwiązań architektonicznych. Kostka o grubości 4 cm przeznaczona jest na ścieżki dla ruchu pieszego. Szlachetna kostka brukowa „Holland 4” dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnym oraz „pieprz i sól”. Nazwa bardzo dobrze oddaje efekt wymieszania białego i czarnego kamienia.

Holland 4 – szlachetna kostka brukowa

Prostota wzoru kostki Holland (wymiary 20 x 10 cm) i uzyskiwany dzięki temu efekt spokojnych, jednolitych nawierzchni wciąż ma licznych zwolenników. Nadal dostępna jest w wersji gładkiej i grubości 4, 6 lub 8 cm. Jednolita kolorystyka wzbogaciła się za to o zestawy color-mix.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.