Artykuł Dodaj artykuł

Rusza bezpłatny projekt „Po fachu - szkolenia dla Fachowców”

„Podłoża w pomieszczeniach suchych i mokrych” – to temat bezpłatnych szkoleń dla Fachowców zorganizowanych przez ATLAS wspólnie z siecią sklepów budowlano-remontowych Castorama.

Rusza bezpłatny projekt Po fachu - szkolenia dla Fachowców

„Podłoża w pomieszczeniach suchych i mokrych” – to temat bezpłatnych szkoleń dla Fachowców zorganizowanych przez ATLAS wspólnie z siecią sklepów budowlano-remontowych Castorama. Projekt, będący pilotażem rusza w lutym we Wrocławiu oraz Legnicy. Podczas spotkań wykonawcy wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez szkoleniowców i doradców technicznych ATLAS. Oprócz wartości merytorycznej nie zabraknie także dodatkowych korzyści – gadżetów, punktów w programie lojalnościowym, narzędzi czy zwrotu za zakupy. Warto się śpieszyć, bo miejsca na szkoleniach są ograniczone.

Z biegiem lat w branży budowlanej dynamicznie zmienia się wizerunek Fachowca. Obecnie są to osoby profesjonalne, wykształcone, które chcą się rozwijać na wielu polach – nie tylko typowo branżowych, ale także związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Fachowcy to także ludzie młodzi, otwarci na nowe rozwiązania, technologie i szkolenia. Właśnie z tego względu ATLAS wspólnie z Castoramą chce pomagać Fachowcom w rozwoju swoich kompetencji, organizując bezpłatne szkolenia.

Rozwój przede wszystkim

Projekt pilotażowy to 5 spotkań poświęconych tematyce podłoży w pomieszczeniach suchych i mokrych. Odbędą się między 7 a 21 lutego w różnych lokalizacjach:

  • 07.02.2023 r., godz. 09:00 – Castorama, Wrocław, ul. Graniczna 2;
  • 09.02.2023 r., godz. 17:00 – Castorama, Wrocław, ul. Bolesława Krzywoustego 126;
  • 14.02.2023 r., godz. 09:00 – Castorama, Wrocław, ul. Legnicka 58;
  • 16.02.2023 r., godz. 17:00 – Castorama, Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 3;
  • 21.02.2023 r., godz. 17:00 – Castorama, Legnica, ul. Roberta Schumana 9.

Każde szkolenie będzie prowadzone przez ekspertów – szkoleniowców i doradców technicznych ATLAS dla maksymalnie dwudziestu uczestników. Zajęcia są zaplanowane na trzy godziny zegarowe i podzielone na części teoretyczną i praktyczną. Dzięki temu Fachowcy kompleksowo przepracują zagadnienie, mając okazję samodzielnie, pod okiem ekspertów, sprawdzić swoje umiejętności na podłożach.

Atrakcyjne promocje

„Po fachu – szkolenia dla Fachowców”, to nie tylko dawka merytorycznej wiedzy i praktyki, ale także atrakcyjne benefity. Każdy Fachowiec otrzyma na miejscu paczkę z gadżetami, a także dodatkowe punkty w programie lojalnościowym Fachowiec Atlasa, narzędzia z kolekcji ATLAS czy zwrot pieniędzy za zakupy.

Jak się zgłosić?

Zapisy na szkolenia ruszają już 24 stycznia za pośrednictwem strony internetowej na www.swiatatlasa.com.pl. Informacje o szkoleniach będą się także ukazywać na lokalnych grupach na portalu społecznościowym Facebook.

Artykuł reklamowy

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.