Wynik wyszukiwania

 
Co myślimy o termomodernizacji? Grupa Atlas sprawdziła, jak Polacy dbają o ciepło w swoich domach zdjęcie

Co myślimy o termomodernizacji? Grupa Atlas sprawdziła, jak Polacy dbają o ciepło w swoich domach

Ponad 40 proc. Polaków w ostatnich pięciu latach przeprowadzało jakiekolwiek działania z zakresu termomodernizacji. Przeważnie ze względu na komfort cieplny oraz oszczędności. Z kolei największą przeszkodą w podjęciu decyzji o termomodernizacji jest jej zbyt wysoka cena. To wnioski płynące z najnowszego raportu Grupy Atlas pt. „Zimno, cieplej, gorąco… Co Polacy wiedzą o termomodernizacji?”.

Czytaj więcej

 
ATLAS WODER SX - Nowa, uniwersalna hydroizolacja z efektem krystalizacji  zdjęcie

ATLAS WODER SX - Nowa, uniwersalna hydroizolacja z efektem krystalizacji

Jednym z podstawowych wymogów bezpiecznego i komfortowego użytkowania budynków, jest wykonanie w nich skutecznej hydroizolacji. Odpowiednia powłoka wodochronna to także wymóg formalno-prawny, którego nie mogą ignorować inwestorzy i deweloperzy. Na rynku istnieje wiele produktów odpowiednich do danego rodzaju izolacji. Brakuje jednak produktów, które jednocześnie umożliwiają zarówno zabezpieczanie nowych powierzchni, jak i obiektów poddawanych renowacji. Takie cechy posiada jednak nowość w ofercie marki ATLAS – uniwersalna i innowacyjna zaprawa uszczelniająca ATLAS WODER SX z efektem krystalizacji.

Czytaj więcej

 
Magazyn „Atlas Fachowca” powraca w odświeżonej formule. Od teraz więcej treści online zdjęcie

Magazyn „Atlas Fachowca” powraca w odświeżonej formule. Od teraz więcej treści online

Zmiany graficzne i redakcyjne, więcej treści online, bezpośredni dostęp do dodatkowych artykułów dzięki kodom QR – to i jeszcze więcej oferuje nowe wydanie „Atlasa Fachowca”.

Czytaj więcej

 
„#teamSZEJKujemy”, czyli nowa, kreatywna kampania marki ATLAS zdjęcie

„#teamSZEJKujemy”, czyli nowa, kreatywna kampania marki ATLAS

Firma Atlas rozpoczęła działania w ramach nowej, kreatywnej kampanii produktowej. „#teamSZEJKujemy” to wielokanałowy projekt marketingowy, który wystartował z końcem marca 2022 roku.

Czytaj więcej

 
ATLAS FUGA ELASTYCZNA – uniwersalna i supergładka zdjęcie

ATLAS FUGA ELASTYCZNA – uniwersalna i supergładka

ATLAS FUGA ELASTYCZNA to produkt idealny zarówno dla wykonawców ceniących komfort pracy, jaki i dla inwestorów, dla których ważny jest idealny efekt końcowy i parametry użytkowe. Atlas w swojej ofercie posiada FUGĘ ELASTYCZNĄ spełniającą wszystkie te warunki. Jest uniwersalna, łatwa w nakładaniu i ostatecznie supergładka, co ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości.

Czytaj więcej

 
ATLAS SMS 15 i SMS 30 – ruch pieszy już po 3 h zdjęcie

ATLAS SMS 15 i SMS 30 – ruch pieszy już po 3 h

Każdy remont to walka z czasem, dlatego warto stawiać na szybkie i sprawdzone rozwiązania. W przypadku ATLAS SMS 15 płytki można układać już po 8 godzinach, a w przypadku ATLAS SMS 30 po 18 godzinach od wylania. Produkty różnią się także zakresem grubości warstwy – SMS 15 wyrównuje podłoża w zakresie 1-15 mm, co ma szczególnie duże znaczenie, gdy nie można za bardzo podnieść podłogi w stosunku do sąsiedniego pomieszczenia. W przypadku konieczności wyrównania podłoża o 30mm należy zastosować SMS 30.

Czytaj więcej

 
Testy i fachowcy potwierdzają – na ATLAS SAM 200 można wchodzić już po 16 h zdjęcie

Testy i fachowcy potwierdzają – na ATLAS SAM 200 można wchodzić już po 16 h

Samopoziomujący podkład podłogowy ATLAS SAM 200 to produkt idealny do zatapiania ogrzewania podłogowego, zarówno elektrycznego, jak i wodnego. To co wyróżnia go w swojej kategorii to gwarancja idealnie gładkiej powierzchni, bez szlifowania oraz szybki czas schnięcia. Testy i walidacje przeprowadzone w laboratorium ATLAS potwierdziły, że czas wejścia na podkład wynosi 16 h.

Czytaj więcej

 
Grupa Atlas ze statuetką Modern Retail Award 2022 zdjęcie

Grupa Atlas ze statuetką Modern Retail Award 2022

Grupa Atlas otrzymała główną nagrodę Modern Retail Award 2022, przyznaną w kategorii Product Innovation-Producer Brand podczas Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji. To wynik wprowadzania przez Atlas proekologicznych, innowacyjnych rozwiązań na światowym poziomie, nadawania tonu polskiej produkcji chemii budowlanej, a także promocji wykonawców oraz postawy wspierającej i inspirującej do rozwoju wobec partnerów.

Czytaj więcej

 
Czy Polacy ufają fachowcom? Grupa Atlas sprawdziła, jak remontujemy domy i mieszkania zdjęcie

Czy Polacy ufają fachowcom? Grupa Atlas sprawdziła, jak remontujemy domy i mieszkania

Ponad 70 proc. Polaków korzysta ze wsparcia dodatkowych osób podczas remontu – wynika z najnowszego badania „Zwyczaje remontowe Polaków” zrealizowanego na zlecenie Grupy Atlas. Boom na rynku mieszkaniowym, a także pandemia wpłynęły na decyzje remontowe Polaków. Wielu konsumentów zdecydowało się w ostatnim czasie na odświeżenie mieszkania lub całościowe wykończenie, w przypadku lokalu w standardzie deweloperskim. Prawie połowa z nich miała problem ze znalezieniem fachowca do wykonania remontu. Jak się okazuje, najtrudniej jest o specjalistów do wykonywania prac hydraulicznych, a także układania płytek czy podłóg.

Czytaj więcej

 
Piękna elewacja na lata? Postaw na duet premium: ATLAS TYNK SILIKONOWY oraz farba silikonowa ATLAS SALTA N PLUS zdjęcie

Piękna elewacja na lata? Postaw na duet premium: ATLAS TYNK SILIKONOWY oraz farba silikonowa ATLAS SALTA N PLUS

Elewacja jest wizytówką każdego budynku. Staranne jej wykonanie, z wykorzystaniem rozwiązań systemowych, jest gwarancją pięknego wyglądu fasady przez wiele lat. Taką gwarancję dają produkty ATLAS – tynk silikonowy oraz farba silikonowa ATLAS SALTA N PLUS. Dzięki nim ściany zewnętrzne budynków przez wiele lat będą urzekać swoim wyglądem.

Czytaj więcej

 
ATLAS GRAWIS S i ATLAS GRAWIS U - pewność i bezpieczeństwo zdjęcie

ATLAS GRAWIS S i ATLAS GRAWIS U - pewność i bezpieczeństwo

ATLAS GRAWIS S, zaprawa klejąca do styropianu i ATLAS GRAWIS U, zaprawa klejąca do styropianu i zatapiania siatki to produkty doskonale znane Fachowcom na co dzień zajmującym się termomodernizacją budynków. Dzięki zawartym w recepturze włóknom pozwalają na bezpieczne prowadzenie prac także w warunkach zmiennych temperatur. Są pierwszymi klejami z gwarancją maksymalnej przyczepności już po 24h.

Czytaj więcej

 
„To był trudny czas dla branży – a ceny materiałów będą rosnąć”.  Grupa Atlas podsumowała wyniki za 2021 r.  zdjęcie

„To był trudny czas dla branży – a ceny materiałów będą rosnąć”. Grupa Atlas podsumowała wyniki za 2021 r.

Grupa Atlas podsumowała wyniki finansowe za 2021 rok. Prezes Paweł Kisiel podkreśla, że dla całej branży był to rok pełen wyzwań i niepewności. Niestabilna sytuacja, zwłaszcza na rynku surowcowym, nie przełoży się jednak negatywnie na przychody Grupy. Atlas prognozuje, że przychody na koniec tego roku mogą być o 10 proc. wyższe niż w ubiegłym roku, przy jednoczesnym wzroście udziałów na rynku polskim w kluczowych dla Atlasa segmentach rynkowych i kategoriach produktowych. Firma ma w planach dalszy rozwój produkcji, a także zapowiadaną już ekspansję na rynkach zagranicznych.

Czytaj więcej

 
 ATLAS UNI GRUNT KOLOR –doskonała jakość w nowej odsłonie zdjęcie

ATLAS UNI GRUNT KOLOR –doskonała jakość w nowej odsłonie

ATLAS UNI-GRUNT, szybkoschnąca emulsja gruntująca, to produkt, który Wykonawcy znają i wybierają „od zawsze”. Zgodnie z ich oczekiwaniami, ale także rozwijając rodzinę produktów do gruntowania, do grona produktów ATLAS dołączył UNI GRUNT KOLOR. Dzięki zawartemu w recepturze pigmentowi kontrolnemu, praca z ATLAS UNI GRUNT KOLOR jest jeszcze sprawniejsza, ale z dotychczas znaną jakością.

Czytaj więcej

 
Fachowcom – ATLAS. Dziękujemy! zdjęcie

Fachowcom – ATLAS. Dziękujemy!

Firma ATLAS, wiodący producent chemii budowlanej w Polsce oraz marka najczęściej wybierana przez Fachowców, rozpoczęła wyjątkową kampanię społeczną. Jej celem jest budowanie świadomości na temat codziennej pracy wykonawców budowlanych i „odczarowanie” stereotypów związanych z branżą. Elementem rozpoczynającym kampanię jest film (mający już ponad 3 miliony wyświetleń!) Razem możemy więcej, dostępny na kanale ATLAS w serwisie YouTube.

Czytaj więcej

 
Fuga idealna? Tak, to ATLAS FUGA CERAMICZNA! zdjęcie

Fuga idealna? Tak, to ATLAS FUGA CERAMICZNA!

Plamoodporna, hydrofobowa, odporna na szorowanie, a do tego dostępna aż w 40 kolorach. ATLAS FUGA CERAMICZNA to produkt idealnie dopasowany do trendów wnętrzarskich, który cieszy się popularnością wśród wykonawców, inwestorów i projektantów.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 318