Sieć Salonów KRISHOME z dumą ogłasza, że została uhonorowana prestiżową nagrodą złotego Laura Klienta 2023. To kolejne wyróżnienie, które potwierdza wysoką jakość obsługi i innowacyjność oferowanych produktów. Rozwój sieci nie zwalnia tempa. Tej jesieni odbyło się oficjalne otwarcie największego na mapie Polski punktu ze stolarką marki KRISPOL – salonu MEGABUD z Gdańska.
Z ogromnym zaszczytem oraz satysfakcją informujemy, że firma JONIEC® została wyróżniona prestiżowym tytułem Złoty Laur Konsumenta 2025 w kategorii OGRODZENIA BETONOWE. To wyjątkowe odznaczenie jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ przyznawane jest w wyniku podsumowania bezpośrednich opinii i głosów Konsumentów, którzy każdego dnia wybierają produkty marki JONIEC®, kierując się ich estetyką oraz niezawodnością.
Marka KRISPOL i Sieć Salonów KRISHOME kolejny rok z rzędu zostały nagrodzone prestiżową nagrodą Laur Klienta 2023. To jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju.
Choć system wentylacji z odzyskiem ciepła to inwestycja, która przynosi długoterminowe oszczędności, nie każdy od razu dostrzega wszystkie jego korzyści. Często wynika to z braku świadomości o rzeczywistych profitach, jakie niesie za sobą takie rozwiązanie. Aby skutecznie przekonać klienta, warto skupić się na kilku kluczowych aspektach. Jakich?
Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń zwyciężył w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta/Laur Konsumenta i otrzymał najwyższe wyróżnienie „Złoty Laur Klienta 2022” w kategorii; Producenci Styropianu. Termo Organika po raz kolejny wygrała w swojej branży w obecnej edycji wyprzedzając kolejną firmę o ponad 10 punktów procentowych.
Marka KRISHOME kolejny rok z rzędu została nagrodzona prestiżową nagrodą.
Konsumenci wybrali styropiany najlepszej jakości
Spółka Pilkington Polska należąca do NSG Group jednego z czołowych producentów szkła na świecie, zdobyła pierwsze miejsce w kategorii dużych zakładów (powyżej 250 pracowników) w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, organizowanym przez Świętokrzyski Okręgowy Inspektorat Pracy. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom, które w sposób wzorcowy dbają o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, przestrzegają przepisów prawa pracy oraz konsekwentnie inwestują w kulturę bezpieczeństwa.
Marka farb Tikkurila została uhonorowana najwyższym odznaczeniem w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta 2022 oceniającym popularność marek, produktów i firm. Głosami konsumentów otrzymała złote godło w kategorii „jakość farb ściennych”.
Coraz szersza grupa przedsiębiorców dostrzega szansę rozwoju dla swoich lokalnych biznesów i razem z niezawodnym producentem chce budować swoje salony. Tegoroczna jesień jest niezwykle pracowita – nagrodzona Laurem Klienta Sieć Salonów KRISHOME rozbudowuje się o kolejne punkty na mapie Polski.
NSG Group zostało laureatem programu „CSR – Najlepsze Programy Prospołeczne”, który wyróżnia firmy zaangażowane w działalność na rzecz społeczeństwa i środowiska. Doceniony został projekt „Miesiąc Zaangażowania Społecznego”, który pokazuje, jak wielką moc ma wspólne działanie. To nie tylko nagroda, ale przede wszystkim potwierdzenie, że odpowiedzialność i troska o otoczenie są wpisane w DNA NSG Group.
W zeszłym tygodniu poznaliśmy laureatów Godła Inwestor w Kapitał Ludzki. Podczas uroczystej gali 20 lutego w Warszawie nagrodzono polskie firmy, które wyróżniają się szeroko rozumianą satysfakcją zawodową wśród pracowników. Wśród tegorocznych laureatów Dekpol Budownictwo jest jedyną firmą wyróżnioną w branży generalnego wykonawstwa.
Nagrody przyznawane przez użytkowników produktów czy usług mają szczególny charakter - to najwyższy rodzaj komplementu, który może otrzymać firma od klientów. Najbardziej znany ogólnopolski projekt konsumencki w tym roku uhonorował markę Botament złotym Laurem Klienta 2019 za jakość produktów i usług w branży budowlanej.
Spółka Dekpol Budownictwo została laureatem konkursu "Buduj Bezpiecznie" organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. Pierwsze miejsce na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego przyznano za rozbudowę Centrum Dystrybucyjnego LPP w Brześciu Kujawskim.
Agnieszka Sikora, prezeska Fundacji „Po drugie”, została laureatką IV edycji konkursu o Nagrodę „Okulary ks. Kaczkowskiego”. Statuetkę Oko-Celebryty odebrał Łukasz Piszczek. Wyróżnienia wręczono na uroczystej gali, która odbyła się 4 października 2024 r. w sali Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot w Operze Leśnej.