Wynik wyszukiwania

 
Mostostal Warszawa zrealizuje nową inwestycję Vantage Development zdjęcie

Mostostal Warszawa zrealizuje nową inwestycję Vantage Development

Mapa mieszkaniowych inwestycji Warszawy staje się coraz bogatsza. Mostostal Warszawa właśnie sfinalizował kolejną umowę na budowę osiedla wielorodzinnego w obszarze dzielnicy Mokotów. Inwestycję o wartości  36,6 mln zł wykona dla jednej ze spółek celowych Vantage Development SA Oddział Centralny Mostostalu Warszawa pod dyrekcją Artura Soczewicy.

Czytaj więcej

 
Wyraziste projekty wszystkim się opłacają zdjęcie

Wyraziste projekty wszystkim się opłacają

O wrocławskich trendach deweloperskich, inspirujących materiałach oraz atrakcyjnym projektowaniu budującym klimat miasta rozmawiamy z Tomaszem Szychlińskim – prezesem wrocławskiej firmy Toscom Development.

Czytaj więcej

 
Apartamenty dwupoziomowe bez skosów – nowy trend w polskim budownictwie zdjęcie

Apartamenty dwupoziomowe bez skosów – nowy trend w polskim budownictwie

Luksusowe, dające wiele możliwości aranżacyjnych, zapewniające dodatkowe metry i inne doświadczenie przestrzeni – takie są ANTRESOLE. Szeroko pojęty zachód wyprzedził nas zdecydowanie w miłości do tego typu mieszkań i tam zdobyły one uznanie już dziesiątki lat temu. W myśl zasady, że im więcej dodatkowej powierzchni tym lepiej dla mieszkańców. U nas ten trend jest stosunkowo świeży, chociaż coraz szybciej zyskuje na popularności. Trudno się dziwić, w przypadku antresoli zalet jest zdecydowanie więcej niż wad.

Czytaj więcej

 
Nowa inwestycja mieszkaniowa Monday Development zdjęcie

Nowa inwestycja mieszkaniowa Monday Development

Monday Development – spółka deweloperska notowana na NewConnect - podpisała umowę zakupu działki w centrum Poznania wraz z projektem architektonicznym budynku mieszkalnego. Planowana inwestycja posiada pozwolenie na budowę. Jej rozpoczęcie przewidziano na sierpień br., a zakończenie na III kwartał 2012 roku. Realizacja projektu jest elementem strategii Monday Development SA, która zakłada budowę obiektów wyróżniających się w przestrzeni miejskiej nowoczesną architekturą.

Czytaj więcej

 
Mieszkania „Na Sokoła” z pozwoleniem na użytkowanie zdjęcie

Mieszkania „Na Sokoła” z pozwoleniem na użytkowanie

Zlokalizowana nieopodal parku Sołackiego inwestycja Monday Development - Mieszkania „Na Sokoła”, uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Czytaj więcej

 
Unidevelopment S.A. wybuduje kolejne osiedle w Poznaniu zdjęcie

Unidevelopment S.A. wybuduje kolejne osiedle w Poznaniu

Spółka Unidevelopment zrealizuje swoją największą jak do tej pory inwestycję mieszkaniową. Na osiedlu przy ul. Stefana Czarnieckiego, w poznańskiej dzielnicy Wilda powstanie łącznie 481 mieszkań. Inwestycja powstanie przy wsparciu i współpracy lokalnego dewelopera – firmy Monday Development S.A.

Czytaj więcej

 
Monday Development rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w nowo powstającej inwestycji mieszkaniowej zdjęcie

Monday Development rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w nowo powstającej inwestycji mieszkaniowej

Monday Development – spółka deweloperska notowana na NewConnect – rozpoczęła przedsprzedaż mieszkań w nowo powstającym budynku w centrum Poznania. W kamienicy przy ul. Chwiałkowskiego 8 w dzielnicy Wilda znajdą się mieszkania o najpopularniejszych metrażach. Inwestycję rozpoczęto w sierpniu br., a jej zakończenie planowane jest  na III kwartał 2012 roku.

Czytaj więcej

 
Prestiżowy biurowiec Bobrowiecka 8 z najwyższej klasy posadzkami parkingowymi zdjęcie

Prestiżowy biurowiec Bobrowiecka 8 z najwyższej klasy posadzkami parkingowymi

Oddany do użytku pod koniec października 2017 roku budynek biurowy Bobrowiecka 8 został wyposażony w specjalistyczne posadzki parkingowe Deckshield, których producentem jest Flowcrete Polska, ekspert od posadzek żywicznych.

Czytaj więcej

 
Na Osiedlu Czarnieckiego zawisła wiecha zdjęcie

Na Osiedlu Czarnieckiego zawisła wiecha

Dobiegły już końca prace konstrukcyjne przy pierwszym etapie Osiedla Czarnieckiego w Poznaniu. Zgodnie z budowlaną tradycją na inwestycji zawieszono wiechę. Niemniej efektowne jak postęp prac na budowie, jest tempo sprzedaży mieszkań. Ponad połowa lokali na osiedlu znalazła już nabywców.

Czytaj więcej

 
Zawisła wiecha nad Holm House zdjęcie

Zawisła wiecha nad Holm House

Nad budynkiem Holm House, inwestycją mieszkaniową Skanska w Warszawie, zawisła wiecha. 9-kondygnacyjna konstrukcja budynku osiągnęła swój najwyższy punkt, a prace wykończeniowe weszły w zaawansowane stadium.  

Czytaj więcej

 
Na Wildzie powstaje Osiedle Czarnieckiego zdjęcie

Na Wildzie powstaje Osiedle Czarnieckiego

Oferta mieszkań w poznańskiej dzielnicy Wilda wzbogaciła się o kolejną inwestycję. Od początku lutego klienci mogą rezerwować lokale na Osiedlu Czarnieckiego. Projekt spółki Unidevelopment S.A., powstaje u zbiegu ulic Stefana Czarnieckiego i Roboczej.

Czytaj więcej

 

OKRE Development na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu

Targi mieszkaniowe, które odbędą się już w najbliższy weekend – 6 i 7 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będą szansą na zapoznanie się z aktualną ofertą prawie 120 deweloperów z Poznania i okolic.

Czytaj więcej

 
Deweloper Radzi zdjęcie

Deweloper Radzi

Jak zaprojektować przestrzeń mieszkania, w której będziemy czuć się naprawdę dobrze? Uczmy się od Skandynawów, jednych z najszczęśliwszych ludzi na Ziemi.  Poznaj trzy zasady, inspirowane szwedzkim Lagom i duńskim Hygge

Czytaj więcej

 
Na Hevelii zawisła wiecha zdjęcie

Na Hevelii zawisła wiecha

Już pod koniec 2013 roku do mieszkań na Osiedlu Hevelia w Poznaniu wprowadzą się pierwsi lokatorzy. Zakończyły się prace konstrukcyjne i zgodnie z budowlaną tradycją generalny wykonawca zawiesił na dachu budynku symboliczną wiechę.

Czytaj więcej

 
Monday Development wybuduje biurowiec w centrum Poznania zdjęcie

Monday Development wybuduje biurowiec w centrum Poznania

Monday Development – firma realizująca inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania – zawarła przedwstępną umowę zakupu nieruchomości o powierzchni 340 m2 w centrum Poznania, przy zbiegu ulic Małe Garbary i Bóżnicza.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 641