Wynik wyszukiwania

 
ANTCZAK Construction z kontraktem dla Panattoni zdjęcie

ANTCZAK Construction z kontraktem dla Panattoni

Należąca do FB ANTCZAK marka odpowiedzialna za segment generalnego wykonawstwa pozyskała nowego klienta z branży logistycznej. ANTCZAK Construction będzie odpowiedzialna za realizację hali magazynowej w ramach inwestycji Panattoni Park Warszawa Konotopa II w gminie Ożarów Mazowiecki.  

Czytaj więcej

 
60 lat ociepleń – Polska kluczowym rynkiem Europy zdjęcie

60 lat ociepleń – Polska kluczowym rynkiem Europy

IV Międzynarodowa Konferencja ETICS, która odbyła 11-12 maja 2017 roku w Ożarowie Mazowieckim, zgromadziła 155 uczestników związanych nie tylko z polską branżą ociepleń i chemii budowlanej.  

Czytaj więcej

 
IV Międzynarodowa Konferencja ETICS  – miejsce spotkań branży ociepleń i świata nauki zdjęcie

IV Międzynarodowa Konferencja ETICS – miejsce spotkań branży ociepleń i świata nauki

11 i 12 maja 2017 roku polska branża ociepleń i chemii budowlanej spotka się na czwartej już edycji Międzynarodowej Konferencji ETICS. Organizatorem wydarzenia w Ożarowie Mazowieckim jest Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), zrzeszające czołowych producentów systemów ETICS i ich komponentów.

Czytaj więcej

 
Oddział Dziecięcy makowskiego szpitala pełen barw! zdjęcie

Oddział Dziecięcy makowskiego szpitala pełen barw!

Dzięki autorskiemu programowi społecznemu FFiL Śnieżka SA „Dziecięcy świat w kolorach”, Oddział Dziecięcy szpitala w Makowie Mazowieckim zyskał nowe oblicze. Jego sale i korytarz ozdobiły kolorowe malunki, wśród których znajdziemy m.in. motywy barwnej łąki z akcentem czerwonych maków, nawiązujących do nazwy miasta. Uroczyste otwarcie odmalowanej placówki odbyło się 16 października 2018 roku.  

Czytaj więcej

 
III Międzynarodowa Konferencja ETICS – dziś i jutro polskiej branży ociepleń zdjęcie

III Międzynarodowa Konferencja ETICS – dziś i jutro polskiej branży ociepleń

11-12 maja 2016 roku w Ożarowie Mazowieckim odbyła się III Międzynarodowa Konferencja ETICS, debata na temat bieżących kwestii istotnych dla polskiego i europejskiego rynku ociepleń.

Czytaj więcej

 
Dzień Budowlańca w ZS nr 1 w Mińsku Maz. zdjęcie

Dzień Budowlańca w ZS nr 1 w Mińsku Maz.

Z okazji Dnia Budowlańca, GERDA odwiedziła Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim, gdzie zaprezentowano pokaz prawidłowego montażu drzwi do domów.

Czytaj więcej

 
FAKRO zdecydowanym liderem w konkursie TOPTEN Okna 2015 zdjęcie

FAKRO zdecydowanym liderem w konkursie TOPTEN Okna 2015

20 maja 2015r. w Ożarowie Mazowieckim odbyła się uroczysta Gala konkursu TOPTEN Okna 2015, podczas której ogłoszono wyniki trzeciej edycji konkursu na najlepszą stolarkę budowlaną. 

Czytaj więcej

 
Nowe wytyczne SSO w zakresie instalacji systemów ociepleń - premiera na II Międzynarodowej Konferencji ETICS zdjęcie

Nowe wytyczne SSO w zakresie instalacji systemów ociepleń - premiera na II Międzynarodowej Konferencji ETICS

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) opublikowało dzisiaj zaktualizowane warunki techniczne dla prac elewacyjnych związanych z ociepleniem.

Czytaj więcej

 
SELENA WYRÓŻNIONA NA VI KONGRESIE STOLARKI POLSKIEJ zdjęcie

SELENA WYRÓŻNIONA NA VI KONGRESIE STOLARKI POLSKIEJ

Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi, to jedno z istotniejszych wydarzeń w sektorze stolarki budowlanej. VI jego edycja odbyła się w Ożarowie Mazowieckim w dniach 21-22 maja, gdzie gościem specjalnym był Wicepremier i Minister Gospodarki, Janusz Piechociński.  

Czytaj więcej

 
II Międzynarodowa Konferencja ETICS już wkrótce! zdjęcie

II Międzynarodowa Konferencja ETICS już wkrótce!

7-8 maja 2015 roku odbędzie II Międzynarodowa Konferencja ETICS, forum łączące różnorodne środowiska skupione wokół polskiej branży ociepleń. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. 

Czytaj więcej

 
II Międzynarodowa Konferencja ETICS "Branża ociepleń dla zrównoważonego rozwoju" zdjęcie

II Międzynarodowa Konferencja ETICS "Branża ociepleń dla zrównoważonego rozwoju"

Druga edycja Międzynarodowej Konferencji ETICS, organizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), odbędzie się 7-8 maja 2015 roku w Ożarowie Mazowieckim.

Czytaj więcej

 
II Edycja Mazowieckich Targów Budowlanych BUDREM EXPO 2014 zdjęcie

II Edycja Mazowieckich Targów Budowlanych BUDREM EXPO 2014

Agencja reklamowa Prestige Art  serdecznie zaprasza na II Edycję Mazowieckich Targów Budowlanych  BUDREM EXPO 2014, które odbędą się w Żyrardowie w dniach 14-15 czerwca tego roku. Hasło przewodnie wydarzenia  brzmi: BUDOWA- MIESZKANIE- WNĘTRZE. 

Czytaj więcej

 
KONDYCJA, ROZWÓJ ORAZ POTENCJAŁ BUDOWNICTWA – POLSKA I WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE zdjęcie

KONDYCJA, ROZWÓJ ORAZ POTENCJAŁ BUDOWNICTWA – POLSKA I WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Jaka jest kondycja polskiego budownictwa? Które budownictwo ma największy potencjał rozwojowy? Jaka jest sytuacja w województwie mazowieckim?

Czytaj więcej

 
TARGI WARSAW BUILD 2014 - TU TRZEBA BYĆ zdjęcie

TARGI WARSAW BUILD 2014 - TU TRZEBA BYĆ

Przed nami ważne wydarzenie w branży budowlanej – wrześniowe targi Warsaw Build 2014. Organizator zadbał o to, by w programie każdy specjalista znalazł coś dla siebie – począwszy od architekta i projektanta wnętrz, poprzez deweloperów i inwestorów, aż po wykonawców, montażystów i inżynierów.

Czytaj więcej

 
Tomaszów w Kolorach Polski zdjęcie

Tomaszów w Kolorach Polski

Letnie miesiące na kulturalnej mapie województwa łódzkiego należą do muzyki. A to za sprawą trzynastego Wędrownego Festiwalu Kolory Polski, który organizowany jest przez Filharmonię Łódzką. W tegorocznej edycji rozbrzmiewają dźwięki jazzu, muzyki bałkańskiej, klasycznej, ludowej, etno i elektronicznej. W muzyczną stolicę Ziemi Łódzkiej już 18 sierpnia zamieni się Tomaszów Mazowiecki, gdzie wystąpi zespół Kwadrofonik. Partnerami koncertu są tomaszowski Urząd Miasta i Ceramika Paradyż.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 61