Artykuł Dodaj artykuł

Innowacyjny system budowlany od firmy Borga

Budowa hal stalowych dla inwestora zawsze stanowi przedsięwzięcie złożone. Dlatego ważne jest, by jego realizację powierzyć sprawdzonym fachowcom, którzy profesjonalnie zajmą się każdym etapem projektowania oraz budowy.

Budowa hal stalowych dla inwestora zawsze stanowi przedsięwzięcie złożone. Dlatego ważne jest, by jego realizację powierzyć sprawdzonym fachowcom, którzy profesjonalnie zajmą się każdym etapem projektowania oraz budowy.

Niewiele jest na rynku firm budowlanych tak wyjątkowych, jak szwedzka Borga, której nazwa oznacza zdolność do wypełniania złożonych obietnic. Ich unikalność polega na tym, iż są w stanie jako nieliczni wziąć na siebie cały proces budowy. Od przygotowania projektu będącego odpowiedzią na potrzeby klienta z zastosowaniem unikalnych rozwiązań poprzez produkcje komponentów swojego innowacyjnego systemu budowlanego we własnych fabrykach na montażu przez profesjonalne ekipy skończywszy. Jeden wykonawca oznacza dla inwestora pewność oferowanej jakości oraz terminowość wykonania. Budowa hali stalowej z Borga to gwarancja, jakiej nie dają inni.

Innowacyjny system budowlany od firmy Borga

Własny system budowlany

Każda nawet najmniejsza część oferowanego przez Borga systemu budowlanego jest zaprojektowana, zaplanowana i wykonana w sposób uniwersalny oraz nowoczesny. Tak, aby sprawdziła się we wszystkich rodzajach projektów budowlanych, jakie możliwe są do wykonania.

System zasadniczo składa się z innowacyjnych produktów i rozwiązań opracowanych przez Borga. Są one skomponowane w zestawy gotowe do montażu na terenie budowy. Takie rozwiązanie jest gwarantem skutecznego oraz w pełni wydajnego łańcucha dostaw począwszy od rozpoczęcia aż do terminowego zakończenia prac budowlanych.

Odpowiednio przemyślana prefabrykacja znacznie upraszcza sam proces budowlany. Ponadto sprawia, iż mamy możliwość indywidualnego dopasowania budowanej hali stalowej do potrzeb klienta.

Dzięki naszemu systemowi budowlanemu oszczędzasz trzy rzeczy: czas, pieniądze oraz energię.

Innowacyjny system budowlany od firmy Borga

Niezależnie czy potrzebujesz standardowej hali, czy mocno wyspecjalizowanego projektu nasz system budowlany spełni Twoje wymagania. Hale przemysłowe, hale magazynowe czy rolnicze, obiekty sportowe i użyteczności publicznej – każdy z nich można wznieść przy pomocy naszych unikalnych produktów oraz rozwiązań.

Wszystko na miarę.

Na każdą realizowaną przez nas budowę dostarczamy kompletne zestawy gotowe do dalszego montażu przez doświadczonych pracowników Borga. Dzięki temu nie muszą oni już nic spawać ani ciąć na placu budowy co znacznie oszczędza czas. Nasze belki oraz ramy stalowe są wcześniej wstępnie otworowane. To wszystko sprawia, że zespoły montażowe są w stanie szybko oraz sprawnie zmienić poszczególne komponenty w kompletną i w pełni funkcjonalną halę stalową idealnie dopasowaną do unikalnych potrzeb Twojego biznesu.

Innowacyjny system budowlany od firmy Borga

Borga wytwarza między innymi poniższe rodzaje komponentów stalowych:

  • w pełni unikalne ramy stalowe – dzięki którym można wykonać różnorodne konstrukcje stalowe,
  • innowacyjne kształtowniki niezbędne do wykonania nowoczesnych konstrukcji nośnych,
  • różnorodne wersje blach budowlanych służące do skutecznego i trwałego krycia dachów oraz ścian,
  • fundamenty prefabrykowane z zastosowanie izolacji mostków termicznych,
  • profesjonalne obróbki blacharskie tj. opierzenia kalenicy, koszy czy szczytów dachów.

Artykuł został dodany przez firmę

Borga Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych. Oferujemy najbardziej elastyczne metody produkcji hal i jednocześnie najbardziej opłacalne systemy budowlane na rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.