Ciężarówki sterowane przez sztuczną inteligencję, aplikacje dla geodetów i kierowników budowy, puder z zużytych opon oraz nowoczesne, ekonomiczne oświetlenie drogowe – to tylko niektóre technologie, które zaprezentują producenci oraz dystrybutorzy z 6 krajów podczas Targów Autostrada Nowa Infrastruktura w Kielcach. Podczas tego spotkania będą rozstrzygnięte m.in. przyszłość świętokrzyskich dróg, bezpieczne oświetlenie jezdni w całym kraju, czy też finansowanie projektów.
To będzie najważniejsze wydarzenie branży oświetleniowej i powiązanej z nią branży elektrycznej. Targi umożliwią bezpośredni kontakt z osobami odpowiedzialnymi za rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie oświetlenia obiektów komercyjnych, przemysłowych, mieszkalnych oraz terenów publicznych, kultury i sportowych, a także nowych technologii, elektroniki, smart home, IoT oraz OZE.
Wydarzenie co roku cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony zarządów generalnych wykonawców, podwykonawców, przewoźników kolejowych, dostawców materiałów oraz instytucji publicznych. Celem konferencji będzie dyskusja na tematy kluczowe dla rozwoju polskiego budownictwa infrastrukturalnego oraz sektora kolejowego. Poruszymy m.in. zagadnienia związane z prawem zamówień publicznych, a także partnerstwem publiczno-prywatnym. Omówimy kluczowe inwestycje kolejowe, które będą miały ogromny wpływ na dalszy rozwój wielu sektorów polskiej gospodarki.
Ponad 300 wystawców, tysiące odwiedzających i setki innowacyjnych rozwiązań – to bilans Targów Światło 2025 oraz Targów Elektrotechnika 2025, które w dniach 12-14 marca zmieniły Warszawę w centrum nowoczesnych technologii. Wydarzenia zgromadziły liderów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej, oferując nie tylko prezentację najnowszych produktów, ale także bogaty program konferencji, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Cztery hale wystawowe wypełnione nowoczesnymi rozwiązaniami dla sieci energetycznych, instalacji elektrycznych i specjalistycznego oświetlenia potwierdziły, że Targi to nie tylko ekspozycja, ale także przestrzeń do zdobywania wiedzy i kontaktów, a także rozwijania praktycznych umiejętności. Tegoroczna edycja obfitowała w innowacje i inspiracje, które wyznaczą kierunki rozwoju branży na najbliższe lata.
Powierzchnie sprzedane, program w przygotowaniu, wystawcy w pełnej gotowości do spotkań. Już za dwa tygodnie w Netto Arenie będą odbywać się największe targi budowlane i wnętrzarskie w naszym regionie.
W dniach 19-21 listopada 2024 roku odbyła się XV edycja Targów Energetycznych ENERGETICS, które po raz kolejny stały się kluczowym wydarzeniem branży energetycznej w Polsce.
20. edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA i towarzyszących im 30. Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO, odbędzie się w dniach 15-17 marca 2023 w EXPO XXI w Warszawie!
28 czerwca 2014 r. w warszawskim hotelu Gromada odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Laureatom IV edycji Projektu „RZETELNI”, które poprowadzili Maria Niklińska i Krzysztof Ibisz.
W dniu 24 kwietnia 2009 r. w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Puszczykowie odbyło się XIII spotkanie KLINS – Klubu Informatyka Samorządowego, na którym prezentowano nowoczesne rozwiązania informatyczne dedykowane samorządom. W spotkaniu informatyków z
W okresie wakacyjnym Grupa Antczak sfinansuje i zrealizuje drugi etap remontu Szkoły Podstawowej nr 314 im. Przyjaciół Ziemi na warszawskiej Białołęce. To wyraz zaangażowania spółki w długofalowy rozwój dzielnicy w związku z planowaną inwestycją mieszkaniowo-usługową przy ul. Światowida.
Z punktu widzenia przedsiębiorstwa – etyka to jeden z kluczowych elementów usprawniających zarządzanie i przede wszystkim budujący wartość firmy.
22 czerwca 2013 r. w warszawskim hotelu Gromada odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Laureatom III edycji Programu „RZETELNI”.
Holcim Polska dynamicznie się rozwija, łącząc ambicję kształtowania przyszłości zrównoważonego budownictwa z odpowiedzialnością za krajową gospodarkę. Jako lider innowacyjnych i niskoemisyjnych rozwiązań budowlanych, firma udowadnia, że innowacje, lokalna współpraca i troska o środowisko mogą wspólnie napędzać transformację całego sektora.
Poszczególne kraje podejmują coraz więcej zobowiązań, które dążą do zeroemisyjności. Drogą do tego celu jest m.in. większe wykorzystanie drewna w budownictwie. Odpowiednie regulacje wprowadziła m.in. Japonia czy Francja, gdzie budynki publiczne mają powstawać z drewna. Potrzebę odejścia od betonu coraz wyraźniej słychać również w polskich gminach. Eksperci PDD w trakcie Europejskiego Kongresu Samorządów podkreślali, jak istotne jest, aby budynki publiczne były przyjazne i zdrowe dla użytkownika.
Ponad 250 wystawców, setki innowacyjnych rozwiązań i tysiące odwiedzających z Polski i ze świata – Targi Światło 2025 oraz Targi Elektrotechnika 2025 to wydarzenie, które jest obowiązkowe do odwiedzenia dla specjalistów, inżynierów i wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w branży