Artykuł Dodaj artykuł

Jak właściwie dobrać kolor napędu?

Napędy do stolarki okiennej i drzwiowej stosowane w grawitacyjnych systemach oddymiania i naturalnej wentylacji są produkowane w jednym standardowym kolorze – srebrnym.

Logo D+H PolskaNapędy do stolarki okiennej i drzwiowej stosowane w grawitacyjnych systemach oddymiania i naturalnej wentylacji są produkowane w jednym standardowym kolorze – srebrnym. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom architektów i konserwatorów, którzy oczekiwali aby siłowniki były spójne z każdym wnętrzem, firma D+H jako pierwsza na rynku wprowadziła do swojej oferty napędy w dowolnym kolorze, odwzorowującym każdą strukturę powierzchni.

W ofercie D+H Polska można zaleźć napędy w kolorze antracytu, dębu, mahoniu czy złota, a także odwzorowujące rysunek i kolor drewna. Różnorodność koloru i konsol montażowych oraz długości wysuwu pozwalają zastosować napęd spełniający indywidualne potrzeby i pasujący do specyfiki obiektu. Napędy D+H Polska przeznaczone są zarówno do stolarki aluminiowej, jak i drewnianej oraz z PVC. Dzięki temu rozwiązania doskonale harmonizują z architekturą i stylistyką każdego wnętrza.

Kolor i struktura napędu dobierane są na podstawie:

  • wskazanego koloru z palety RAL,
  • numeru okleiny okiennej lub drzwiowej i jej producenta,
  • próbki profilu drewnianego, aluminiowego lub PVC,
  • nadesłanego elementu okucia wykonanego w danym kolorze, np. klamki lub zawiasu,
  • wskazanego modelu stolarki z oferty danego producenta,
  • dokładnej dokumentacji zdjęciowej stolarki, w przypadku obiektów zabytkowych.

Przykładowe opcje kolorystyczne:

Napęd do stolarki okiennej i drzwiowej D+H Polska Napęd do stolarki okiennej i drzwiowej D+H Polska Napęd do stolarki okiennej i drzwiowej D+H Polska

Więcej szczegółów na temat kolorowych napędów D+H Polska znajdą Państwo na naszym filmie:

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.